Založ si blog

Poďakovanie Slovákom. Poďakovanie Pánu Bohu. /Včerajšok sme prežili…/.

Ďakujem mojim spolurodným, ďakujem Slovákom, že sa včera nedali oklamať a nezúčastnili sa na kadejakých tých opozičných „pro-demokratických“ zhromaždeniach, ktoré im proti-slovenské médiá, politické mimovládky a opoziční politici- ako povolebnú kontrarevolučnú predohru- prichystali. Protivládnych podujatí bolo včera po Bratislave nerátane, no účasť na nich neprekročila pár desiatok. Útvar hodnoty za peniaze by skonštatovaL, že boli zbytočným vyhodením peňazí zo zahraničných a mimovládnych fondov. Za veľa veľa peňazí priniesli včerajšie spomienkové podujatia k 17.novembru strašne málo muziky-navyše riadne falošnej.

Ďakujem mojim slovenským spoluobčanom, že včerajšok vydržali pri „slovenských“ televízách, rádiách a pri internetových spravodajských portáloch. Včerajšok bola dezinformačná, luhárska, cigánska, klamárska smršť. Stranícky neobjektívna jednostrannosť. Čosi také, ako si pamätajú z novembrov pred 1989 z tzv. Mesiaca čs.-sov. priateľstva ľudia skôr narodení. Objem tupých fráz, ktoré ľuďom pred 1989 vtĺkali do hlavy za mesiac sa ale teraz zhustil do podoby 24 hodín. Riadne smrtiaci, zabijácky silný koncentrát. – Ďakujem vám Slováci, že ste to napriek tomu prežili.

Včerajší štátny sviatok nezáujmom ľudí a tupou bezobsažnosťou potvrdil, ako je tento „sviatok“ zbytočný. Nech si ho názorové menšiny, politickí čudáci a sektári z PS/SaS/KDH pripomínajú v podobe pamätného dňa koľko len chcú.. Nech si v tento deň chodia- až pokým nevymrú- klásť vence k umelo vytvoreným pomníčkom streľby pod devínske bralo. Doprajem im to. Nech ale nám normálnym Slovákom dajú so svojimi kňažkovinami, bútorovinami, zajacovinami, mikloškovinami svätý pokoj. Nech máme jeden pracovný deň navyše, -aby sme viac vytvorili a posunuli sa z dnešnej mizérie čo najskôr niekde ďalej.

V pondelok začne, chvalabohu, mediálna a politická normalizácia. „Disidentskí“ úchylovia, pseudurevoluční zombíci zalezú azda aspoň na rok zase do svojich čerstvo ovenčených hrobov. A my Slováci sa vrátime s pokojom v duši ku svojej obvyklej činorodej práci. Včerajšok sme prežili v riadne bezduchej totalite. No prežili sme ho. Pane Bože, – ďakujeme !

Paranoidné mimovládky alebo mediálne príživníctvo ?

01.12.2023

Mimovládky už niekoľko dní vedú barnumskú spolitizovanú reklamnú kampaň vraj na svoju obranu. Niet dňa, aby niekto z opozičných politikov alebo s nimi spriaznených údajne dobročinných mimovládok nevystupoval v médiu a nerozplakával Slovákov srdcervúcimi historkami o deťoch s rakovinou, o imobilných malých pacientoch či v biede žijúcich ženičkách s kŕdľom malých [...]

Kto začína s terorizmom ?

30.11.2023

Včera a dnes sa napriek prímeriu v Gaze odohrali dva -ak chcete teroristické útoky, izraelských ozbrojencov proti Palestínčanom a potom, ak chcete teroristický útok Palestínčanov proti Izraelčanom. Začalo sa to vykrikovaním dvoch palestínskych detí na hliadkujúcich izraelských ozbrojencov v utečeneckom tábore Jannín /Západný breh, územie Palestínskej samosprávy/. [...]

Slováci nie sú antisemiti

27.11.2023

Slováci nie sú antisemiti. Žiadne prepisovanie a falšovanie histórie, žiadne kampane platených poskokov v médiách na tom nič nezmenia. Slováci nemajú radi sionistov, – tak ako nemajú radi ani iných militantných šovinistov- či už sú to šovinisti ukrajinskí, nemeckí, ruskí, maďarskí, poľskí …alebo aj slovenskí. Militantní sionisti často zamieňajú svoju [...]

Jeruzalem, streľba, teroristi

Prvý zasiahol proti teroristom pri útoku v Jeruzaleme, zabili ho vlastní. Vojaka, ktorý strieľal, zatkli

05.12.2023 05:30

Ako prvý začal Izraelčan Juval Castleman páliť na útočníkov v Jeruzaleme, ktorí strieľali do ľudí. Sám zahynul po guľke izraelského vojaka, ktorý si ho splietol s teroristom.

Orbán, Fico

Fico nemusí byť ako Orbán, myslí si európsky think-tank. Čaká EÚ veľký boj s Maďarskom o Ukrajinu?

05.12.2023 05:30

Zdá sa, že nová slovenská vláda by mohla byť prirodzeným prokremeľským spojencom Maďarska, ale...

COP28, klimatický summit

Emisie oxidu uhličitého v tomto roku stúpnu. Ťahúňmi sú Čína, India a letecká doprava

05.12.2023 05:05

Emisie v Číne sa oproti vlaňajšku zvýšili o 458 miliónov ton, v Indii o 233 miliónov ton a emisie z leteckej dopravy o 145 miliónov ton.

Advent, saleziáni, Nová Dubnica, mReportér

Mikuláš a anjeli potešili deti na Považí. Tradičné adventné popoludnie sa nieslo v pohodovej atmosfére

05.12.2023 05:00

Zábery z Novej Dubnice zachytil mReportér Daniel Imriška.

medvedar

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 329
Celková čítanosť: 1638742x
Priemerná čítanosť článkov: 4981x

Autor blogu

Kategórie