Založ si blog

Právnická férovka /podľa „našich“ férových novinárov/

Dekan Právnickej fakulty Doc.JUDr. Eduard Burda, PhD. v mene špičkového akademického pracoviska – Právnickej fakulty UK vyjadril svoj odborný názor na existenciu špeciálnej prokuratúry v SR. Odporučil v ňom túto inštitúciu čo najskôr zrušiť a inkorporovať do normálneho systému prokuratúry SR.

Naši udatní novinári neváhali a po dlhom hľadaní našli ku tomuto názoru odborníkov človeka s „rovnocenným“ protinázorom. Vyslovila ho akási právnička pani Mgr. Batková /absolventka práva na „renomovanej“ právnickej škole univerzity v Trnave/, zo sorosovskej mimovládnej organizácie Via iuris, Financovanej prevažne zo zahraničia / americká CEPA + Sorosove nadácie/. Magistre Batkovej sa špeciálna prokuratúra páči. Prečo ? Lebo sa to asi páči na 5.avenue v N.Y. a možno aj v Bruseli. Nuž a voči vkusu Bruselu „non est disputandum“.

Som rád, že u nás na Slovensku máme takých dobrých, veľmi objektívnych a nadstraníckych novinárov. Novinárov, čo dokážu po Slovensku toľko chodiť a hrabať, až voči názoru odborníkov napokon nájdu názor nejakej pani Mgr. Batkovej – ktorá si na rozdiel od dekana právnickej fakulty myslí niečo iné. Ale že niečo úplne iné.

Som rád, že sú u nás médiá, ktoré dokážu zorganizovať futbalovú férovku, v ktorej sa oproti Slovanu Bratislava postavia futbalisti z Horných Obdokoviec. Som rád, že sú u nás médiá, ktoré dokážu v tlači zorganizovať právnickú férovku medzi dekanom Právnickej fakulty Univerzity Komenského a promovanou právničkou z jednej iste veľmi fundovanej mimovládnej organizácie.

Čačaná pani Čaputová a 9 najväčších svinstiev

19.02.2024

Onedlho pani Čaputová opustí palác, kde bola zamestnaná. Niekto si bude pamätať, ako kultivovane prednášala cudzie texty, niekto si bude pamätať, aká bola čačaná v tom modrom, čiernom či inom hanečkovskom kostýmčeku. Nuž a my Slováci čo ? Ubezpečujem pani Čaputovú, že si tiež budeme pamätať. Budeme si pamätať menej čačané, skôr nepekné ba až hnusné veci. [...]

Čaputová sa správa ako kajúcnik – teda spolupracujúca obvinená osoba

18.02.2024

Len stručne. Dnešná spanilá jazda Čaputovej na Markíze zaujala jej skvelým hereckým výkonom. Zuzana Č. má dobrú slovnú pamäť. Text svojich vyjadrení nielenže skvelo odrapotala, ale urobila aj nadprácu – na niektoré „otázky“ moderátora odpovedala ešte skôr ako ich stihol celé sformulovať.. Jednoducho, Čaputová evidentne POZNALA CELÝ SCENÁR relácie. [...]

Ak je Putin politicky zodpovedný za smrť Navaľného, sú Čaputová a Kolíková politicky zodpovedné za smrť Lučanského a Krivočenka

17.02.2024

Politická analógia nepustí. Ak majú pravdu politici a publicisti na Západe, ak majú pravdu opoziční novinári a politici v SR, – že totiž bez ohľadu na konkrétnu príčinu smrti je za Navaľného úmrtie zodpovedný Putin, – potom jednoznačne tvrdia aj to, že za smrť generála Lučanského a advokáta Krivočenka je zodpovedná prezidentka Čaputová. Samozrejme, [...]

Viagra

V španielskom meste Don Benito zadržali kňaza, ktorý obchodoval s viagrou

21.02.2024 07:44

Kňaz bol v meste dobre známy a tešil sa obľube miestnych. K zadržaniu došlo v dome, ktorý kňaz zdieľa s iným mužom - svojím životným partnerom.

Sergej Lavrov / Nicolas Maduro /

Rusko a Venezuela sa dohodli na užšej spolupráci v oblasti ropy, plynu a jadra na mierové účely

21.02.2024 07:27

Moskva sa snaží nájsť diplomatických a obchodných partnerov, pretože čelí sankciám západných štátov a izolácii v dôsledku invázie na Ukrajinu.

Alexej Navaľnyj

Rusko odmietlo požiadavky EÚ na nezávislé medzinárodné vyšetrovanie smrti Navaľného

21.02.2024 07:16

Rusko to považuje za zasahovanie do svojich vnútorných záležitostí.

Jozef Kuciak

Otec Jána Kuciaka k 6. výročiu vraždy: Nemám dobrý pocit. Obávam sa, že všetko začne odznova

21.02.2024 07:00

O syna a jeho nevestu prišli zvlášť krutým spôsobom – surovo ich zavraždili vo vlastnom dome len pár dní pred svadbou. Rodičia Jána Kuciaka si túto veľkú bolesť ponesú celý život.

medvedar

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 381
Celková čítanosť: 1838084x
Priemerná čítanosť článkov: 4824x

Autor blogu

Kategórie