Založ si blog

Ukážka práce neušľachtilých proti-vládok a chrapúnstva RTVS

V Bratislave sneží-no obrazovky vyladené na verejnoprávnu RTVS nesnežia. Ani náhodou. Usilovne šíria do éteru jednu propagandu za druhou. Dnes pred obedom vysielali na STV 24 malý hlúčok predstaviteľov mimovládok /lepšie povedané PROTIVLÁDOK/, ktoré usilovne brýzgali pred úradom vlády na opatrenia vlády, týkajúce sa zmien v špeciálnej prokuratúre, v polícii, trestnom zákonníku a pod.

Ide o opatrenia, ktoré mala vládna koalícia vo svojom programe, o opatrenia, s ktorými vyhrala voľby a ktoré teda požaduje väčšina občanov SR. To ale 6 členom mimovládok-protivládok typu via iurus, ineko, transparency international, all for jan a pod. nebráni, aby boli mohutne proti a požadovali zastavenie optimalizačného procesu. Protivládkari zdôvodnili svoju dnešnú akciu ako formu „odbornej diskusie“ a odštartovania občianskej protivládnej petície. – Zaujímavá odborná diskusia, ktorá sa robí na ulici a zjavne len a len preto, aby sa dostala do spriatelených médií. Zaujímavá občianska petícia, ktorá sa postavila proti vládnemu programu vlády, čo iba pred dvoma mesiaci vyhrala demokratické voľby.

Nechutná protivládna propaganda sa podarila. Dostala sa do propagandistických trúb, medzi ktorými je žiaľ na poprednom mieste aj VEREJNOprávna RTVS.

Protivládky, ktoré sa na dnešnom pouličnom politickom evente zúčastnili, sú tie isté, ktoré vehementne protestovali proti konkurencii v boji o 2%. Tvrdili, že MVO sú vraj napospol charitatívne, humanitné, ušľachtilé organizácie. Nuž dnes ukázali, o akú charitu im ide. Ukázali, že im ide presne o opak-o boj proti legitímne zvolenej vláde SR. Ukázali však tým aj slovenskej verejnosti, ktoréže mimovládne organizácie NIE SÚ UŠĽACHTILÉ. Ukázali, ktoré si zo strany štátu a občanov SR žiadne peniaze nezasluhujú.

-Nech si fungujú, keď do nich zahraniční sponzori chcú dávať peniaze. Nech však majú v záhlaví jasne napísané “ ZAHRANIČNÝ AGENT“. Lebo nie sú ničím iným iba agentmi cudzieho vplyvu v SR, platenými z prostriedkov vlád a organizácií nepriateľských voči legitímne zvolenej súčasnej vláde SR.

Včera večer „verejnoprávna“ RTVS, konkrétne STV2 ponúkla občanom SR inú ale morálne podobnú propagandistickú lotrovinu. Tentokrát nie proti vláde SR ale proti slovenskej ale de facto aj európskej a svetovej verejnej mienke. Táto verejná mienka, dokonca vrátane niektorých novinárov vraj šíri nevraživosť voči istému štátnemu novotvaru, nachádzajúcemu sa pri Stredozemnom a Červenom mori.

Mediálny chrapúň s priezviskom čierneho vtáka, t.č. sa u nás živiaceho obsahom smetných nádob sa v STV2 prezentoval mentálnymi výlučkami kvarteta tiež-ľudí. Ľudí, v televíznej relácii verejne schvaľovali vojnové zločiny spomenutého štátneho novotvaru. Štátu, ktorý pod rúškom odplaty nerobí už dva mesiace nič iné, než vraždí starcov, ženy a deti. Štátu, ktorého oficiálnou politikou je prakticky od svojho založenia iba orientálna brutalita a vyvražďovanie susedného národa.

Po dvoch mesiacoch sa počet obetí brutality štátneho novotvaru blíži ku 20 000. Pohlavári tohto štátu tvrdia, že OSN je ich nepriateľ, lebo neschvaľuje ich právo na sebaobranu. Lepšie povedané na sebaobranu v ich chápaní – keď za pár stoviek obetí vzbury utláčaného národa má byť de facto vyhladený celý susedný národ. Pohlavári tvrdia, že sa im už úspešne podarilo zniesť zo sveta niekoľko desiatok predstaviteľov nepriateľskej odbojovej organizácie. O život pritom ich vojaci pripravili nielen týchto tzv. teroristov ale pomaly už tisícnásobne viac nevinných civilistov. Sú to vraj obvyklé „kolaterálne“ obete. Hnusné klamstvo. Ak zabijete pár desiatok teroristov a spolu s nimi aj takmer 20 000 nevinných ľudí, -potom kolaterálne nie sú tisíce a tisíce civilov ale skôr je to pár desiatok tzv. teroristov alebo vlastných vojakov.

