Založ si blog

Slováci nie sú antisemiti – iba nepodporujú sionistov

Samozrejme, že nie. Slováci sú odolní voči antisemitzmu ale aj voči sionizmu. Slováci sú starodávny národ a majú stáročné skúsenosti so semitskými národmi: so Židmi ale aj s Arabmi. Slováci majú výnimočne – na základe vlastných historických skúseností vykorisťovaného a utláčaného národa, – mimoriadne vyvinutý cit pre spravodlivosť. Slováci podráždene reagujú na nespravodlivosť – voči nim ale aj voči ľuďom inej rasy, etnicity a jazyka, ak sa im ubližuje. Slováci dokážu veľmi rýchlo odhaliť falošnosť. Slováci majú radi otvorenosť, úprimnosť- možno niekedy až príliš priamočiaru a menej „kultivovanú“ ale o to srdečnejšiu.

Slováci pri väčšine udalostí v domácej a zahraničnej politike dokážu vycítiť, kto je v práve a kto nie. Dokážu identifikovať, kto komu ublížil a kto iba reagoval na útok a utrpenie. Slováci majú dobrú pamäť a sledujú konflikty v dlhodobej perspektíve. Neposudzujú určitú udalosť bez historických súvislostí. Takto napríklad posudzujú aj príčiny vojenského konfliktu medzi banderovcami a Rusmi na Ukrajine. Darmo im médiá servírujú lži o tom, že všetko začalo vo februári 2022. Slováci vedia, že konflikty začal prinajmenej ešte v 2014, ak už nie v 1992, keď sa chaoticky rozpadal ZSSR a národ, ktorý na tento chaos doplatil, bol najmä ruský národ. Národ, z ktorého sa pätina, t.j. 30 miliónov zrazu ocitlo v cudzej krajine.

Slováci vedia, že sa súčasná vojna Izraela proti Palestíne nezačala odsúdeniahodným útokom zúfalcov z Hamasu na izraelské kibuce, ale oveľa oveľa skôr. Skôr než v 1947, skôr než BR OSN a VZ OSN prijali rezolúciu o vzniku nezávislého štátu Izrael ale aj nezávislého štátu Palestína. Slováci vedia, že zárodok súčasného masakrovania Palestíncov v Gaze / no i na Západnom brehu/ sa nachádzal už v osnove sionistickej tj. šovinistickej až rasistickej veľkoizraelskej ideológii – kdesi v myšlienkach a skutkoch T.Herzla a jeho nasledovníkov.

Slováci odsudzovali a odsudzujú nespravodlivosti a masakry, ktoré si desiatky rokov vymieňajú medzi sebou telavivskí sionisti a islamskí extrémisti. Slováci preto odsúdili útok bojovníkov Hamasu na Izrael. Vyjadrili súcit s vyše tisíckou zavraždených Židov.

Slováci vyjadrili pochopenie pre primeraný spôsob odvety ozbrojených síl Izraela. Po týždňoch náletov a vraždenia nielen bojovníkov Hamasu ale najmä neozbrojených žien, detí, starcov v Gaze ale aj v iných častiach Palestíny /na Západnom brehu Jordánu/ však Slováci pochopili, že Netannjahuovi a ostatným sionistom už dávno nejde o odvetu a spravodlivé potrestanie extrémistov z Hamasu. Slováci už dávno pochopili, že sionistom ide o likvidáciu celého jedného semitského arabského národa – národa Palestínčanov.

Ako národ, ktorý je citlivý na nespravodlivosť preto dnes Slováci už protestujú proti pokračovaniu sionistického vraždenia v Gaze či na Západnom brehu. Slováci žiadajú Izraelčanov, aby v masakrovaní Palestínčanov ihneď prestali. Slováci žiadajú pokračovanie prímeria a žiadajú mierové rokovania, vedúce konečne ku vzniku samostatného Palestínskeho štátu.

Tesne po útoku Hamasu na izraelské kibuce boli Slováci na strane Izraela. Dnes-keď izraelská armáda nevyberavo vraždí Palestínčanov hlava nehlava, už na strane Izraela nie sú. Nemôžu byť. A nie preto, že sú Slováci antisemitmi z akýchsi temných možno dokonca genetických príčin. Nie, ani náhodou nie. A múdri Židia, ktorí nie sú sionistami to samozrejme vedia. Slováci dnes protestujú proti ďalšiemu sionistickému vraždeniu v Palestíne /Gaze, Janníne a i./ preto, že majú „geneticky“ resp, historicky vyvinutý zmysel pre spravodlivosť a mier.

