Založ si blog

Mediálny pohon na novú vládu začína

Už to začalo. V novinách sa objavujú šokantné informácie o neskutočnom majetku členov novej vlády. Samozrejme s podtónom, že to iste nahrabali z nášho spoločného, a rekordne rýchlo: za tie dva dni, čo sú vo vláde.

Pseudospisovateľ Hvorecký sa v Denníku N dal počuť, že Smer a Hlas umožnili nástup do vlády neofašistovi Tarabovi a hnusnej krvilačnej neofašistke Šimkovičovej. Dôkazy ? A načo ? Keď to povedal geniálny spisovateľ Hvorecký, nie je o čom diskutovať. Musí to byť pravda.

Spravodajské televízie, najmä JOJ 24 sa 7 dní v týždni venuje každému pšuku, čo vypustí mladý pán Šimečka. JOJ 24 sa postupne mení na „Televíziu Šimečka 24“. Mladý a progresívny pandrlák na obrazovke každú chvíľu fundovane analyzuje kroky novej vlády. Čas, ktorý Šimečka trávi mediálnymi útokmi na novú vládu možno už presiahol čas, počas ktorého je nová vláda vo funkcii…

Noví ministri, ktorí sa ešte ani poriadne nestačili rozložiť vo svojich kanceláriách a už sú zodpovední za všetky staré a nové hriechy súčasného Slovenska. Napríklad za útok na sudkyňu v Ružinove, za to, že takmer štvrtina Slovákov nedokáže zvládať zdražovanie, za to, že rozdiely medzi platmi mužov a žien patria v SR k najvyšším v Európe, za to, že minulá vláda neposlala ľuďom postihnutým zemetrasením ani euro…ba i za to, že Trnava a Slovan včera prehrali…

Ťažkým keď už nie trestnoprávnym tak vraj aspoň morálnym zločinom sú razantné kroky ministra vnútra Šutaja – Eštoka, ktorý sa neokolkuje plniť volebný program a čistiť políciu od politizujúcich a zákon kriviacich policajtov-matovičkárov. Šutaj -Eštok odstránil z PZ prezidenta Hamrana i jeho viceprezidentov. Ba čo viac, neváhal poslať mimo službu aj 6 policajtov-čurillovcov., obvinených zo zneužitia právomocí. Šutaj -Eštok konal plne v súlade so zákonom, -aj keď si akýsi advokát Kubina myslí opak. V konflikte dvoch právnych noriem t.j. normy, chrániacej oznamovateľov trestnej činnosti a normy týkajúcej sa závažnej trestnej činnosti má samozrejme navrch norma, postihujúca závažnejšie porušenie zákona. -Ak má niekto pochybnosti, -nech sa páči, môže sa obrátiť na súd.

Najťažší kaliber proti vláde vytiahol v Sme akýsi pán Martin Škopec Antal. Ten navnímal /čudne znejúce módne slovo…/ politiku Ficovej vlády mimoriadne citlivo. A objavil v jej skrytých zámeroch aj úsilie o /konečné ?/ riešenie židovskej otázky. To je teda bomba. Takmer ako by ju vystrelil Hamas. Klobúk dolu, milé smečko !

V spojitosti s návštevou Fica v Bruseli si už „naši“ novinári všimli v postojoch Fica prvé rozpory. Fico vraj súhlasil so zvýšením príspevku SR do rozpočtu EU. Fico vraj teda vierolomne zmenil názor a odsúhlasil o.i. aj podporu Ukrajine,-hoci to pred voľbami odmietal. Pravda, iba vtedy, ak bude garancia, že finančnú či civilinú materiálnu pomoc na korupčnej Ukrajine nerozkradnú miestne mafie.

Nuž hej, Fico odmietal a odmieta posielať na Ukrajinu zbrane. Humanitárnu a nevojenskú pomoc však nikdy neodmietol. Niektorí páni novinári si to akosi nevšimli. Asi trpia poruchou pozornosti alebo neschopnosťou vnímať obsah prečítaného textu.

Jajaj, budeže to na Slovensku onedlho veselo…

Paranoidné mimovládky alebo mediálne príživníctvo ?

01.12.2023

Mimovládky už niekoľko dní vedú barnumskú spolitizovanú reklamnú kampaň vraj na svoju obranu. Niet dňa, aby niekto z opozičných politikov alebo s nimi spriaznených údajne dobročinných mimovládok nevystupoval v médiu a nerozplakával Slovákov srdcervúcimi historkami o deťoch s rakovinou, o imobilných malých pacientoch či v biede žijúcich ženičkách s kŕdľom malých [...]

Kto začína s terorizmom ?

30.11.2023

Včera a dnes sa napriek prímeriu v Gaze odohrali dva -ak chcete teroristické útoky, izraelských ozbrojencov proti Palestínčanom a potom, ak chcete teroristický útok Palestínčanov proti Izraelčanom. Začalo sa to vykrikovaním dvoch palestínskych detí na hliadkujúcich izraelských ozbrojencov v utečeneckom tábore Jannín /Západný breh, územie Palestínskej samosprávy/. [...]

Slováci nie sú antisemiti

27.11.2023

Slováci nie sú antisemiti. Žiadne prepisovanie a falšovanie histórie, žiadne kampane platených poskokov v médiách na tom nič nezmenia. Slováci nemajú radi sionistov, – tak ako nemajú radi ani iných militantných šovinistov- či už sú to šovinisti ukrajinskí, nemeckí, ruskí, maďarskí, poľskí …alebo aj slovenskí. Militantní sionisti často zamieňajú svoju [...]

Jeruzalem, streľba, teroristi

Prvý zasiahol proti teroristom pri útoku v Jeruzaleme, zabili ho vlastní. Vojaka, ktorý strieľal, zatkli

05.12.2023 05:30

Ako prvý začal Izraelčan Juval Castleman páliť na útočníkov v Jeruzaleme, ktorí strieľali do ľudí. Sám zahynul po guľke izraelského vojaka, ktorý si ho splietol s teroristom.

COP28, klimatický summit

Emisie oxidu uhličitého v tomto roku stúpnu. Ťahúňmi sú Čína, India a letecká doprava

05.12.2023 05:05

Emisie v Číne sa oproti vlaňajšku zvýšili o 458 miliónov ton, v Indii o 233 miliónov ton a emisie z leteckej dopravy o 145 miliónov ton.

Advent, saleziáni, Nová Dubnica, mReportér

Mikuláš a anjeli potešili deti na Považí. Tradičné adventné popoludnie sa nieslo v pohodovej atmosfére

05.12.2023 05:00

Zábery z Novej Dubnice zachytil mReportér Daniel Imriška.

medvedar

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 329
Celková čítanosť: 1638701x
Priemerná čítanosť článkov: 4981x

Autor blogu

Kategórie