Založ si blog

USA zasahujú do volieb na Slovensku…/?/

Dnes sa nielen zainteresovaní a informovaní ale aj bežní ľudia na Slovensku dozvedeli, ako do volebnej kampane a teda aj do volieb na Slovensku zasahujú USA. Buď priamo, cez bilbordy, ktoré dala zhotoviť americká ambasáda, aby propagovali americké záujmy, alebo nepriamo prostredníctvom „informačnej“ kampane NATO a najmä prostredníctvom amerických monopolov na internetovú komunikáciu.

Dnes sa širšia slovenská verejnosť dozvedela, že americký internetový moloch sťažil resp. zrušil prístup tretej-štvrtej najsilnejšej opozičnej strany – strany Republika na facebook a na youtube. Youtubové kanály ako Kulturblog, Konzerva a Mazurekov kanál, blízke strane Republika boli zablokované. Tým firma z USA znemožnila férovú predvolebnú súťaž, previnila sa proti slobode informácií a proti základným princípom demokracie.

Oficiálne zdôvodnenie tohto kroku bolo zo strany Američanov naozaj smiešne. Vraj na týchto kanáloch šírené informácie nie sú autentickými názormi tvorcov informácií, ale vraj ide o prebratú ruskú propagandu. A vraj tieto tri Republike blízke informačné kanály nie sú autenticky slovenské, ale ruské tzv. vplyvové. Vraj sú to teda de facto kanály ruské, propagandistické, s najvyššou pravdepodobnosťou financované a spravované Rusmi.

-Riadne sprostosti, čo poviete ?! Navyše vyslovené bez akýchkoľvek dôkazov, iba na základe mienky zopár rusofóbov z presvedčenia resp. z povolania. Niektorí ľudia na Slovensku ale predovšetkým v USA nepoznajú dejiny. Nepoznajú prieskumy verejnej mienky. Dokonca ani tie nie, ktoré si dal urobiť pro-americký Globsec. Ak by ich poznali, vedeli by, že Slováci boli dávno pred vznikom nejakých euroatlantických štruktúr a dávno pred tým, než sa zhoršili vzťahy RF a USA, tradične pro-ruskí. Vedeli by, že slavjanofilstvo a rusofilstvo je medzi Slovákmi súčasť tradícií a histórie: dôsledok boja Rusov /aj/ za práva Slovákov v časoch krutej maďarizácie a germanizácie.

Keď Slovák bráni /nie všetky ale „iba“ oprávnené/ záujmy Rusov a Rus bráni oprávnené záujmy Slovákov nie je to teda dôsledok toho, že tu beží nejaká špionážna ruská vplyvová operácia, že tu bol niekto podplatený „zločinnými ruskými agentami“. Je to dôsledok AUTENTICKEJ mienky Slovákov. Nie všetkých, ale dosť veľkej skupiny Slovákov.

Pravdu povediac, neverím, že toto Američania alebo ich tunajší poskokovia nevedia. Oni to dobre vedia. Toľko už nás Slovákov majú naštudovaných, aby vedeli, odkiaľ a prečo je väčšina Slovákov za priateľské vzťahy s Rusmi. Oni tu šikanujú národniarske strany, aby im sťažili prístup na verejný trh informácií a zhoršili ich volebný výsledok.

USA resp. americké firmy podľa mňa úmyselne manipulujú s predvolebnou kampaňou na Slovensku. Zasahujú do nej zúžením komunikačných možností pre Republiku, ale aj pre Smer, SNS, LSNS. Prečo tak robia ? Lebo aj keď je SR malá krajina, je to dôležitá súčasť tyla pre anglosaský „Drang nach Osten“.

-Čo sa dá robiť – sme súčasťou americkej vojenskej logistiky a geopolitiky. Dá sa s tým niečo robiť ? ÁNO, dá. V septembrových parlamentných voľbách treba voliť srdcom. Treba voliť tak, ako nám to káže naše slavjanské, slovenské srdce.

Paranoidné mimovládky alebo mediálne príživníctvo ?

01.12.2023

Mimovládky už niekoľko dní vedú barnumskú spolitizovanú reklamnú kampaň vraj na svoju obranu. Niet dňa, aby niekto z opozičných politikov alebo s nimi spriaznených údajne dobročinných mimovládok nevystupoval v médiu a nerozplakával Slovákov srdcervúcimi historkami o deťoch s rakovinou, o imobilných malých pacientoch či v biede žijúcich ženičkách s kŕdľom malých [...]

Kto začína s terorizmom ?

30.11.2023

Včera a dnes sa napriek prímeriu v Gaze odohrali dva -ak chcete teroristické útoky, izraelských ozbrojencov proti Palestínčanom a potom, ak chcete teroristický útok Palestínčanov proti Izraelčanom. Začalo sa to vykrikovaním dvoch palestínskych detí na hliadkujúcich izraelských ozbrojencov v utečeneckom tábore Jannín /Západný breh, územie Palestínskej samosprávy/. [...]

Slováci nie sú antisemiti

27.11.2023

Slováci nie sú antisemiti. Žiadne prepisovanie a falšovanie histórie, žiadne kampane platených poskokov v médiách na tom nič nezmenia. Slováci nemajú radi sionistov, – tak ako nemajú radi ani iných militantných šovinistov- či už sú to šovinisti ukrajinskí, nemeckí, ruskí, maďarskí, poľskí …alebo aj slovenskí. Militantní sionisti často zamieňajú svoju [...]

Jeruzalem, streľba, teroristi

Prvý zasiahol proti teroristom pri útoku v Jeruzaleme, zabili ho vlastní. Vojaka, ktorý strieľal, zatkli

05.12.2023 05:30

Ako prvý začal Izraelčan Juval Castleman páliť na útočníkov v Jeruzaleme, ktorí strieľali do ľudí. Sám zahynul po guľke izraelského vojaka, ktorý si ho splietol s teroristom.

Orbán, Fico

Fico nemusí byť ako Orbán, myslí si európsky think-tank. Čaká EÚ veľký boj s Maďarskom o Ukrajinu?

05.12.2023 05:30

Zdá sa, že nová slovenská vláda by mohla byť prirodzeným prokremeľským spojencom Maďarska, ale...

COP28, klimatický summit

Emisie oxidu uhličitého v tomto roku stúpnu. Ťahúňmi sú Čína, India a letecká doprava

05.12.2023 05:05

Emisie v Číne sa oproti vlaňajšku zvýšili o 458 miliónov ton, v Indii o 233 miliónov ton a emisie z leteckej dopravy o 145 miliónov ton.

Advent, saleziáni, Nová Dubnica, mReportér

Mikuláš a anjeli potešili deti na Považí. Tradičné adventné popoludnie sa nieslo v pohodovej atmosfére

05.12.2023 05:00

Zábery z Novej Dubnice zachytil mReportér Daniel Imriška.

medvedar

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 329
Celková čítanosť: 1638731x
Priemerná čítanosť článkov: 4981x

Autor blogu

Kategórie