Darmo tu teda budú traja či štyria sionisti -novopečení „blogeri“ denne publikovať dva-tri-.štyri články o „slovenských antisemitoch“, darmo budú dezinformovať, darmo prepisovať históriu slovensko-židovských či židovsko-palestínskych vzťahov. Slováci boli, sú a budú voči takýmto falošným kampaniam IMÚNNI. Slováci sa totiž opierajú o prirodzenú imunitu voči lžiam a falošnosti. Slováci sa opierajú o zdravý cit pre spravodlivosť a mier.

-Sionisti, -darmo sa pechoríte. Slovensko nie je Česko. Slováci budú vždy stáť na strane tých, ktorým ubližujú. Ak bude ubližované Židom, budú Slováci na ich strane. Ak bude ubližované Palestínčanom, budú na ich strane. Na Slovensku sa vám -sionisti /ale aj islamskí extrémisti/ zmysel pre spravodlivosť a historickú pravdu potlačiť nikdy nepodarí. Nikdy, – naozaj nikdy.

Tento článok sionisti v redakcii stiahli z titulky. Nie priamo, ale tak, že v rozpore s bežnou praxou zaradili na titulku tri komerčné články /obvykle býva iba jeden/. Aby toho nebolo dosť, „ktosi“ blokuje počítadlo čítanosti. Mám na to dôkaz. Daktorí ľudkovia si myslia, že majú chochmes. Nie nemajú. Iba sa týmito nepríliš sofistikovanými podvodmi ešte viac demaskujú…

Piaty pokus o likvidáciu Fica a spol.

17.07.2024

Geopolitické centrum spravujúce momentálne aj priestor SR sa v pomerne krátkom čase znovu pokúša zbaviť tŕňa v päte, – zbaviť sa vlády R.Fica a spol. Domáci „slovenskí“ aktivisti tohto centra idú naplno už dva roky, aby sa zavďačili svojim chlebodarcom. No napriek nemalým zdrojom sa im akosi nedarí. Fico a spol. napriek úsiliu progresívno-liberálnych [...]

Uhlerová uhla od ľavice k progresívcom: koľko odborárov s ňou súhlasí ?

14.07.2024

Predsedníčka KOZ Monika Uhlerová sa pred troma dňami v podkaste Denníka N dala počuť, že ona osobne je progresívna liberálka a nie ako jej predchodcovia na čele odborárov – ľavičiari a sociálni demokrati. Uhlerová tvrdo napadla zámer Smeru SSD postaviť v SR hrádzu progresivizmu. Byť proti progresivizmu je podľa Uhlerovej byť proti pokroku a sociálnej rovnosti. Byť za [...]

Opozícia spustila starú ošúchanú platňu o trestnom zákone

11.07.2024

Podľa Šimečkovcov a Grohlingovcov sú vládne strany Smer, Hlas a SNS babráci, lebo už po neviemkoľký raz musia prerábať trestný zákon /ďalej TZ/. Áno, pôvodný návrh novely TZ bol v NRSR predkladateľom upravovaný, lebo sa koalícia rozhodla vyhnúť sa konfrontácie s EK pri otázke právneho štátu. Potom bol pôvodný návrh upravený ešte raz, aby sa zastavila hystéria vo [...]

paríž

Do terasy parížskej kaviarne vrazilo auto: Jedna obeť a štyria ľudia v kritickom stave

17.07.2024 22:41

Vodič ušiel, spolujazdec mal pozitívny test na alkohol a drogy, uviedol zdroj z prostredia polície.

New York

Nad New Yorkom za bieleho dňa preletel meteor, potvrdila NASA

17.07.2024 21:58

Ohnivá guľa letela rýchlosťou asi 66 000 kilometrov za hodinu a klesala pod pomerne strmým uhlom.

rokovanie vlády, Robert Fico,

Fico: Zahraničná politika na štyri svetové strany je v prospech občanov. Plánuje cestu do Číny, vyjadril sa aj k Orbánovým cestám

17.07.2024 21:29, aktualizované: 21:30

Sedemnásteho júla 1992 som bol 27-ročným elévom v Slovenskej národnej rade, povedal predseda vlády.

slnečné jazerá, senec

Život mali pred sebou. Na Slnečných jazerách sa utopili dvaja mladíci

17.07.2024 21:13

Mladíci skočili do jazera z vodného bicykla a už sa nevynorili.

medvedar

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 450
Celková čítanosť: 2102480x
Priemerná čítanosť článkov: 4672x

Autor blogu

Kategórie