Založ si blog

Slováci nie sú antisemiti – iba nepodporujú sionistov

Samozrejme, že nie. Slováci sú odolní voči antisemitzmu ale aj voči sionizmu. Slováci sú starodávny národ a majú stáročné skúsenosti so semitskými národmi: so Židmi ale aj s Arabmi. Slováci majú výnimočne – na základe vlastných historických skúseností vykorisťovaného a utláčaného národa, – mimoriadne vyvinutý cit pre spravodlivosť. Slováci podráždene reagujú na nespravodlivosť – voči nim ale aj voči ľuďom inej rasy, etnicity a jazyka, ak sa im ubližuje. Slováci dokážu veľmi rýchlo odhaliť falošnosť. Slováci majú radi otvorenosť, úprimnosť- možno niekedy až príliš priamočiaru a menej „kultivovanú“ ale o to srdečnejšiu.

Slováci pri väčšine udalostí v domácej a zahraničnej politike dokážu vycítiť, kto je v práve a kto nie. Dokážu identifikovať, kto komu ublížil a kto iba reagoval na útok a utrpenie. Slováci majú dobrú pamäť a sledujú konflikty v dlhodobej perspektíve. Neposudzujú určitú udalosť bez historických súvislostí. Takto napríklad posudzujú aj príčiny vojenského konfliktu medzi banderovcami a Rusmi na Ukrajine. Darmo im médiá servírujú lži o tom, že všetko začalo vo februári 2022. Slováci vedia, že konflikty začal prinajmenej ešte v 2014, ak už nie v 1992, keď sa chaoticky rozpadal ZSSR a národ, ktorý na tento chaos doplatil, bol najmä ruský národ. Národ, z ktorého sa pätina, t.j. 30 miliónov zrazu ocitlo v cudzej krajine.

Slováci vedia, že sa súčasná vojna Izraela proti Palestíne nezačala odsúdeniahodným útokom zúfalcov z Hamasu na izraelské kibuce, ale oveľa oveľa skôr. Skôr než v 1947, skôr než BR OSN a VZ OSN prijali rezolúciu o vzniku nezávislého štátu Izrael ale aj nezávislého štátu Palestína. Slováci vedia, že zárodok súčasného masakrovania Palestíncov v Gaze / no i na Západnom brehu/ sa nachádzal už v osnove sionistickej tj. šovinistickej až rasistickej veľkoizraelskej ideológii – kdesi v myšlienkach a skutkoch T.Herzla a jeho nasledovníkov.

Slováci odsudzovali a odsudzujú nespravodlivosti a masakry, ktoré si desiatky rokov vymieňajú medzi sebou telavivskí sionisti a islamskí extrémisti. Slováci preto odsúdili útok bojovníkov Hamasu na Izrael. Vyjadrili súcit s vyše tisíckou zavraždených Židov.

Slováci vyjadrili pochopenie pre primeraný spôsob odvety ozbrojených síl Izraela. Po týždňoch náletov a vraždenia nielen bojovníkov Hamasu ale najmä neozbrojených žien, detí, starcov v Gaze ale aj v iných častiach Palestíny /na Západnom brehu Jordánu/ však Slováci pochopili, že Netannjahuovi a ostatným sionistom už dávno nejde o odvetu a spravodlivé potrestanie extrémistov z Hamasu. Slováci už dávno pochopili, že sionistom ide o likvidáciu celého jedného semitského arabského národa – národa Palestínčanov.

Ako národ, ktorý je citlivý na nespravodlivosť preto dnes Slováci už protestujú proti pokračovaniu sionistického vraždenia v Gaze či na Západnom brehu. Slováci žiadajú Izraelčanov, aby v masakrovaní Palestínčanov ihneď prestali. Slováci žiadajú pokračovanie prímeria a žiadajú mierové rokovania, vedúce konečne ku vzniku samostatného Palestínskeho štátu.

Tesne po útoku Hamasu na izraelské kibuce boli Slováci na strane Izraela. Dnes-keď izraelská armáda nevyberavo vraždí Palestínčanov hlava nehlava, už na strane Izraela nie sú. Nemôžu byť. A nie preto, že sú Slováci antisemitmi z akýchsi temných možno dokonca genetických príčin. Nie, ani náhodou nie. A múdri Židia, ktorí nie sú sionistami to samozrejme vedia. Slováci dnes protestujú proti ďalšiemu sionistickému vraždeniu v Palestíne /Gaze, Janníne a i./ preto, že majú „geneticky“ resp, historicky vyvinutý zmysel pre spravodlivosť a mier.

