Založ si blog

Naďova genialita a slovenský Watergate

Bývalý minister obrany Jaroslav Naď je možno génius. Podľa jeho samého celkom určito. Nikto na Slovensku sa pri klamaní tak suverénne, tak bezočivo neusmieva do kamier ako človek, hlboko presvedčený o svojej genialite. Nikto na Slovensku pri klamaní nepoužíva takú vysoko sofistikovanú a prešpekulovanú argumentáciu ako pán Naď.. No veď posúďte sami.

Kto iný, ak nie génius dokáže odovzdať všetky bojové stíhačky svojej krajiny inej krajine zadarmo ? Kto iný ak nie génius sa pritom odvolá na právnu analýzu, ktorá neexistuje ? Kto iný, ak nie génius je po tomto všetkom ešte stále na slobode ? – Nuž áno, takýto génius žije medzi nami. Volá sa Jaroslav Naď.

-Iný dôkaz o Naďovej genialite. – Pred pár dňami Naď ohúril Slovensko tajnými informáciami. Podľa nich najvyšší ústavní činitelia majú spravodajské informácie o pokuse Ruska manipulovať voľby v SR podplácaním pro-ruských strán, osobitne Smeru SSD. Predvolebná bomba ako hrom. „Bomba“ však vyšumela, lebo sa ukázalo, že ide o starú záležitosť a že takýchto „spravodajských informácií“ sa na stoloch ústavných činiteľov kopí viacero. Sú neraz úplne protichodné a ich vierohodnosť je tesne nad nulou. – No čo už, Slováci ešte nedorástli na to, aby v plnej miere ocenili Naďovu predvídavosť a genialitu.

Dnes Naď použil ďalšiu brilantnú intelektovú operáciu. Ohúril Slovákov odhalením, že skupina úradníkov, ktorá tu a tam chodí do Bruselu informovať k rôznym témam partnerov z EU, – a ktorá nedávno údajne zneužila svoje rozhovory na ohováranie a intrigovanie proti slovenskej politickej opozícii – sa ničoho zlého nedopustila. Lebo sa nemohla. Lebo táto skupina bola vytvorená ešte v 2018, teda ešte za Fica.

Tak takáto argumentácia je non plus ultra. Je skutočne geniálna. – Podľa Naďa ak bolo niečo, nejaká vládna inštitúcia alebo nejaká konzultačná skupina vytvorená ešte pred príchodom darebákov do vlády, je jej každé obvinenie z následnej darebáckej činnosti bezpredmetné. Akékoľvek aktuálne zneužívanie existujúcej inštitúcie či skupiny nie je podľa Naďa možné, lebo ju nezaložila aktuálna darebácka vláda ale vláda predchádzajúca.

Podľa Naďa nemôže byť napr. NAKA zneužívaná Matovičom, Hegerom a spol. -lebo ju založili ešte pred nástupom Matoviča a Hegera do funkcie. Podľa Naďa sa v slovenskej olanáckej polícii, na olanáckych ministerstvách nemôže udiať nič nekalé, lebo slovenská polícia a ministerstvá nevznikli za vlády OLaNO ale už skôr. Podľa Naďa sa asi ani pištoľ v rukách gaunera nemôže stať gaunerskou vražednou zbraňou, lebo veď ju tento gauner nevymyslel nevyrobil, – lebo ju vyrobil ešte pred jej gaunerským použitím niekto iný….!

Klobúk dolu, pán Naď. Vám to teda pekelne dobre myslí. Tie vaše diabolské argumentačné schopnosti by aj nebeských anjelov presvedčili, aby sa odklonili od Pána Boha a pridali ku Luciferovi. – Pán Naď, máte iba jeden „malý“ problém: že vám nikto z normálnych Slovákov neverí. „Zaostalí“ Slováci asi ešte nedorástli na úroveň vašej geniality.

Nuž na to, kým sa stanete na Slovensku prorokom si budete musieť ešte chvíľu počkať.

Piaty pokus o likvidáciu Fica a spol.

17.07.2024

Geopolitické centrum spravujúce momentálne aj priestor SR sa v pomerne krátkom čase znovu pokúša zbaviť tŕňa v päte, – zbaviť sa vlády R.Fica a spol. Domáci „slovenskí“ aktivisti tohto centra idú naplno už dva roky, aby sa zavďačili svojim chlebodarcom. No napriek nemalým zdrojom sa im akosi nedarí. Fico a spol. napriek úsiliu progresívno-liberálnych [...]

Uhlerová uhla od ľavice k progresívcom: koľko odborárov s ňou súhlasí ?

14.07.2024

Predsedníčka KOZ Monika Uhlerová sa pred troma dňami v podkaste Denníka N dala počuť, že ona osobne je progresívna liberálka a nie ako jej predchodcovia na čele odborárov – ľavičiari a sociálni demokrati. Uhlerová tvrdo napadla zámer Smeru SSD postaviť v SR hrádzu progresivizmu. Byť proti progresivizmu je podľa Uhlerovej byť proti pokroku a sociálnej rovnosti. Byť za [...]

Opozícia spustila starú ošúchanú platňu o trestnom zákone

11.07.2024

Podľa Šimečkovcov a Grohlingovcov sú vládne strany Smer, Hlas a SNS babráci, lebo už po neviemkoľký raz musia prerábať trestný zákon /ďalej TZ/. Áno, pôvodný návrh novely TZ bol v NRSR predkladateľom upravovaný, lebo sa koalícia rozhodla vyhnúť sa konfrontácie s EK pri otázke právneho štátu. Potom bol pôvodný návrh upravený ešte raz, aby sa zastavila hystéria vo [...]

paríž

Do terasy parížskej kaviarne vrazilo auto: Jedna obeť a štyria ľudia v kritickom stave

17.07.2024 22:41

Vodič ušiel, spolujazdec mal pozitívny test na alkohol a drogy, uviedol zdroj z prostredia polície.

New York

Nad New Yorkom za bieleho dňa preletel meteor, potvrdila NASA

17.07.2024 21:58

Ohnivá guľa letela rýchlosťou asi 66 000 kilometrov za hodinu a klesala pod pomerne strmým uhlom.

rokovanie vlády, Robert Fico,

Fico: Zahraničná politika na štyri svetové strany je v prospech občanov. Plánuje cestu do Číny, vyjadril sa aj k Orbánovým cestám

17.07.2024 21:29, aktualizované: 21:30

Sedemnásteho júla 1992 som bol 27-ročným elévom v Slovenskej národnej rade, povedal predseda vlády.

slnečné jazerá, senec

Život mali pred sebou. Na Slnečných jazerách sa utopili dvaja mladíci

17.07.2024 21:13

Mladíci skočili do jazera z vodného bicykla a už sa nevynorili.

medvedar

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 450
Celková čítanosť: 2102362x
Priemerná čítanosť článkov: 4672x

Autor blogu

Kategórie