Založ si blog

Portrét Šimečkovho progresívneho „teroristu“

Dajte si do vyhľadávača meno Robert Milhaly a máte ho pred sebou. Nebudem nosiť drevo do lesa a nebudem tu reprodukovať nosatú a vlasatú tvár tohto bitkára. Na internete je séria jeho fotografií v akcii. V akcii ? Áno, v akcii lebo tento aktivista Progresívneho Slovenska je stále v akcii.

-V akej akcii ? Urobíte si o tom sami názor, keď tie zábery na rôzne pouličné výtržnosti, neprístojnosti na verejných priestranstvách, potýčky s políciou /v časoch pred nástupom čaputovcov a vallovcov do funkcií/, konflikty s inak zmýšľajúcimi občanmi, násilnosti hraničiace so zastrašovaním a teda s terorizmom …uvidíte.

Mihályho špecialita je priama fyzická konfrontácia s inak zmýšľajúcimi občanmi. Rád navštevuje ich úradne povolené demonštrácie a provokuje tam plagátmi, zástavami, púšťaním rušivých hlukov cez špeciálne silné reproduktory, hulákaním do megafónu a pod. To je však len začiatok jeho exhibície. Nasleduje hlavné číslo-priama konfrontácia s inak zmýšľajúcimi demonštrantmi, -oplzlé nadávanie, štuchanie, sácanie, mikanie…a neraz, -ako naposledy pred mestským divadlom P.O.Hviezdoslava aj fackanie. Preferovaním terčom pre tohto mladého pána je fyzická inzultácia a zrážanie k zemi starších občanov, ktorí sú vo veku jeho starých rodičov. Medzi nimi je hrdina, medzi nimi jeho pravačka nájde najskôr svoj cieľ. Medzi nimi má istotu, že nenarazí na odpor a že vzbudí to, čo je pre TERORISTOV príznačné, – strach občanov a obavy občanov o svoje zdravie.

Na internete sa dozviete, že Mihályho aktivity sú blízke ideológii Progresívneho Slovenska. Sú tam informácie, že Mihály svojim soft terorizmom Progresívne Slovensko priamo podporuje. Neviem, nemám dôkazy o tom, že soft terorista Mihály dostáva príkazy k akciám priamo od predstaviteľov Progresívneho Slovenska. No faktom je, že ideovo sa akcie Mihályho s programom a proklamáciami Šimečkovho PS pozoruhodne zhodujú.

Zaujímavé je to, odkiaľ berú Mihály a jeho kamoši na svoje živobytie peniaze. Zaujímavé je, odkiaľ berú plat. Zaujímavé je, kto financuje ich „bojovú“ výstroj, reproduktory, megafóny, honoráre pre obhajcov, náklady na dopravné prostriedky, podpornú medializáciu, propagačné materiály a pod. Čudné je, že pri tom množstve investigatívnych novinárov, vždy pripravených rýpať do súkromia opozičných politikov alebo opozične naladených verejných osobností sa nenájde nikto, kto by sa o financovanie soft terorizmu mladého pána Mihályho zaujímal. Zaujímavý nezáujem…

Mihály predstavuje druhú, menej usmievavú tvár slniečkárstva. Po event. víťazstve Progresívneho Slovenska a potom čo sa bejby Šimečka zmocní vlády nad Slovenskom sa na verejnosti vynorí veľa týpkov s ráznejšími metódami presadzovania liberálnych hodnôt. Nebuú už len maľovať Slavín ukrajinskými farbami, nebudú už iba písať na múry cirkevných budov hanlivé proti-kresťanské heslá. Progresívni Šimečkovi soft teroristi sa vynoria z podzemia a začnú formovať čosi ako slovenskú verziu ukrajinského Pravého sektora. Ba možno aj čosi ako slovenskú verziu banderovských fašistických bojových oddielov typu „Azov“.

