Založ si blog

Klamstvá lži-nadácie, agentúry Sita a Ficov „luxusný byt“

Už je to tu zas. Mimovladkárske hyeny a mediálne potkany sa zase vytiahli z kanálov a začínajú dorážať. Mystifikácia Ficovho bytu je pre tieto tvory nevyčerpateľná studnica lukratívnych bulvárností, poloprávd a plnotučných klamstiev.

Už zase buntošia, už zase sa z brunátnou tvárou rozhorčujú nad tým, odkiaľže má štvornásobný premiér viacizbový byt o rozlohe 135 m2 /s veľkou terasou/. Je to vraj megaluxusný byt v najprestížnejšej vilovej štvrti pod Slavínom. Vraj ide o byt, ktorého trhová cena za 1 m2 je vyše 6000 eur. Teda vraj ide o byt, ktorý má trhovú cenu 810 000 eur. – Na takýto extrémne drahý byt si vraj Fico nemohol regulárne zarobiť. Odkiaľ na to teda preboha vzal ? Odkiaľ mal peniaze ? – Nuž ako, -iste kradol, zbíjal a vraždil…Špinavosti mimovládok a mediálnej spodiny sú neprekonateľné.

Ponechajme osudu hlupákov, čo veria klamstvám nadácie Klameme naplno pardon vraj Zastavme korupciu a agentúry Sita a tým, čo klamstvá reprodukujú na titulke Pravdy. Sú to indivíduá s beznádejne poškodeným intelektom alebo absenciou akýchkoľvek morálnych zábran. Tým ostatným čitateľom, ktorí majú zmysel pre pravdu – alebo aspoň pre fair play, priložme na zváženie pár skutočných faktov. Sú od profesionála, ktorý sa nehnuteľnostiam v bratislavskom Starom meste venuje desiatky rokov a celkom slušne a legálne na nich zbohatol. Jeho údaje si možno overiť na portáli „nehnuteľnosti. sk“. Nech sa páči fakty:

  • Byt na Sokolskej ulici nie je pod Slavínom, ale pár desiatok metrov od najfrekventovanejšej bratislavskej ulice – od Pražskej ulici, na ktorú má hlavný výhľad a ktorá ho zásobuje „čerstvým vzduchom“ ; hovoriť o tejto lokalite ako vynikajúcej adrese je humorné.
  • Trhová hodnota bytov v okolí Ficovej nehnuteľnosti nie je vyše 6000 eur/m2 ale „iba“ 4000 eur/m2. Trhová hodnota Ficovho bytu teda nie je vyše 800 tisíc eur ale „iba“ 540 tisíc eur.
  • Tvrdiť že skoro 60 ročný docent práva, právny expert s bohatou a dobre honorovanou prednáškovou a publikačnou činnosťou, pôsobiaci istý čas aj v zahraničnej právnickej organizácii, s takmer 35 ročnou poslaneckou kariérou, štvornásobný premiér – nemá po takmer 40 rokoch dobrých zárobkov našetrený požadovaný pol milióna eur je absurdná nehoráznosť. Najmä ak sa navyše zohľadnia aj peniaze za predaje minulého hnuteľného a nehnuteľného majetku, prostriedky získané dedením, peniaze z nájmov, z bankových vkladov a finančných investícií a pod.

Každý resp. každý druhý majiteľ niektorého z tisícok veľkometrážnych bytov a domov v Bratislave-Starom meste vlastní prostredníctvom bytu, domu či pozemku majetok v trhovej hodnote okolo pol milióna eur. Prečo by R.Fico mal byť výnimkou ?

Morálna narušenosť mimovládkárov, niektorých novinárov-ficobijcov je strašidelná. Im nejde o pátranie po pravde. Im ide o čosi ako je nájomná vražda. Dostanú od zadávateľa meno v obálke a bez škrupulí, idú po človeku. Salvami mediálnych klamstiev likvidujú svoje „terče“ lebo je to ich práca, ich džob. Ak im v luxusnej rezidenčnej štvrti Bratislavy ponúknete iný terč, pokiaľ za jeho atakovanie nemajú honorár, nechajú ho tak. Nechajú na pokoji napr. vilu bývalého ministra Zajaca, bývalého ministra Kňažka, byty Dzurindu či Mikloša, vilu politika Beblavého, vilu ficobijky-novinárky Todovej, nechajú tak domčeky Borisa Kollára, Jirka Malchárka, Richarda Sulíka. Ba aj nehnuteľnosti pána Matoviča v Trnave si všimnú iba pro forma. Slovom sme pri tom, čomu sa hovorí dvojitý meter-kilometer.

