Založ si blog

Národ s právom zabíjať ?

Keď sledujem rétoriku okolo aktuálneho diania v Palestíne /Áno, v PALESTÍNE, lebo 99% udalostí sa dialo a deje na území, ktoré je podľa uznesenia BR OSN z 1947 územím odsúhlaseného štátu Palestína/, nevdojak mi prichádza na um postava fiktívneho agenta 007 Jamesa Bonda. Toho vláda jeho Veličenstva nasadzovala proti zločincom, nehodným ani len zatknutia a regulárneho súdu. Agent 007 mal právo ich chytiť a zabiť. Za tie zločiny, čo spôsobili si vraj nič iné ako krátky proces so smutným koncom ani nezaslúžili.

Nuž hej, Hamasovci, ktorí sa zúčastnili párhodinového výpadu do Izraela a zabili tam vyše 1000 ľudí si za tieto činy nezaslúžili nič iné, ako to, čo oni spravili izraelským osadníkom. Izraelskí Jamesovia Bondovia boli v ten prvý deň konfliktu s Hamasákmi v práve, keď sa chopili svojho práva bez vyšetrovania a bez súdu delikventov zabíjať. Chopili sa tohto práva dôsledne, lebo prakticky do 12 hodín boli všetci Hamasáci na území Izraela pozabíjaní.

Čo sa ale začalo diať na druhý deň po vpáde Hamasu do Izraela, to je však už iný príbeh. Od tohto dňa až po dnes /fakticky celý jeden mesiac/ sa izraelskí agenti 007 od konania britského agenta 007 silne odchýlili. Začali páchať jeden vojnový zločin za druhým. Ak im v prvý deň konfliktu uznala právo zabíjať veľká časť svetovej populácie, – dnes sa už na ich konanie väčšina svetovej populácie /moslimské krajiny, Afrika, Latinská Amerika, India, Čína, bývalé krajiny ZSSR…/ pozerá veľmi kriticky, s dešpektom, s opovrhnutím.

To čo dnes izraelskí agenti 007 /sedemramenného svietnika…/ robia, je hnus. Vykonávajú masové zabíjanie, na ktoré im Svet nedal povolenie. Nezabíjajú už ako britský agent 007 ale skôr tak, ako to robili kápovia a esesáci vo vyhladzovacích táboroch. Za obeť ich svojvoľného rozhodovania o živote a smrti padlo už vyše 11 tisíc Palestínčanov /10 x viac, ako bolo židovskýc h obetí pri vpáde Hamasu do Izraela/.

Kto dal izraelským agentom 007 právo zabíjať starcov ? Kto dal izraelským agentom 007 právo zabíjať ženy ? KTO DAL IZRAELSKÝM AGENTOM 007 PRÁVO ZABíJAŤ PALESTÍNSKE DETI ? Právo zabíjať nevinné deti britský agent 007 nikdy nemal. Ak by to čo len v jednom diele série filmov urobil, jeho produkcie by civilizovaní ľudia raz a navždy s odporom odmietli. – A to bol James Bond iba fikcia.

Izraelskí Jamesovia Bondovia nie sú fikcia. Sú to reálne zabíjajúce bytosti, po zuby ozbrojené, oblečené v nepriestrelných vestách a prilbách a sediace na brutálnych opancierovaných vraždiacich tankoch. Títo agenti 007 sa správajú už vyše mesiaca ako príslušníci národa s neobmedzeným právom zabíjať. Správajú sa tak, akoby na nich mienka väčšiny sveta neplatila. Správajú sa tak, ako by dostali právo zabíjať bez ohľadu na civilizačné normy. A tak stále, aj dnes, pred zrakom užasnutého sveta ďalej zabíjajú.

Beztrestne zabíjajú. Hm, -naozaj beztrestne ? No nemyslím si to. Lebo ak majú Izraelčania „božie právo“ zabíjať, – potom, nech sa nečudujú, že Svet, resp. väčšina svetovej populácie má „božie právo“ ich nenávidieť.

