Založ si blog

USA zasahujú do volieb na Slovensku…/?/

Dnes sa nielen zainteresovaní a informovaní ale aj bežní ľudia na Slovensku dozvedeli, ako do volebnej kampane a teda aj do volieb na Slovensku zasahujú USA. Buď priamo, cez bilbordy, ktoré dala zhotoviť americká ambasáda, aby propagovali americké záujmy, alebo nepriamo prostredníctvom „informačnej“ kampane NATO a najmä prostredníctvom amerických monopolov na internetovú komunikáciu.

Dnes sa širšia slovenská verejnosť dozvedela, že americký internetový moloch sťažil resp. zrušil prístup tretej-štvrtej najsilnejšej opozičnej strany – strany Republika na facebook a na youtube. Youtubové kanály ako Kulturblog, Konzerva a Mazurekov kanál, blízke strane Republika boli zablokované. Tým firma z USA znemožnila férovú predvolebnú súťaž, previnila sa proti slobode informácií a proti základným princípom demokracie.

Oficiálne zdôvodnenie tohto kroku bolo zo strany Američanov naozaj smiešne. Vraj na týchto kanáloch šírené informácie nie sú autentickými názormi tvorcov informácií, ale vraj ide o prebratú ruskú propagandu. A vraj tieto tri Republike blízke informačné kanály nie sú autenticky slovenské, ale ruské tzv. vplyvové. Vraj sú to teda de facto kanály ruské, propagandistické, s najvyššou pravdepodobnosťou financované a spravované Rusmi.

-Riadne sprostosti, čo poviete ?! Navyše vyslovené bez akýchkoľvek dôkazov, iba na základe mienky zopár rusofóbov z presvedčenia resp. z povolania. Niektorí ľudia na Slovensku ale predovšetkým v USA nepoznajú dejiny. Nepoznajú prieskumy verejnej mienky. Dokonca ani tie nie, ktoré si dal urobiť pro-americký Globsec. Ak by ich poznali, vedeli by, že Slováci boli dávno pred vznikom nejakých euroatlantických štruktúr a dávno pred tým, než sa zhoršili vzťahy RF a USA, tradične pro-ruskí. Vedeli by, že slavjanofilstvo a rusofilstvo je medzi Slovákmi súčasť tradícií a histórie: dôsledok boja Rusov /aj/ za práva Slovákov v časoch krutej maďarizácie a germanizácie.

Keď Slovák bráni /nie všetky ale „iba“ oprávnené/ záujmy Rusov a Rus bráni oprávnené záujmy Slovákov nie je to teda dôsledok toho, že tu beží nejaká špionážna ruská vplyvová operácia, že tu bol niekto podplatený „zločinnými ruskými agentami“. Je to dôsledok AUTENTICKEJ mienky Slovákov. Nie všetkých, ale dosť veľkej skupiny Slovákov.

Pravdu povediac, neverím, že toto Američania alebo ich tunajší poskokovia nevedia. Oni to dobre vedia. Toľko už nás Slovákov majú naštudovaných, aby vedeli, odkiaľ a prečo je väčšina Slovákov za priateľské vzťahy s Rusmi. Oni tu šikanujú národniarske strany, aby im sťažili prístup na verejný trh informácií a zhoršili ich volebný výsledok.

USA resp. americké firmy podľa mňa úmyselne manipulujú s predvolebnou kampaňou na Slovensku. Zasahujú do nej zúžením komunikačných možností pre Republiku, ale aj pre Smer, SNS, LSNS. Prečo tak robia ? Lebo aj keď je SR malá krajina, je to dôležitá súčasť tyla pre anglosaský „Drang nach Osten“.

-Čo sa dá robiť – sme súčasťou americkej vojenskej logistiky a geopolitiky. Dá sa s tým niečo robiť ? ÁNO, dá. V septembrových parlamentných voľbách treba voliť srdcom. Treba voliť tak, ako nám to káže naše slavjanské, slovenské srdce.

Piaty pokus o likvidáciu Fica a spol.

17.07.2024

Geopolitické centrum spravujúce momentálne aj priestor SR sa v pomerne krátkom čase znovu pokúša zbaviť tŕňa v päte, – zbaviť sa vlády R.Fica a spol. Domáci „slovenskí“ aktivisti tohto centra idú naplno už dva roky, aby sa zavďačili svojim chlebodarcom. No napriek nemalým zdrojom sa im akosi nedarí. Fico a spol. napriek úsiliu progresívno-liberálnych [...]

Uhlerová uhla od ľavice k progresívcom: koľko odborárov s ňou súhlasí ?

14.07.2024

Predsedníčka KOZ Monika Uhlerová sa pred troma dňami v podkaste Denníka N dala počuť, že ona osobne je progresívna liberálka a nie ako jej predchodcovia na čele odborárov – ľavičiari a sociálni demokrati. Uhlerová tvrdo napadla zámer Smeru SSD postaviť v SR hrádzu progresivizmu. Byť proti progresivizmu je podľa Uhlerovej byť proti pokroku a sociálnej rovnosti. Byť za [...]

Opozícia spustila starú ošúchanú platňu o trestnom zákone

11.07.2024

Podľa Šimečkovcov a Grohlingovcov sú vládne strany Smer, Hlas a SNS babráci, lebo už po neviemkoľký raz musia prerábať trestný zákon /ďalej TZ/. Áno, pôvodný návrh novely TZ bol v NRSR predkladateľom upravovaný, lebo sa koalícia rozhodla vyhnúť sa konfrontácie s EK pri otázke právneho štátu. Potom bol pôvodný návrh upravený ešte raz, aby sa zastavila hystéria vo [...]

paríž

Do terasy parížskej kaviarne vrazilo auto: Jedna obeť a štyria ľudia v kritickom stave

17.07.2024 22:41

Vodič ušiel, spolujazdec mal pozitívny test na alkohol a drogy, uviedol zdroj z prostredia polície.

New York

Nad New Yorkom za bieleho dňa preletel meteor, potvrdila NASA

17.07.2024 21:58

Ohnivá guľa letela rýchlosťou asi 66 000 kilometrov za hodinu a klesala pod pomerne strmým uhlom.

rokovanie vlády, Robert Fico,

Fico: Zahraničná politika na štyri svetové strany je v prospech občanov. Plánuje cestu do Číny, vyjadril sa aj k Orbánovým cestám

17.07.2024 21:29, aktualizované: 21:30

Sedemnásteho júla 1992 som bol 27-ročným elévom v Slovenskej národnej rade, povedal predseda vlády.

slnečné jazerá, senec

Život mali pred sebou. Na Slnečných jazerách sa utopili dvaja mladíci

17.07.2024 21:13

Mladíci skočili do jazera z vodného bicykla a už sa nevynorili.

medvedar

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 450
Celková čítanosť: 2102456x
Priemerná čítanosť článkov: 4672x

Autor blogu

Kategórie