Darmo tu teda budú traja či štyria sionisti -novopečení „blogeri“ denne publikovať dva-tri-.štyri články o „slovenských antisemitoch“, darmo budú dezinformovať, darmo prepisovať históriu slovensko-židovských či židovsko-palestínskych vzťahov. Slováci boli, sú a budú voči takýmto falošným kampaniam IMÚNNI. Slováci sa totiž opierajú o prirodzenú imunitu voči lžiam a falošnosti. Slováci sa opierajú o zdravý cit pre spravodlivosť a mier.

-Sionisti, -darmo sa pechoríte. Slovensko nie je Česko. Slováci budú vždy stáť na strane tých, ktorým ubližujú. Ak bude ubližované Židom, budú Slováci na ich strane. Ak bude ubližované Palestínčanom, budú na ich strane. Na Slovensku sa vám -sionisti /ale aj islamskí extrémisti/ zmysel pre spravodlivosť a historickú pravdu potlačiť nikdy nepodarí. Nikdy, – naozaj nikdy.

Tento článok sionisti v redakcii stiahli z titulky. Nie priamo, ale tak, že v rozpore s bežnou praxou zaradili na titulku tri komerčné články /obvykle býva iba jeden/. Aby toho nebolo dosť, „ktosi“ blokuje počítadlo čítanosti. Mám na to dôkaz. Daktorí ľudkovia si myslia, že majú chochmes. Nie nemajú. Iba sa týmito nepríliš sofistikovanými podvodmi ešte viac demaskujú…

Čačaná pani Čaputová a 9 najväčších svinstiev

19.02.2024

Onedlho pani Čaputová opustí palác, kde bola zamestnaná. Niekto si bude pamätať, ako kultivovane prednášala cudzie texty, niekto si bude pamätať, aká bola čačaná v tom modrom, čiernom či inom hanečkovskom kostýmčeku. Nuž a my Slováci čo ? Ubezpečujem pani Čaputovú, že si tiež budeme pamätať. Budeme si pamätať menej čačané, skôr nepekné ba až hnusné veci. [...]

Čaputová sa správa ako kajúcnik – teda spolupracujúca obvinená osoba

18.02.2024

Len stručne. Dnešná spanilá jazda Čaputovej na Markíze zaujala jej skvelým hereckým výkonom. Zuzana Č. má dobrú slovnú pamäť. Text svojich vyjadrení nielenže skvelo odrapotala, ale urobila aj nadprácu – na niektoré „otázky“ moderátora odpovedala ešte skôr ako ich stihol celé sformulovať.. Jednoducho, Čaputová evidentne POZNALA CELÝ SCENÁR relácie. [...]

Ak je Putin politicky zodpovedný za smrť Navaľného, sú Čaputová a Kolíková politicky zodpovedné za smrť Lučanského a Krivočenka

17.02.2024

Politická analógia nepustí. Ak majú pravdu politici a publicisti na Západe, ak majú pravdu opoziční novinári a politici v SR, – že totiž bez ohľadu na konkrétnu príčinu smrti je za Navaľného úmrtie zodpovedný Putin, – potom jednoznačne tvrdia aj to, že za smrť generála Lučanského a advokáta Krivočenka je zodpovedná prezidentka Čaputová. Samozrejme, [...]

univerzitna nemocnica, Antolská, Nemocnica sv. Cyrila a Metoda

Na klinike v Petržalke podali výpovede viacerí zdravotníci. Nemocnica hovorí o organizovanom konaní

21.02.2024 09:18

Nemocnica deklarovala, že sa snaží získať nových zamestnancov, aby bola zdravotná starostlivosť na klinike zachovaná v plnom rozsahu aj po 1. apríli.

Quantum / Daniel Furka / Samuel Furka /

Bratia Furkovci vyvinuli prístroj Quantum. Za desať sekúnd odhalí viaceré ochorenia, vyšetrenie stojí iba pár centov

21.02.2024 09:00

Prístroj slovenských vedcov využíva na diagnostiku umelú inteligenciu.

Robert Fico / Ladislav Kamenický /

Miliarda z Bruselu pre Slovensko sa zasekla na novele Trestného zákona. Je to výstražný prst pre vládu či strašenie opozície?

21.02.2024 09:00

Tému zmien Trestného zákona pozorne sledujú aj európske autority. Okrem toho s našou vládou aj aktívne komunikujú.

Húsíovia / Jemen /

Húsíovia nad Červeným morom zostrelili americký vojenský dron

21.02.2024 08:31

Húsijskí povstalci, ktorí ovládajú rozsiahle oblasti Jemenu, tvrdia, že útočia na lode v Červenom mori v rámci odvety za izraelskú vojenskú operáciu v Pásme Gazy.

medvedar

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 381
Celková čítanosť: 1838152x
Priemerná čítanosť článkov: 4825x

Autor blogu

Kategórie