Svojvoľným zabíjaním sa z izraelských Jamesov Bondov, neohrozených agentov 007 stali odsúdeniahodné a všeobecne nenávidené osoby, podobné tým, voči ktorým britský či izraelský agent bojovali. Izraelský James Bond zmenil farbu. Zdivel. Dopúšťa sa rovnakých zločinov, ako tí, voči ktorým na začiatku vytiahol do boja. Stal sa z neho darebák. Buď sa na poslednú chvíľu pod tlakom Sveta spamätá, alebo potom nech sa nečuduje, že okolo neho porastie antisemitizmus. Nech sa nečuduje, že na jeho právo zabíjať odpovie veľká väčšina ľudstva právo ho znenávidieť. Keď sa tak stane, – potom nech sa nečuduje. – Potom nech sa nečuduje…

/Venované všetkým múdrym Židom, ktorí v týchto dňoch vystupujú kriticky voči vražednej politike Netanjahuovho režimu a volajú po mieri, kým sa to ešte ako tak dá./.

Paranoidné mimovládky alebo mediálne príživníctvo ?

01.12.2023

Mimovládky už niekoľko dní vedú barnumskú spolitizovanú reklamnú kampaň vraj na svoju obranu. Niet dňa, aby niekto z opozičných politikov alebo s nimi spriaznených údajne dobročinných mimovládok nevystupoval v médiu a nerozplakával Slovákov srdcervúcimi historkami o deťoch s rakovinou, o imobilných malých pacientoch či v biede žijúcich ženičkách s kŕdľom malých [...]

Kto začína s terorizmom ?

30.11.2023

Včera a dnes sa napriek prímeriu v Gaze odohrali dva -ak chcete teroristické útoky, izraelských ozbrojencov proti Palestínčanom a potom, ak chcete teroristický útok Palestínčanov proti Izraelčanom. Začalo sa to vykrikovaním dvoch palestínskych detí na hliadkujúcich izraelských ozbrojencov v utečeneckom tábore Jannín /Západný breh, územie Palestínskej samosprávy/. [...]

Slováci nie sú antisemiti

27.11.2023

Slováci nie sú antisemiti. Žiadne prepisovanie a falšovanie histórie, žiadne kampane platených poskokov v médiách na tom nič nezmenia. Slováci nemajú radi sionistov, – tak ako nemajú radi ani iných militantných šovinistov- či už sú to šovinisti ukrajinskí, nemeckí, ruskí, maďarskí, poľskí …alebo aj slovenskí. Militantní sionisti často zamieňajú svoju [...]

Jeruzalem, streľba, teroristi

Prvý zasiahol proti teroristom pri útoku v Jeruzaleme, zabili ho vlastní. Vojaka, ktorý strieľal, zatkli

05.12.2023 05:30

Ako prvý začal Izraelčan Juval Castleman páliť na útočníkov v Jeruzaleme, ktorí strieľali do ľudí. Sám zahynul po guľke izraelského vojaka, ktorý si ho splietol s teroristom.

Orbán, Fico

Fico nemusí byť ako Orbán, myslí si európsky think-tank. Čaká EÚ veľký boj s Maďarskom o Ukrajinu?

05.12.2023 05:30

Zdá sa, že nová slovenská vláda by mohla byť prirodzeným prokremeľským spojencom Maďarska, ale...

COP28, klimatický summit

Emisie oxidu uhličitého v tomto roku stúpnu. Ťahúňmi sú Čína, India a letecká doprava

05.12.2023 05:05

Emisie v Číne sa oproti vlaňajšku zvýšili o 458 miliónov ton, v Indii o 233 miliónov ton a emisie z leteckej dopravy o 145 miliónov ton.

Advent, saleziáni, Nová Dubnica, mReportér

Mikuláš a anjeli potešili deti na Považí. Tradičné adventné popoludnie sa nieslo v pohodovej atmosfére

05.12.2023 05:00

Zábery z Novej Dubnice zachytil mReportér Daniel Imriška.

medvedar

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 329
Celková čítanosť: 1638735x
Priemerná čítanosť článkov: 4981x

Autor blogu

Kategórie