Založ si blog

Novinári, neklamte

Nie všetci. No mnohí z vás, najmä z tzv. mienkotvorných médií-prosím neklamte.

Nie je pravda, že SNS navrhla voľbu prezidenta v NRSR. Ide len o úvahu dr. Danka /vcelku správnu, ale to je iná vec/, nie o oficiálny názor SNS ako takej.

Nie je pravda, že trinásty starobný dôchodok cca 606 eur nedostanú na budúci rok všetci starobní dôchodcovia. Dostanú ho. Iná vec je, že dôchodok v tejto výške nedostanú poberatelia invalidných dôchodkov, vdovských a vdoveckých dôchodkov, predčasných dôchodkov a pod. Týmto poberateľom však ani minister Tomáš, ani nikto relevantný z vlády SR trinásty dôchodok vo výške 606 eur nikdy nesľuboval.

Nie je pravda, že predseda SNS alebo minister Taraba vyjadrili nespokojnosť s obsahom PVV a pohrozili event. až odchodom z koalície. Naopak, dr. Danko novinárom oznámil, že zbytočne intrigujú a že sa im funkčnú jednotu vládnej koalície Smer+Hlas+SNS nepodarí narušiť.

Nie je pravda, že GP Žilinka je slepý podporovateľ politiky súčasnej vládnej koalície. Dnes sa pridal na stranu kritikov nezákonných postupov pri vyšetrovaní čurillovcov. Dokázal tak, že sa riadi zásadou „padni komu padni“ zákonmi SR.

Nie je pravda, že zosnulý exminister Schwarzenberg mal vrúcny vzťah k Slovensku a Slovákom. Bol to čechoslovakista, úplnú svojbytnosť slovenského národa neuznával. V čase zápasu za obnovu samostatnosti SR /1990-1993/ zastával postoje proti samostatnej SR a konal proti tomu, aby bola vyhlásená samostatná a nezávislá Slovenská republika. O mŕtvych len dobre, ale klamať sa ani o nich nesmie.

Nie je pravda, že Slovákov zaujíma v PVV hlavne to, prečo sa časť textu PVV písala na počítači JUDr-Kataríny SZ. a prečo sa predčasne skončila výstava k LGBTI. Nie, toto zaujíma iba polovzdelancov zo slniečkárskej a adolescentnej bubliny a klebetnejšiu časť novinárskej obce. Normálnych Slovákov zaujíma, čo vláda urobí, aby sme sa mali lepšie a cítili pokojnejšie a bezpečnejšie.

Piaty pokus o likvidáciu Fica a spol.

17.07.2024

Geopolitické centrum spravujúce momentálne aj priestor SR sa v pomerne krátkom čase znovu pokúša zbaviť tŕňa v päte, – zbaviť sa vlády R.Fica a spol. Domáci „slovenskí“ aktivisti tohto centra idú naplno už dva roky, aby sa zavďačili svojim chlebodarcom. No napriek nemalým zdrojom sa im akosi nedarí. Fico a spol. napriek úsiliu progresívno-liberálnych [...]

Uhlerová uhla od ľavice k progresívcom: koľko odborárov s ňou súhlasí ?

14.07.2024

Predsedníčka KOZ Monika Uhlerová sa pred troma dňami v podkaste Denníka N dala počuť, že ona osobne je progresívna liberálka a nie ako jej predchodcovia na čele odborárov – ľavičiari a sociálni demokrati. Uhlerová tvrdo napadla zámer Smeru SSD postaviť v SR hrádzu progresivizmu. Byť proti progresivizmu je podľa Uhlerovej byť proti pokroku a sociálnej rovnosti. Byť za [...]

Opozícia spustila starú ošúchanú platňu o trestnom zákone

11.07.2024

Podľa Šimečkovcov a Grohlingovcov sú vládne strany Smer, Hlas a SNS babráci, lebo už po neviemkoľký raz musia prerábať trestný zákon /ďalej TZ/. Áno, pôvodný návrh novely TZ bol v NRSR predkladateľom upravovaný, lebo sa koalícia rozhodla vyhnúť sa konfrontácie s EK pri otázke právneho štátu. Potom bol pôvodný návrh upravený ešte raz, aby sa zastavila hystéria vo [...]

paríž

Do terasy parížskej kaviarne vrazilo auto: Jedna obeť a štyria ľudia v kritickom stave

17.07.2024 22:41

Vodič ušiel, spolujazdec mal pozitívny test na alkohol a drogy, uviedol zdroj z prostredia polície.

New York

Nad New Yorkom za bieleho dňa preletel meteor, potvrdila NASA

17.07.2024 21:58

Ohnivá guľa letela rýchlosťou asi 66 000 kilometrov za hodinu a klesala pod pomerne strmým uhlom.

rokovanie vlády, Robert Fico,

Fico: Zahraničná politika na štyri svetové strany je v prospech občanov. Plánuje cestu do Číny, vyjadril sa aj k Orbánovým cestám

17.07.2024 21:29, aktualizované: 21:30

Sedemnásteho júla 1992 som bol 27-ročným elévom v Slovenskej národnej rade, povedal predseda vlády.

slnečné jazerá, senec

Život mali pred sebou. Na Slnečných jazerách sa utopili dvaja mladíci

17.07.2024 21:13

Mladíci skočili do jazera z vodného bicykla a už sa nevynorili.

medvedar

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 450
Celková čítanosť: 2102442x
Priemerná čítanosť článkov: 4672x

Autor blogu

Kategórie