Založ si blog

Všetkým múdrym židom

Dnes som všetkým múdrym Židom, protestujúcim v Izraeli, v USA, v Británii či v EU proti politike Netannjahuovho režimu v Palestíne, venoval už jeden článok. Je v prílohe. Teraz teda už len opätovné poďakovanie.

Židov, demonštrujúcich za odchod izraelských vojakov z Gazy, považujem za bojovníkov Hospodina. Proti sionizmu a zároveň proti antisemitizmu. Nadprácu konajúci kadejakí mediálni poskokovia to nechápu. Slepo plnia príkazy svojich chlebodarcov. A chlebodarcovia ? Tá medzi múdrych Židov rozhodne nepatria. Veľká škoda, lebo tým páchajú veľké škody pre židovský národ samotný.

Každá akcia vyvoláva reakciu. Nadmerná reakcia vyvolá ešte nadmernejšiu opätovnú reakciu. Kto neverí -onedlho uverí.

Pravda zostáva pravdou. Platí to pre pravdu jednej i druhej strany. Žiadne halyvúdsky zostrihané a zmanipulované video o pár hodín trvajúcich hrozných činoch Hamasu v kibucoch neprekryje hrôzy, ktoré dennodenne na Palestínčanoch páchajú izraelskí vojaci a ktoré rôzne svetové agentúry deň čo deň prinášajú z Pásma Gazy. Múdri Žida chápu.

Paranoidné mimovládky alebo mediálne príživníctvo ?

01.12.2023

Mimovládky už niekoľko dní vedú barnumskú spolitizovanú reklamnú kampaň vraj na svoju obranu. Niet dňa, aby niekto z opozičných politikov alebo s nimi spriaznených údajne dobročinných mimovládok nevystupoval v médiu a nerozplakával Slovákov srdcervúcimi historkami o deťoch s rakovinou, o imobilných malých pacientoch či v biede žijúcich ženičkách s kŕdľom malých [...]

Kto začína s terorizmom ?

30.11.2023

Včera a dnes sa napriek prímeriu v Gaze odohrali dva -ak chcete teroristické útoky, izraelských ozbrojencov proti Palestínčanom a potom, ak chcete teroristický útok Palestínčanov proti Izraelčanom. Začalo sa to vykrikovaním dvoch palestínskych detí na hliadkujúcich izraelských ozbrojencov v utečeneckom tábore Jannín /Západný breh, územie Palestínskej samosprávy/. [...]

Slováci nie sú antisemiti

27.11.2023

Slováci nie sú antisemiti. Žiadne prepisovanie a falšovanie histórie, žiadne kampane platených poskokov v médiách na tom nič nezmenia. Slováci nemajú radi sionistov, – tak ako nemajú radi ani iných militantných šovinistov- či už sú to šovinisti ukrajinskí, nemeckí, ruskí, maďarskí, poľskí …alebo aj slovenskí. Militantní sionisti často zamieňajú svoju [...]

Zničená dedina Robotyne na Ukrajine

Plány ukrajinskej ofenzívy boli veľkolepé. Pekelná ruská obrana rozmetala stratégiu USA a Kyjeva

05.12.2023 07:00

Plány ukrajinskej protiofenzívy zahŕňali rýchly postup, za 24 hodín o 14 km. Ideálne mali Ukrajinci dosiahnuť za 60 či 90 dní Azovské more. Stratégia stroskotala.

Mount Merapi, sopka

Počet obetí sopky Marapi sa zvýšil na 13, po desiatich horolezcoch ešte pátrajú

05.12.2023 06:39

Počet obetí nedeľňajšieho výbuchu sopky Marapi v indonézskej provincii Západná Sumatra sa zvýšil na 13.

Jeruzalem, streľba, teroristi

Prvý zasiahol proti teroristom pri útoku v Jeruzaleme, zabili ho vlastní. Vojaka, ktorý strieľal, zatkli

05.12.2023 05:30

Ako prvý začal Izraelčan Juval Castleman páliť na útočníkov v Jeruzaleme, ktorí strieľali do ľudí. Sám zahynul po guľke izraelského vojaka, ktorý si ho splietol s teroristom.

Orbán, Fico

Fico nemusí byť ako Orbán, myslí si európsky think-tank. Čaká EÚ veľký boj s Maďarskom o Ukrajinu?

05.12.2023 05:30

Zdá sa, že nová slovenská vláda by mohla byť prirodzeným prokremeľským spojencom Maďarska, ale...

medvedar

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 329
Celková čítanosť: 1638757x
Priemerná čítanosť článkov: 4981x

Autor blogu

Kategórie