Založ si blog

Akých veľkých mafiánov a vysokých politických funkcionárov odsúdili za posledné 4 roky vďaka špeciálnej prokuratúre ?

Opozícia vo svojom boji za zachovanie špeciálnej prokuratúry neustále hovorí, aká je tá špeciálna prokuratúra funkčná. Samozrejme až od času, kedy sa na jej čelo dostal Lipšic. Opozícia stále spomína nejakých 40 veľkých zločincov, mega-mafiánov a vysokých politických funkcionárov, ktorých vďaka špeciálnej prokuratúre chytili, súdili a odsúdili.

Prosím pána Šimečku, pána Majerského, pána Sulíka a pána Matoviča, aby verejnosti poskytli mená týchto veľkých zločincov. Za uverejnenie takéhoto zoznamu vopred ďakujem.

Špeciálna prokuratúra je vraj špeciálna preto, lebo sa špecializovala na veľkých zločincov – mafiánskych bossov“ a skorumpovaných vysokých politických funkcionárov až po najvyššie úrovne štátnej moci. Zoznam takýchto supergaunerov by to mal dokázať. – Sem s ním, nech sa verejnosť dozvie, či je to pravda !

Ak sa ale ukáže, že ide len o kajúcnikov či malých korupčníkov, ktorí neboli žiadni extra-mafiáni a už vôbec nie vrcholní politici napr. z éry Smeru, potom je to iba obyčajný zakrývací humbug. Potom sa potvrdia vyjadrenia „zlých jazykov“, že jediné na čo sa Lipšicova špeciálna prokuratúra špecializovala bola kriminalizácia Smeru a Hlasu a ostatných členov opozície v rokoch 2020-2023. Potvrdí sa tým fakt, že Lipšicova špeciálna prokuratúra fungovala špeciálne iba preto, aby ficovskú opozíciu šíkanovala, prenasledovala a likvidovala. Lipšicova prokuratúra sa špecializovala na Smer. V tomto a v ničom inom spočívala jej „špeciálnosť“.

V skutočnosti to bol politický súdno-policajný orgán. Represívna zložka podobná gestapu a volksgerichtom. V prepojení na NAKA a príp. aj na Špec. trestný súd bola akoby vystrihnutá z dôb hitlerovského režimu alebo z čias všemocnej boľševickej štb.

Fico dnes odštartoval vládnu krízu či skúšku charakterov súčasnej vládnej koalície ?

13.04.2024

Pod taktovkou relatívne vecného moderátora Mateja Baránka dnes Fico v pravidelnom formáte premiérskych monológov na RTVS odštartoval mimoriadne závažný proces. „Informoval“ verejnosť o svojom akože „osobnom názore“ na riešenie novej politickej situácie vo vládnej koalícii po zvolení P.Pellegriniho za prezidenta SR. Táto informácia tvorila iba 2-3% [...]

Ficovi a SR poskytli Michalovce „alibi“

11.04.2024

Dnes bolo v Michalovciach spoločné rokovanie vlád SR a UA. Rokovanie prebiehalo vo vľúdnom duchu, čo sa odrazilo aj v záverečnom prehlásení a na atmosfére záverečnej spoločnej tlačovej konferencie. Výsledky rokovania ? Ako sa slangovo vraví „nič moc“. Ale veď viac ako „nič moc“ ani nikto kto je len trochu v politike zorientovaný neočakával. Z oboch [...]

Povolebné SEBAKLAMY opozície

09.04.2024

Prozápadná opozícia to u nás na Slovensku zase prehrala. Prehrala, lebo jej mýtotvorná bublina narazila na útesy reality. Miesto toho, aby nastala sebareflexia, prozápadná opozícia reflexívne začína znovu snovať staré známe pavučiny lží a sebaklamov. Usiluje sa čo najskôr zaceliť rozderavené opláštenie svojej bubliny. Snaží sa čo najskôr fungovať po starom. Pomocou [...]

Kirjat Šmona / Izrael / Libanon /

Irán zaútočil dronmi na Izrael, Netanjahu sľúbil odpoveď

13.04.2024 22:23, aktualizované: 22:45

Izrael sa na priamy útok Iránu pripravoval, avizoval, že akýkoľvek úder nenechá bez odvety.

NEPOUZ, letisko, lietadlo, cestovanie

Jordánsko sa rozhodlo dočasne uzavrieť svoj vzdušný priestor pre všetky lietadlá

13.04.2024 22:20

Opatrenie prichádza v čase očakávaného odvetného útoku Iránu na Izrael.

polícia páska

V Prešove do osemmetrovej šachty spadol človek, vytiahli ho

13.04.2024 21:47

Osoba sa nachádzala v ťažko prístupnej šachte hlbokej až osem metrov.

Orenburg

Hladina rieky Ural v Orenburgu dosiahla historický rekord. Pod vodou je viac ako 3 500 domov

13.04.2024 21:08

Podľa úradov bolo za posledných 24 hodín zaplavených ďalších vyše 800 domov a 2600 súkromných pozemkov.

medvedar

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 416
Celková čítanosť: 1950622x
Priemerná čítanosť článkov: 4689x

Autor blogu

Kategórie