Založ si blog

Kovačič dnes servíroval ochutnávku predvolebných mediálnych špinavostí

Dnešná diskusná relácia na Markíze bola vedení morder átorom Kovačičom v typicky policajnom režime. Dvaja vyšetrovatelia /ex-minister Na´d a Kovačič/ sa počas relácie snažili podlým prekrikovaním, skákaním do reči a krížovými výsluchmi zmiasť dr.Kaliňáka, predstaviteľa nimi tak nenávidenej strany Smer SSD. Otázky na Kaliňáka neraz súčasne lietali sprava i zľava, -tak aby Kaliňák nevedel kam skôr skočiť. A len čo sa pokúsil zaujať stanovisko aspoň k jednej z nich, už aj leteli dva- tri ďalšie ataky. Slovom, štandardná Kovačičom manažovaná mediálna nechutnosť.

-Ale nie o tom som chcel. Kovačičove mediálne nechutnosti sa policaným výsluchom „dvaja na jedného“ zďaleka nekončia. Sme na ne bohužiaľ už dávnejšie zvyknutí a z nedostatku inej mediálnej alternatívy ich musíme pretrpieť. Dnes sa však na Markíze /a tiež na RTVS/ objavili aj ďalšie, oveľa väčšie nehoráznosti. Objavili sa ochutnávky na tie špinavosti, aké budú s blížiacimi sa voľbami na Smer SSD, SNS, Republiku a príp. aj na Hlas /pokiaľ jednoznačne neodmietne vytvoriť vládu so Smerom/ čakať.

Predvolebným mediálnym faulom je /zo strany RTVS/ opakované bezdôvodné poskytovanie priestoru Čaputovej na jej volebnú kortešačku. Bohužiaľ, už sme si na to zvykli. V rámci dnešnej kortešačky však stojí za zmienku príprava občanov na čosi veľmi čudné. Na to, že ako prvá osoba vo funkcii prezidenta nepoverí Čaputová podľa našich ústavných zvyklostí zostavovaním novej vlády pravdepodobného víťaza, t.j. Smer SSD ale predstaviteľa združenia pro-západných strán, ktorý podľa nej bude mať nádej vyskladať v novej NRSR 76 hlasov. /Zaujímavé, že liberálne agentúry na prieskum verejnej mienky už dlhší čas podozrivo ponúkajú výsledky podľa ktorých majú pro-západné strany práve oných 76-77 hlasov…/. – Nuž milá pani Čaputová, – nepoveriť víťaza volieb prvým pokusom o zostavenie vlády,-to je teda pekná morálno-politická špinavosť. Ak to spravíte, zapíšete sa do dejín SR tým najodpornejším spôsobom.

Kovačič a Naď na Markíze potom s ochutnávkou predvolebných špinavostí ďalej pokračovali. Naď divákom oznámil, že ústavní činitelia dostali sprvodajskú informáciu, podľa ktorej Rusi dali v Moskve peniaze nejakému občanovi SR, aby ich odovzdal Smeru SSD. Cieľ ? Ovplyvniť peniazmi volebný výsledok v SR v prospech Ruska. – Naď k tomu už nič viac nevedel dodať. Jednoucho iba zasmradil a ušiel. Kaliňák samozrejme túto informáciu poprel-veď Smer SSD má na základe posledných výsledkov volieb dosť peňazí zo štátneho rozpočtu-ruské peniaze mu netreba. Navyše Smer SSD – na rozdiel od Naďových Demokratov a OLaNO ešte napr. bilbordovú kampaň ani nezačal. SR je už teraz spolovice zalepená plagátmi – nie Smeru SSD ale OlaNO a Demokratov. /Mimochodom, poslať do Moskvy slovenského agenta, vycvičeného napr. CIA či MI6, aby tam akože dostal peniaze pre akože Smer , – to nie je až taká veľmi náročná psychologická operácia…/.

Za pomoci policajného vyšetrovateľa Kovačiča sa potom na Markíze riešila „kauza“ zmeny volieb prezidenta z priamej občianskej na nepriamu v NRSR. Túto tisíckrát opakovanú hegerovsko-naďovskú lož musel Kaliňák v relácii aspoň desaťkrát dementovať. Dementi na dementi nereagovali a znovu a znovu ho vracali do hry-ako hluchonemí.

Obľúbenou predvolebnou bombou je využitie významového posunu v kauze Kuciakových vrahov a detinské slaboduché požadovanie mien Kuciakových vrahov – lebo vraj sa na poslednej TB Fico vyjadril, že ich v Smere poznajú. Fico však na tejto TB nepovedal nič o konkrétnej znalosti objednávateľov vraždy. Fico a jeho kolegovia tam len kritizovali, že sa vyšetrovanie objednávateľov pravdep. pod tlakom Lipšica zameralo na Žužovú a Kočnera /s náznakom prepojenia na Smer/. Vyšetrovanie však ignorovalo ďalšie alternatívy-najmä prepojenie objednávateľa nájomných vrahov na daňových podvodníkov.