Písať o dvojitých metroch a atakoch na Fica, o jeho majetku či o jeho súkromí už dávno nie je nič nové. Ľudí takéto písačky už ani veľmi nebavia. Tlačové agentúry, špecializujúce sa na lži o smerákoch a špeciálne o Ficovi-to už je jedna veľká nuda. Napriek tomu to niektorí novinári-luhári znovu a znovu robia. Nezabralo ? Nevadí-dáme na háčik ešte väčšiu návnadu, ešte väčšiu lož.

Platí však aj iné pravidlo. Pokiaľ budú na svete mediálne potkany, dovtedy budú na svete aj „psi pravdy“ – duriči potkanov. A tí klamárom zo Sity nikdy nič nedarujú.

Fico dnes odštartoval vládnu krízu či skúšku charakterov súčasnej vládnej koalície ?

13.04.2024

Pod taktovkou relatívne vecného moderátora Mateja Baránka dnes Fico v pravidelnom formáte premiérskych monológov na RTVS odštartoval mimoriadne závažný proces. „Informoval“ verejnosť o svojom akože „osobnom názore“ na riešenie novej politickej situácie vo vládnej koalícii po zvolení P.Pellegriniho za prezidenta SR. Táto informácia tvorila iba 2-3% [...]

Ficovi a SR poskytli Michalovce „alibi“

11.04.2024

Dnes bolo v Michalovciach spoločné rokovanie vlád SR a UA. Rokovanie prebiehalo vo vľúdnom duchu, čo sa odrazilo aj v záverečnom prehlásení a na atmosfére záverečnej spoločnej tlačovej konferencie. Výsledky rokovania ? Ako sa slangovo vraví „nič moc“. Ale veď viac ako „nič moc“ ani nikto kto je len trochu v politike zorientovaný neočakával. Z oboch [...]

Povolebné SEBAKLAMY opozície

09.04.2024

Prozápadná opozícia to u nás na Slovensku zase prehrala. Prehrala, lebo jej mýtotvorná bublina narazila na útesy reality. Miesto toho, aby nastala sebareflexia, prozápadná opozícia reflexívne začína znovu snovať staré známe pavučiny lží a sebaklamov. Usiluje sa čo najskôr zaceliť rozderavené opláštenie svojej bubliny. Snaží sa čo najskôr fungovať po starom. Pomocou [...]

Kirjat Šmona / Izrael / Libanon /

Irán zaútočil dronmi na Izrael, Netanjahu sľúbil odpoveď

13.04.2024 22:23, aktualizované: 22:45

Izrael sa na priamy útok Iránu pripravoval, avizoval, že akýkoľvek úder nenechá bez odvety.

NEPOUZ, letisko, lietadlo, cestovanie

Jordánsko sa rozhodlo dočasne uzavrieť svoj vzdušný priestor pre všetky lietadlá

13.04.2024 22:20

Opatrenie prichádza v čase očakávaného odvetného útoku Iránu na Izrael.

polícia páska

V Prešove do osemmetrovej šachty spadol človek, vytiahli ho

13.04.2024 21:47

Osoba sa nachádzala v ťažko prístupnej šachte hlbokej až osem metrov.

Orenburg

Hladina rieky Ural v Orenburgu dosiahla historický rekord. Pod vodou je viac ako 3 500 domov

13.04.2024 21:08

Podľa úradov bolo za posledných 24 hodín zaplavených ďalších vyše 800 domov a 2600 súkromných pozemkov.

medvedar

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 416
Celková čítanosť: 1950638x
Priemerná čítanosť článkov: 4689x

Autor blogu

Kategórie