-No a tí najusilovnejší, ako je napr. aj mladý pán Mihály, budú poverení verejnými funkciami -tak ako dostal Vallov „nočný primátor“ a hlavný ordner slniečkárskych orgií na Pohode Martin Kráľovič funkciu štátneho tajomníka ministra vnútra, – de facto výkonného ministra vnútra súčasnej progresívnej vlády Čaputovej, Odora, – a vlastne už aj bejby Šimečku.

Po prípadnom víťazstve fašizujúceho Progresívneho Slovenska sa pouličný výtržník Mihály možno stane funkcionárom bezpečnostných zložiek – a začne -ako každý cap, čo sa stal záhradníkom, – naháňať po uliciach inak zmýšľajúcich občanov už len za to, že sa nepoklonili zástave homosexuálov a banderovcov na Úrade vlády. Lebo o tom, že dúhové a banderovské zástavy budú viať na šimečkovskom Úrade vlády /ak sa Slováci zbláznia a zvolia si 30.9. Šimečkovo Progresívne Slovensko/ nemám žiadne, ale absolútne žiadne pochybnosti.

Prečo je Fico taký silný ?

28.09.2023

Pretože Fico ako jediný zápasil s hrôzovládou Matoviča, Hegera a Čaputovej celé tri a pol roka. Pretože mal zaujímavé a obsažné a áno aj útočné a bojovné tlačovky každý druhý deň. Pretože nebolo mesiaca, aby Smer neorganizoval nejakú demonštráciu či manifestáciu. Pretože jedine Smer dokázal zhromaždiť na uliciach námestiach tisícky nespokojných občanov. [...]

Volíme stabilitu a poriadok- volíme Fica,Pellegriniho, Danka a Uhríka

27.09.2023

Prečo ? Lebo slovenský štát je sociálny štát. Lebo deti na svet na Slovensku prinášajú ženy. Lebo chceme, aby NATO prestalo cez Slovensko lifrovať zbrane banderovcom. Lebo Slováci myslia sociálne a cítia národne. Lebo.lebo.lebo—je na to tisíc dôvodov. Ale vlastne preto, lebo je na to iba jeden jediný dôvod- Lebo sme Slováci, čo nie iba hovoria po slovensky, ale tu na [...]

Dokedy bude H. beztrestne hrešiť proti pravde ?

27.09.2023

Normálni ľudia tu a tam zaklamú, ale v drvivej väčšine iba pri taľafatkách. Máme však v SR jedného klamára, pre ktorého je klamanie verejnosti profesiou. Má príznačné priezvisko-volá sa H. To, čo tento hriešny človek v posledných hodinách pred volebným moratóriom pácha, je neuveriteľný ohňostroj lží. Na rozdiel od iného klamára-Matoviča-ktorý je politikom a u [...]

zvezda news, viktor sokolov, admirál, Rusko, Čiernomorská flotila

Rusko opäť 'vzkriesilo' admirála, vyjadril sa k Čiernomorskej flotile. Niečo na tom zas nesedí

28.09.2023 12:31

V ruských médiách sa opäť objavili zábery s admirálom Sokolovom, na ktorých vyzerá veľmi živo. Namiesto potvrdenia, že žije, prinášajú zas len pochybnosti.

Taiwan ponorka predstavenie

Americký systém i torpéda. Taiwan má svoju prvú ponorku. Čina hovorí o nezmysle

28.09.2023 12:26

Prvú z ôsmich nových ponoriek zvaných Narwhal predstavila prezidentka Cchaj Jing-wen.

Policajný prezident Štefan Hamran

Útočník z Dúbravky mal čistý register trestov, uviedol Hamran

28.09.2023 12:09

Polícia s ním v minulosti riešila iba priestupok v súvislosti s používaním pyrotechniky.

Nice

Španielsko: Žiak zaútočil nožom na spolužiakov a učiteľov

28.09.2023 11:47

Škola bola preventívne evakuovaná.

medvedar

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 300
Celková čítanosť: 1441485x
Priemerná čítanosť článkov: 4805x

Autor blogu

Kategórie