Založ si blog

Naďova genialita a slovenský Watergate

Bývalý minister obrany Jaroslav Naď je možno génius. Podľa jeho samého celkom určito. Nikto na Slovensku sa pri klamaní tak suverénne, tak bezočivo neusmieva do kamier ako človek, hlboko presvedčený o svojej genialite. Nikto na Slovensku pri klamaní nepoužíva takú vysoko sofistikovanú a prešpekulovanú argumentáciu ako pán Naď.. No veď posúďte sami.

Kto iný, ak nie génius dokáže odovzdať všetky bojové stíhačky svojej krajiny inej krajine zadarmo ? Kto iný ak nie génius sa pritom odvolá na právnu analýzu, ktorá neexistuje ? Kto iný, ak nie génius je po tomto všetkom ešte stále na slobode ? – Nuž áno, takýto génius žije medzi nami. Volá sa Jaroslav Naď.

-Iný dôkaz o Naďovej genialite. – Pred pár dňami Naď ohúril Slovensko tajnými informáciami. Podľa nich najvyšší ústavní činitelia majú spravodajské informácie o pokuse Ruska manipulovať voľby v SR podplácaním pro-ruských strán, osobitne Smeru SSD. Predvolebná bomba ako hrom. „Bomba“ však vyšumela, lebo sa ukázalo, že ide o starú záležitosť a že takýchto „spravodajských informácií“ sa na stoloch ústavných činiteľov kopí viacero. Sú neraz úplne protichodné a ich vierohodnosť je tesne nad nulou. – No čo už, Slováci ešte nedorástli na to, aby v plnej miere ocenili Naďovu predvídavosť a genialitu.

Dnes Naď použil ďalšiu brilantnú intelektovú operáciu. Ohúril Slovákov odhalením, že skupina úradníkov, ktorá tu a tam chodí do Bruselu informovať k rôznym témam partnerov z EU, – a ktorá nedávno údajne zneužila svoje rozhovory na ohováranie a intrigovanie proti slovenskej politickej opozícii – sa ničoho zlého nedopustila. Lebo sa nemohla. Lebo táto skupina bola vytvorená ešte v 2018, teda ešte za Fica.

Tak takáto argumentácia je non plus ultra. Je skutočne geniálna. – Podľa Naďa ak bolo niečo, nejaká vládna inštitúcia alebo nejaká konzultačná skupina vytvorená ešte pred príchodom darebákov do vlády, je jej každé obvinenie z následnej darebáckej činnosti bezpredmetné. Akékoľvek aktuálne zneužívanie existujúcej inštitúcie či skupiny nie je podľa Naďa možné, lebo ju nezaložila aktuálna darebácka vláda ale vláda predchádzajúca.

Podľa Naďa nemôže byť napr. NAKA zneužívaná Matovičom, Hegerom a spol. -lebo ju založili ešte pred nástupom Matoviča a Hegera do funkcie. Podľa Naďa sa v slovenskej olanáckej polícii, na olanáckych ministerstvách nemôže udiať nič nekalé, lebo slovenská polícia a ministerstvá nevznikli za vlády OLaNO ale už skôr. Podľa Naďa sa asi ani pištoľ v rukách gaunera nemôže stať gaunerskou vražednou zbraňou, lebo veď ju tento gauner nevymyslel nevyrobil, – lebo ju vyrobil ešte pred jej gaunerským použitím niekto iný….!

Klobúk dolu, pán Naď. Vám to teda pekelne dobre myslí. Tie vaše diabolské argumentačné schopnosti by aj nebeských anjelov presvedčili, aby sa odklonili od Pána Boha a pridali ku Luciferovi. – Pán Naď, máte iba jeden „malý“ problém: že vám nikto z normálnych Slovákov neverí. „Zaostalí“ Slováci asi ešte nedorástli na úroveň vašej geniality.

Nuž na to, kým sa stanete na Slovensku prorokom si budete musieť ešte chvíľu počkať.

Prečo je Fico taký silný ?

28.09.2023

Pretože Fico ako jediný zápasil s hrôzovládou Matoviča, Hegera a Čaputovej celé tri a pol roka. Pretože mal zaujímavé a obsažné a áno aj útočné a bojovné tlačovky každý druhý deň. Pretože nebolo mesiaca, aby Smer neorganizoval nejakú demonštráciu či manifestáciu. Pretože jedine Smer dokázal zhromaždiť na uliciach námestiach tisícky nespokojných občanov. [...]

Volíme stabilitu a poriadok- volíme Fica,Pellegriniho, Danka a Uhríka

27.09.2023

Prečo ? Lebo slovenský štát je sociálny štát. Lebo deti na svet na Slovensku prinášajú ženy. Lebo chceme, aby NATO prestalo cez Slovensko lifrovať zbrane banderovcom. Lebo Slováci myslia sociálne a cítia národne. Lebo.lebo.lebo—je na to tisíc dôvodov. Ale vlastne preto, lebo je na to iba jeden jediný dôvod- Lebo sme Slováci, čo nie iba hovoria po slovensky, ale tu na [...]

Dokedy bude H. beztrestne hrešiť proti pravde ?

27.09.2023

Normálni ľudia tu a tam zaklamú, ale v drvivej väčšine iba pri taľafatkách. Máme však v SR jedného klamára, pre ktorého je klamanie verejnosti profesiou. Má príznačné priezvisko-volá sa H. To, čo tento hriešny človek v posledných hodinách pred volebným moratóriom pácha, je neuveriteľný ohňostroj lží. Na rozdiel od iného klamára-Matoviča-ktorý je politikom a u [...]

Nice

Španielsko: Žiak zaútočil nožom na spolužiakov a učiteľov

28.09.2023 11:47

Škola bola preventívne evakuovaná.

kolóny, Nemecká, zápchy

Autá „trčia“ v kolónach na Horehroní aj celé hodiny. Dedinu, ktorou ich obchádzajú, chcú zatarasiť

28.09.2023 11:47

Najmä počas víkendov vznikajú pri obci Nemecká aj dvojhodinové zápchy. Mnohí problémovú trasu obchádzajú dedinou, z čoho sú jej obyvatelia nervózni.

fatima, súd, michal vida

Súd s Monikou Jankovskou v kauze Fatima odročili

28.09.2023 11:39

Okrem Moniky Jankovskej a jej svata Petra Vaska je v kauze Fatima obžalovaný aj bývalý funkcionár NAKA Róbert Krajmer.

streľba dúbravka bratislava

Svedkovia nočnej mory v Dúbravke prehovorili: Strelec bol čudák, na sídlisku sa ozývali výbuchy pravidelne

28.09.2023 11:10

Streľba v bratislavskej mestskej časti Dúbravka si vyžiadala štyroch zranených. Útočníka polícia zneškodnila.

medvedar

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 300
Celková čítanosť: 1440813x
Priemerná čítanosť článkov: 4803x

Autor blogu

Kategórie