Založ si blog

Novinári, neklamte

Nie všetci. No mnohí z vás, najmä z tzv. mienkotvorných médií-prosím neklamte.

Nie je pravda, že SNS navrhla voľbu prezidenta v NRSR. Ide len o úvahu dr. Danka /vcelku správnu, ale to je iná vec/, nie o oficiálny názor SNS ako takej.

Nie je pravda, že trinásty starobný dôchodok cca 606 eur nedostanú na budúci rok všetci starobní dôchodcovia. Dostanú ho. Iná vec je, že dôchodok v tejto výške nedostanú poberatelia invalidných dôchodkov, vdovských a vdoveckých dôchodkov, predčasných dôchodkov a pod. Týmto poberateľom však ani minister Tomáš, ani nikto relevantný z vlády SR trinásty dôchodok vo výške 606 eur nikdy nesľuboval.

Nie je pravda, že predseda SNS alebo minister Taraba vyjadrili nespokojnosť s obsahom PVV a pohrozili event. až odchodom z koalície. Naopak, dr. Danko novinárom oznámil, že zbytočne intrigujú a že sa im funkčnú jednotu vládnej koalície Smer+Hlas+SNS nepodarí narušiť.

Nie je pravda, že GP Žilinka je slepý podporovateľ politiky súčasnej vládnej koalície. Dnes sa pridal na stranu kritikov nezákonných postupov pri vyšetrovaní čurillovcov. Dokázal tak, že sa riadi zásadou „padni komu padni“ zákonmi SR.

Nie je pravda, že zosnulý exminister Schwarzenberg mal vrúcny vzťah k Slovensku a Slovákom. Bol to čechoslovakista, úplnú svojbytnosť slovenského národa neuznával. V čase zápasu za obnovu samostatnosti SR /1990-1993/ zastával postoje proti samostatnej SR a konal proti tomu, aby bola vyhlásená samostatná a nezávislá Slovenská republika. O mŕtvych len dobre, ale klamať sa ani o nich nesmie.

Nie je pravda, že Slovákov zaujíma v PVV hlavne to, prečo sa časť textu PVV písala na počítači JUDr-Kataríny SZ. a prečo sa predčasne skončila výstava k LGBTI. Nie, toto zaujíma iba polovzdelancov zo slniečkárskej a adolescentnej bubliny a klebetnejšiu časť novinárskej obce. Normálnych Slovákov zaujíma, čo vláda urobí, aby sme sa mali lepšie a cítili pokojnejšie a bezpečnejšie.

Paranoidné mimovládky alebo mediálne príživníctvo ?

01.12.2023

Mimovládky už niekoľko dní vedú barnumskú spolitizovanú reklamnú kampaň vraj na svoju obranu. Niet dňa, aby niekto z opozičných politikov alebo s nimi spriaznených údajne dobročinných mimovládok nevystupoval v médiu a nerozplakával Slovákov srdcervúcimi historkami o deťoch s rakovinou, o imobilných malých pacientoch či v biede žijúcich ženičkách s kŕdľom malých [...]

Kto začína s terorizmom ?

30.11.2023

Včera a dnes sa napriek prímeriu v Gaze odohrali dva -ak chcete teroristické útoky, izraelských ozbrojencov proti Palestínčanom a potom, ak chcete teroristický útok Palestínčanov proti Izraelčanom. Začalo sa to vykrikovaním dvoch palestínskych detí na hliadkujúcich izraelských ozbrojencov v utečeneckom tábore Jannín /Západný breh, územie Palestínskej samosprávy/. [...]

Slováci nie sú antisemiti

27.11.2023

Slováci nie sú antisemiti. Žiadne prepisovanie a falšovanie histórie, žiadne kampane platených poskokov v médiách na tom nič nezmenia. Slováci nemajú radi sionistov, – tak ako nemajú radi ani iných militantných šovinistov- či už sú to šovinisti ukrajinskí, nemeckí, ruskí, maďarskí, poľskí …alebo aj slovenskí. Militantní sionisti často zamieňajú svoju [...]

Jeruzalem, streľba, teroristi

Prvý zasiahol proti teroristom pri útoku v Jeruzaleme, zabili ho vlastní. Vojaka, ktorý strieľal, zatkli

05.12.2023 05:30

Ako prvý začal Izraelčan Juval Castleman páliť na útočníkov v Jeruzaleme, ktorí strieľali do ľudí. Sám zahynul po guľke izraelského vojaka, ktorý si ho splietol s teroristom.

Orbán, Fico

Fico nemusí byť ako Orbán, myslí si európsky think-tank. Čaká EÚ veľký boj s Maďarskom o Ukrajinu?

05.12.2023 05:30

Zdá sa, že nová slovenská vláda by mohla byť prirodzeným prokremeľským spojencom Maďarska, ale...

COP28, klimatický summit

Emisie oxidu uhličitého v tomto roku stúpnu. Ťahúňmi sú Čína, India a letecká doprava

05.12.2023 05:05

Emisie v Číne sa oproti vlaňajšku zvýšili o 458 miliónov ton, v Indii o 233 miliónov ton a emisie z leteckej dopravy o 145 miliónov ton.

Advent, saleziáni, Nová Dubnica, mReportér

Mikuláš a anjeli potešili deti na Považí. Tradičné adventné popoludnie sa nieslo v pohodovej atmosfére

05.12.2023 05:00

Zábery z Novej Dubnice zachytil mReportér Daniel Imriška.

medvedar

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 329
Celková čítanosť: 1638727x
Priemerná čítanosť článkov: 4981x

Autor blogu

Kategórie