Založ si blog

Novinári /niektorí/, hanbite sa !

Súčasná vláda ešte nemá za sebou ani len hlasovanie o dôvere v NRSR a nadržané protivládne médiá v ruka v ruke s fanaticky protivládnymi politikmi už idú robiť protivládnu demonštráciu. Neprekáža im, že dnes uverejnený prieskum verejnej mienky víťazstvo súčasnej vládnej koalície nad súčasnou opozíciou nielen potvrdzuje ale ešte aj zvýrazňuje. Nenávisť a zloba im nedovoľuje pozrieť sa pravde do očí.

A tak, ako sme toho boli svedkami pred 2020, v časoch hysterickej kuciakiády, tak aj dnes sa propagácie protivládnej demonštrácie chopili všetky možné mienkotvorné médiá. Markíza, JOJ, RTVS, ta3 a takmer všetky rádiá už oddnes do momentu konania pouličnej demonštrácie omieľajú čas a miesto jej konania. – Aký to rozdiel oproti demonštráciám súčasných vládnych donedávna opozičných strán a občianskych iniciatív proti Matovičovi, Hegerovi či Čaputovej. Ľudové zhromaždenia proti nim boli prísne utajené. Ak sa konali, ľudia sa o nich museli dozvedieť z alternatívnych médií alebo sociálnych sietí. Aj keď na nich boli tisíce a tisíce demonštrantov, nekonali sa z nich nielen živé prenosy, ale ani spravodajské šoty.

Aký to rozdiel oproti tomu, čo sa chystá v týchto dňoch na demonštráciu proti „Ficovi“. Pripravujú sa reportéri, štáby, technika. To bude zase mediálnych klamstiev a manipulácie. To bude proti-slovenských nechutností. Hnus.

-Takto to však donekonečna ísť nemôže. Najprv RTVS a potom aj súkromné médiá by mali čo najskôr dostať zákonný rámec na propagovanie pouličných protivládnych aktivít. Mali by sa prijať pravidlá férovej informovanosti občanov SR o aktivitách vládnych i opozične naladených priaznivcov. Čím skôr tieto zákonné normy ministerstvo kultúry pripraví, tým lepšie.

Lebo Slováci majú už dosť dvojakého metra, prekrúcania a ohýbania pravdy. Slováci si zaslúžia spravodlivé informovanie. Už včera bolo neskoro.

Paranoidné mimovládky alebo mediálne príživníctvo ?

01.12.2023

Mimovládky už niekoľko dní vedú barnumskú spolitizovanú reklamnú kampaň vraj na svoju obranu. Niet dňa, aby niekto z opozičných politikov alebo s nimi spriaznených údajne dobročinných mimovládok nevystupoval v médiu a nerozplakával Slovákov srdcervúcimi historkami o deťoch s rakovinou, o imobilných malých pacientoch či v biede žijúcich ženičkách s kŕdľom malých [...]

Kto začína s terorizmom ?

30.11.2023

Včera a dnes sa napriek prímeriu v Gaze odohrali dva -ak chcete teroristické útoky, izraelských ozbrojencov proti Palestínčanom a potom, ak chcete teroristický útok Palestínčanov proti Izraelčanom. Začalo sa to vykrikovaním dvoch palestínskych detí na hliadkujúcich izraelských ozbrojencov v utečeneckom tábore Jannín /Západný breh, územie Palestínskej samosprávy/. [...]

Slováci nie sú antisemiti

27.11.2023

Slováci nie sú antisemiti. Žiadne prepisovanie a falšovanie histórie, žiadne kampane platených poskokov v médiách na tom nič nezmenia. Slováci nemajú radi sionistov, – tak ako nemajú radi ani iných militantných šovinistov- či už sú to šovinisti ukrajinskí, nemeckí, ruskí, maďarskí, poľskí …alebo aj slovenskí. Militantní sionisti často zamieňajú svoju [...]

Mount Merapi, sopka

Počet obetí sopky Marapi sa zvýšil na 13, po desiatich horolezcoch ešte pátrajú

05.12.2023 06:39

Počet obetí nedeľňajšieho výbuchu sopky Marapi v indonézskej provincii Západná Sumatra sa zvýšil na 13.

Jeruzalem, streľba, teroristi

Prvý zasiahol proti teroristom pri útoku v Jeruzaleme, zabili ho vlastní. Vojaka, ktorý strieľal, zatkli

05.12.2023 05:30

Ako prvý začal Izraelčan Juval Castleman páliť na útočníkov v Jeruzaleme, ktorí strieľali do ľudí. Sám zahynul po guľke izraelského vojaka, ktorý si ho splietol s teroristom.

Orbán, Fico

Fico nemusí byť ako Orbán, myslí si európsky think-tank. Čaká EÚ veľký boj s Maďarskom o Ukrajinu?

05.12.2023 05:30

Zdá sa, že nová slovenská vláda by mohla byť prirodzeným prokremeľským spojencom Maďarska, ale...

COP28, klimatický summit

Emisie oxidu uhličitého v tomto roku stúpnu. Ťahúňmi sú Čína, India a letecká doprava

05.12.2023 05:05

Emisie v Číne sa oproti vlaňajšku zvýšili o 458 miliónov ton, v Indii o 233 miliónov ton a emisie z leteckej dopravy o 145 miliónov ton.

medvedar

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 329
Celková čítanosť: 1638750x
Priemerná čítanosť článkov: 4981x

Autor blogu

Kategórie