Významové posuny a neschopnosť logicky uvažovať viedli Kovačiča k tomu, aby v šľapajách Matoviča požadoval od Smeru meno Kuciakovho vraha. Lebo vraj Fico na jednom mítingu povedal, že sa to verejnosť raz dozvie. Nuž prísne vzato, verejnosť vraha J.Kuciaka už dávno pozná. Volá sa Miroslav Marček a bol odsúdený na 23 rokov. Odsúdený bol aj jeho komplic Dušan Szabó. A tiež Z.Andruško, ktorý si u dvojice vraždu objednal. – Takže ešte raz, – Fico nemá čo oznamovať verejnosti meno Kuciakovho vraha. Vrah je každému známy, bol odsúdený a už za svoj čin pyká.

-To čo mal Fico na mysli a čo je predmetom diskurzu je meno konečného zadávateľa vraždy. Teda toho, kto dal podnet Andruškovi, aby vraždu objednal. Tu- pri tejto osobe sa pohľad Smeru a pohľad ŠTS v Pezinku na kauzu Kuciak odlišuje. Smer tvrdí, že sa konečný zadávateľ mal hľadať aj na báze iných verzií, než bola tá „lipšicovsko-juhásovská“. Smer tvrdí, že sa napr. mala preskúmať aj verzia, že konečným zadávateľom nájomnej vraždy u Andruška mohol byť/mohli byť aj osoby z prostredia tzv. dépeháčkárskej mafie. Smer má indície /nie dôkazy,-keby ich mal, išiel by s nimi na prokuratúru/, že Andruško klame-že zadávateľom vraždy Kuciaka nebola Žužová /a cez ňu Kočner a cez neho samozrejme Fico a spol/. ale niekto z prostredia podvodníkov z DPH. Tých podvodníkov, o ktorých Kuciak napísal množstvo článkov…

Takže takto sa veci majú. V médiách začali pukať skúšobné predvolebné bomby a bombičky. Slováci začali dostávať ako ochutnávky malé ukážky predvolebných nechutností. Prečo ? Lebo SMER MUSÍ BYŤ PORAZENÝ. Legálne a legitímne a ako to nebude možné, tak prostredníctvom hoaxov, krivých obvinení, vymyslených rozporov v jeho verejných vystúpeniach, manipulácií pri zbere a vyhodnocovaní volebných údajov atď. Smer musí byť zničený. Prinajmenej ako kedysi Kartágo. – Bez ohľadu na prostriedky, bez ohľadu na zákonnosť a bez ohľadu na morálku.

Pri napĺňaní tohto zámeru bude každá predvolebná mediálna špinavosť prijateľná a dobrá. Účel svätí aj tie najodpornejšie prostriedky. Jednoducho: Smer musí byť zničený…

-Musí byť ? Čo vy na to, Slováci ?

Prečo je Fico taký silný ?

28.09.2023

Pretože Fico ako jediný zápasil s hrôzovládou Matoviča, Hegera a Čaputovej celé tri a pol roka. Pretože mal zaujímavé a obsažné a áno aj útočné a bojovné tlačovky každý druhý deň. Pretože nebolo mesiaca, aby Smer neorganizoval nejakú demonštráciu či manifestáciu. Pretože jedine Smer dokázal zhromaždiť na uliciach námestiach tisícky nespokojných občanov. [...]

Volíme stabilitu a poriadok- volíme Fica,Pellegriniho, Danka a Uhríka

27.09.2023

Prečo ? Lebo slovenský štát je sociálny štát. Lebo deti na svet na Slovensku prinášajú ženy. Lebo chceme, aby NATO prestalo cez Slovensko lifrovať zbrane banderovcom. Lebo Slováci myslia sociálne a cítia národne. Lebo.lebo.lebo—je na to tisíc dôvodov. Ale vlastne preto, lebo je na to iba jeden jediný dôvod- Lebo sme Slováci, čo nie iba hovoria po slovensky, ale tu na [...]

Dokedy bude H. beztrestne hrešiť proti pravde ?

27.09.2023

Normálni ľudia tu a tam zaklamú, ale v drvivej väčšine iba pri taľafatkách. Máme však v SR jedného klamára, pre ktorého je klamanie verejnosti profesiou. Má príznačné priezvisko-volá sa H. To, čo tento hriešny človek v posledných hodinách pred volebným moratóriom pácha, je neuveriteľný ohňostroj lží. Na rozdiel od iného klamára-Matoviča-ktorý je politikom a u [...]

Policajný prezident Štefan Hamran

Útočník z Dúbravky mal čistý register trestov, uviedol Hamran

28.09.2023 12:09

Polícia s ním v minulosti riešila iba priestupok v súvislosti s používaním pyrotechniky.

Nice

Španielsko: Žiak zaútočil nožom na spolužiakov a učiteľov

28.09.2023 11:47

Škola bola preventívne evakuovaná.

kolóny, Nemecká, zápchy

Autá „trčia“ v kolónach na Horehroní aj celé hodiny. Dedinu, ktorou ich obchádzajú, chcú zatarasiť

28.09.2023 11:47

Najmä počas víkendov vznikajú pri obci Nemecká aj dvojhodinové zápchy. Mnohí problémovú trasu obchádzajú dedinou, z čoho sú jej obyvatelia nervózni.

fatima, súd, michal vida

Súd s Monikou Jankovskou v kauze Fatima odročili

28.09.2023 11:39

Okrem Moniky Jankovskej a jej svata Petra Vaska je v kauze Fatima obžalovaný aj bývalý funkcionár NAKA Róbert Krajmer.

medvedar

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 300
Celková čítanosť: 1440988x
Priemerná čítanosť článkov: 4803x

Autor blogu

Kategórie