Toto sú iba dve ukážky z chrapúnskej propagandy „našej“ verejnoprávnej RTVS. Ak by som chcel upozorňovať na ďalšie chrapúnstva, musel by som tu vysielanie STV1,STV2 a STV 24 strímovať. A paralelne komentovať dezinformácie, fejkové správy a hejty protivládne naladených redaktorov. Nemám na to chuť a ani čas. Na Slovensku sú však inštitúcie, ktoré majú sledovanie takýchto javov v náplni. Tie by mali konať, tie by mali trestať a v konečnom dôsledku aj začať s gruntovným čistením. Je už najvyšší čas.

Čačaná pani Čaputová a 9 najväčších svinstiev

19.02.2024

Onedlho pani Čaputová opustí palác, kde bola zamestnaná. Niekto si bude pamätať, ako kultivovane prednášala cudzie texty, niekto si bude pamätať, aká bola čačaná v tom modrom, čiernom či inom hanečkovskom kostýmčeku. Nuž a my Slováci čo ? Ubezpečujem pani Čaputovú, že si tiež budeme pamätať. Budeme si pamätať menej čačané, skôr nepekné ba až hnusné veci. [...]

Čaputová sa správa ako kajúcnik – teda spolupracujúca obvinená osoba

18.02.2024

Len stručne. Dnešná spanilá jazda Čaputovej na Markíze zaujala jej skvelým hereckým výkonom. Zuzana Č. má dobrú slovnú pamäť. Text svojich vyjadrení nielenže skvelo odrapotala, ale urobila aj nadprácu – na niektoré „otázky“ moderátora odpovedala ešte skôr ako ich stihol celé sformulovať.. Jednoducho, Čaputová evidentne POZNALA CELÝ SCENÁR relácie. [...]

Ak je Putin politicky zodpovedný za smrť Navaľného, sú Čaputová a Kolíková politicky zodpovedné za smrť Lučanského a Krivočenka

17.02.2024

Politická analógia nepustí. Ak majú pravdu politici a publicisti na Západe, ak majú pravdu opoziční novinári a politici v SR, – že totiž bez ohľadu na konkrétnu príčinu smrti je za Navaľného úmrtie zodpovedný Putin, – potom jednoznačne tvrdia aj to, že za smrť generála Lučanského a advokáta Krivočenka je zodpovedná prezidentka Čaputová. Samozrejme, [...]

HIMARS

Smrtiaci úder Ukrajiny na ruský výcvikový priestor. Najmenej 60 mŕtvych vojakov

21.02.2024 09:55

Ruskú základňu pri dedine Trudivske ukrajinska armáda podľa zdrojov ostreľovala z raketometov HIMARS.

Abraham Lincoln

Bidenov prapradedko dostal milosť od Lincolna, ukazujú odhalené archívne dokumenty

21.02.2024 09:55

Príbeh predka súčasného amerického prezidenta bol ukrytý medzi záznamami o stovkách podobných súdov v národnom archíve.

univerzitna nemocnica, Antolská, Nemocnica sv. Cyrila a Metoda

Na klinike v Petržalke podali výpovede viacerí zdravotníci. Nemocnica hovorí o organizovanom konaní

21.02.2024 09:18

Nemocnica deklarovala, že sa snaží získať nových zamestnancov, aby bola zdravotná starostlivosť na klinike zachovaná v plnom rozsahu aj po 1. apríli.

Quantum / Daniel Furka / Samuel Furka /

Bratia Furkovci vyvinuli prístroj Quantum. Za desať sekúnd odhalí viaceré ochorenia, vyšetrenie stojí iba pár centov

21.02.2024 09:00

Prístroj slovenských vedcov využíva na diagnostiku umelú inteligenciu.

medvedar

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 381
Celková čítanosť: 1838172x
Priemerná čítanosť článkov: 4825x

Autor blogu

Kategórie