Založ si blog

Obyčajný fašizmus pod ochranou Čaputovej a Vallových progresívnych policajtov

Som rád, že pán bloger Fabian podrobnejšie popísal svoje zážitky z napadnutia pokojného zhromaždenia matičiarov pred DPOH fašistami z LGBTI komunity a aktivistami Progresívneho Slovenska. Bolo to presne tak, ako to pán Fabián popisuje a ako je to znázornené na videách, ktoré k blogu priložil. Zážitkovo sa s jeho názormi a pocitmi plne stotožňujem.

Dovoľujem si dodať iba pár politologických postrehov. Po prvé, to čím sa fašizoidný progresívny primátor Vallo prezentuje, to už prekračuje medze bežnej názorovej konfrontácie a pomaly ale iste prerastá do čohosi ako občianska vojna. V nej majú Vallovi fašizujúci progresívni, lgbti-aktivisti na svojej strane ozbrojenú mestskú políciu, ktorá sa nerozpakuje predstaviteľov zákonom povoleného zhromaždenia vytláčať -bez ohľadu na ich vek a na to, že sú to teda zákonom chránené osoby -aj pomocou fyzického násilia. Iba preto, že žiadajú postih provokatérov, ktorí prišli míting rozbiť nepovolenými výtržnosťami. A čo je ešte horšie, fašizoidné živly progresívcov, homosexuálov a banderovcov sa pri svojich fyzických útokoch voči ľuďom o 40-60 rokov starším môžu oprieť aj o zložky štátnej polície, podriadenej v konečnom dôsledku prezidentke Čaputovej. Nestačí, že pokojných vlasteneckých starcov napádajú vyžratí mladíci z fašizoidnej LGBTI-komunity a liberálfašistického Progresívneho Slovenska. Vallo a Čaputová /v zastúpení svojho chránenca Hamrana/ na nich -neozbrojených civilov, -ešte pošlú aj ozbrojených svalnáčov v uniformách.

Po druhé, to čo si „naše“ slovenské médiá dovoľujú o zhromaždení Matice a vlasteneckých aktivistov klamať, to je už priame podnecovanie progresívcov a aktivistov ideológie LGBTI k ďalšej, azda ešte brutálnejšej forme zastrašovania. Čo bude nasledovať ? Masaker, pri ktorom mladí progresívci zmlátia vlasteneckých Bratislavčanov do bezvedomia ? Tragédia, ktorú nedajbože mnoho starších národniarov neprežije ? Akú hrôzu na slovenských patriotov aktivisti Progresívneho Slovenska ešte chystajú ?

Po tretie, prerieknutie extrémistickej asociálnej političky zo SASKY A.Zemanovej o zbytočnosti dôchodcov, návrhy vedúcich politikov Progresívneho Slovenska Hellebrandta a Kišša na likvidáciu sociálnych istôt, trinástych dôchodkov a zníženie penzií – to je zrejme iba vrchol ľadovca, ktorý sa po event. víťazstve gaunerov bijúcich ľudí vo veku ich starých rodičov-po víťazstve PS, chystá bejby Šimečka a spol. rozšíriť po celom Slovensku. To je iba vrchol skazy, aká tu na každého čo len trochu slovensky cítiaceho človeka čaká.

Slovenky, Slováci-sestry a bratia – zastavme tento liberálny dúhovo-hnedý mor, ktorý sa chystá zlikvidovať všetko slovenské. Zastavme ich bratia, -tak ako sa spieva v našej /progresívcami tak nenávidenej/ slovenskej hymne. Zastavme ich konfrontačné pokusy skôr ako prerastú do horúcich a krvavých foriem akejsi občianskej vojny. Pokojnými zhromaždeniami povedzme pánovi Vallovi, pani Čaputovej, pánovi Šimečkovi : NO PASARÁN. Progresívni fašisti – na Slovensku neprejdete !

Prečo je Fico taký silný ?

28.09.2023

Pretože Fico ako jediný zápasil s hrôzovládou Matoviča, Hegera a Čaputovej celé tri a pol roka. Pretože mal zaujímavé a obsažné a áno aj útočné a bojovné tlačovky každý druhý deň. Pretože nebolo mesiaca, aby Smer neorganizoval nejakú demonštráciu či manifestáciu. Pretože jedine Smer dokázal zhromaždiť na uliciach námestiach tisícky nespokojných občanov. [...]

Volíme stabilitu a poriadok- volíme Fica,Pellegriniho, Danka a Uhríka

27.09.2023

Prečo ? Lebo slovenský štát je sociálny štát. Lebo deti na svet na Slovensku prinášajú ženy. Lebo chceme, aby NATO prestalo cez Slovensko lifrovať zbrane banderovcom. Lebo Slováci myslia sociálne a cítia národne. Lebo.lebo.lebo—je na to tisíc dôvodov. Ale vlastne preto, lebo je na to iba jeden jediný dôvod- Lebo sme Slováci, čo nie iba hovoria po slovensky, ale tu na [...]

Dokedy bude H. beztrestne hrešiť proti pravde ?

27.09.2023

Normálni ľudia tu a tam zaklamú, ale v drvivej väčšine iba pri taľafatkách. Máme však v SR jedného klamára, pre ktorého je klamanie verejnosti profesiou. Má príznačné priezvisko-volá sa H. To, čo tento hriešny človek v posledných hodinách pred volebným moratóriom pácha, je neuveriteľný ohňostroj lží. Na rozdiel od iného klamára-Matoviča-ktorý je politikom a u [...]

Nice

Španielsko: Žiak zaútočil nožom na spolužiakov a učiteľov

28.09.2023 11:47

Škola bola preventívne evakuovaná.

kolóny, Nemecká, zápchy

Autá „trčia“ v kolónach na Horehroní aj celé hodiny. Dedinu, ktorou ich obchádzajú, chcú zatarasiť

28.09.2023 11:47

Najmä počas víkendov vznikajú pri obci Nemecká aj dvojhodinové zápchy. Mnohí problémovú trasu obchádzajú dedinou, z čoho sú jej obyvatelia nervózni.

fatima, súd, michal vida

Súd s Monikou Jankovskou v kauze Fatima odročili

28.09.2023 11:39

Okrem Moniky Jankovskej a jej svata Petra Vaska je v kauze Fatima obžalovaný aj bývalý funkcionár NAKA Róbert Krajmer.

Arménsko Azerbajdžan Náhorný Karabach Operácia Vojenská

Karabašského expremiéra obvineného z terorizmu vzali v Azerbajdžane do väzby

28.09.2023 11:16

Pohraničná stráž Vardanjana zadržala v Lačinskom koridore - jedinej spojnici Karabachu s Arménskom.

medvedar

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 300
Celková čítanosť: 1440829x
Priemerná čítanosť článkov: 4803x

Autor blogu

Kategórie