Založ si blog

Ukrajinci možno manipulujú parlamentné voľby na Slovensku

Na základe „spravodajských informácií zo zdrojov zahraničnej tajnej služby“ sa vraj Rusi snažia manipulovať blížiace sa slovenské parlamentné voľby. Istý občan SR vraj od Rusov pre tento účel dostal veľkú sumu peňazí. Takto operený mal vraj finančne podporiť strany, kriticky vystupujúce proti Ukrajine. Najväčší balík mal údajne dostať Smer SSD.

Smer SSD túto informáciu ihneď poprel. Označil ju za slaboduchý predvolebný HOAX. Na Slovensku je momentálne jediný a preto najlepší bezpečnostný analytik s priliehavým priezviskom Bránik /teda ani náhodou nie Útočník…/. Bránikova sláva sa rozšírila po slovenských médiách potom, čo iní analytici ako pán Žitný, pán Škvrnda, pán Šándor dostali mediálnu stopku. Nuž a tento samojediný pán Bránik okríkol smerákov, že čo si to dovoľujú neveriť Naďovi /prísne tajnú informáciu totiž verejnosti dôverne prezradil pán Naď/, – keď povedal, že naši ústavní činitelia takúto informáciu dostali. Ako si vraj môžu byť smeráci na 100% istí, že takáto informácia neexistuje ?! Ba čo viac, ako si smeráci na 100% môžu byť istí, že žiadnu finančnú pomoc od Rusov v predvolebnom boji nedostali resp. dostať nechceli ?

Nuž teda, pán magaexpert Bránik: po prvé, tá tzv. informácia zo zahraničných zdrojov je s najväčšou pravdepodobnosťou informácia zo zdrojov UKRAJINSKEJ tajnej služby SBU. Konkrétne asi z jej Centra informačných a psychologických operácií /CIPSO/. Po druhé, ide o SPRAVODAJSKÚ informáciu, teda čosi, čo bolo získané nelegálne a čoho vierohodnosť je veľmi veľmi obmedzená. ŽIADEN SERIÓZNY POLITIK NEMôŽE IBA NA JEJ ZÁKLADE PRIJAŤ ZODPOVEDNÉ ROZHODNUTIE. Môže a nemusí ju vziať do úvahy, no položiť váhu svojho politického osudu na jej základ by bolo nielen neprofesionálne, ale priam hazardérske. Tobôž vtedy, keď sa takáto „spravodajská informácia“ /ľudovo povedané KLEBETA/ dostane na svetlo božie z prostredia krajiny, ktorá je na informačnej hre silno zaangažovaná.

Ukrajina je v úspechu predvolebnej informačnej hry proti Slovensku silno zaangažovaná. Ukrajina vie, že ak by voľby v SR vyhrala mierová koalícia, ktorá by prísun zbraní a munície cez SR resp. zo SR na Ukrajinu stopla, ktorá by sa prestala hrať na frontové tylo ukrajinskej armády, kriticky prehodnotila rozsah protiruských sankcií a zvýšila tlak na diplomatické mierové riešenie konfliktu na Ukrajine, – bolo by to pre súčasný kyjevský režim logisticky mimoriadne nepríjemné. /A nielen pre kyjevský, ale aj pre washingtonský resp. londýnsky či bruselský režim…/. Je teda vysoko pravdepodobné, že Ukrajina urobí všetko, aby mierová vládna koalícia Fico-Danko-Pellegrini /-Uhrík/ na Slovensku nikdy nevznikla.

Po tretie, pán Bránik, prečo sa čudujete, keď smeráci na 100% tvrdia, že Smer žiadne peniaze od Rusov na voľby nevzal a nechce vziať ? To má azda cudzia tajná služba lepšie vedieť, čo robil a robí Smer – než Smer samotný ? To je azda SBU o zámeroch a dianí v Smere lepšie informovaná, než vedenie Smeru ? Pán Bránik to fakt ? Ak by toto bola realita, tak potom dovidenia Slovensko. Tak to by sme už boli skrz na skrz banderizovaná „Slovaččina“…

SBU nemožno podceňovať. Dlhé ruky SBU siahajú nielen do Bratislavy, ale dokonca až do Washingtonu. Dôkazom je zmanipulované interview amerického senátora Grahama. V Kyjeve jeho interview zostrihali tak, aby v ňom akože odznelo, že pre Američana sú peniaze poskytnuté Ukrajine dobrou investíciou, lebo je to investícia do zabíjania Rusov…Banderovci sú veľkí kombinátori. Ak by upravené znenie interview Graham následne nedementoval, podarilo by sa Zelenskému a spol. -obrazne povedané, – rozpútať medzi USA a Ruskom azda aj priamu termonukleárnu konfrontáciu…

SBU je dobrý žiak MI6. Nepochybujem, že sa tejto službe podarí nájsť „slovenského občana“,- kajúcnika, čo bude o prípade svedčiť. Nepochybujem, že sa dezinformácia SBU podarí podložiť aj „vierohodnou fotodokumentáciou“ možno aj videonahrávkami. Iste tak dobre spracovanými ,ako bolo video ktoré nedávno dokazovalo zásah ruskej spravodajskej lode Churs ukrajinským hladinovým dronom. Zásah bol vierohodný dovtedy, dokedy novinári celú loď v sevastopolskom prístave neprehliadli a nenašli na nej ani škrabanec.

Akokoľvek, Slovensko je nielen krajina v geografickom strede Európy ale aj krajina, ktorá je v strede záujmov všelijakých spravodajských služieb. Bezpochyby aj tých ukrajinských, Bezpochyby aj tých, čo sú na politickom vývoji v SR veľmi zaangažované. Takže, milí Slováci, držte si klobúky. Voľby sa blížia – to ešte bude u nás do septembra jazda !

Paranoidné mimovládky alebo mediálne príživníctvo ?

01.12.2023

Mimovládky už niekoľko dní vedú barnumskú spolitizovanú reklamnú kampaň vraj na svoju obranu. Niet dňa, aby niekto z opozičných politikov alebo s nimi spriaznených údajne dobročinných mimovládok nevystupoval v médiu a nerozplakával Slovákov srdcervúcimi historkami o deťoch s rakovinou, o imobilných malých pacientoch či v biede žijúcich ženičkách s kŕdľom malých [...]

Kto začína s terorizmom ?

30.11.2023

Včera a dnes sa napriek prímeriu v Gaze odohrali dva -ak chcete teroristické útoky, izraelských ozbrojencov proti Palestínčanom a potom, ak chcete teroristický útok Palestínčanov proti Izraelčanom. Začalo sa to vykrikovaním dvoch palestínskych detí na hliadkujúcich izraelských ozbrojencov v utečeneckom tábore Jannín /Západný breh, územie Palestínskej samosprávy/. [...]

Slováci nie sú antisemiti

27.11.2023

Slováci nie sú antisemiti. Žiadne prepisovanie a falšovanie histórie, žiadne kampane platených poskokov v médiách na tom nič nezmenia. Slováci nemajú radi sionistov, – tak ako nemajú radi ani iných militantných šovinistov- či už sú to šovinisti ukrajinskí, nemeckí, ruskí, maďarskí, poľskí …alebo aj slovenskí. Militantní sionisti často zamieňajú svoju [...]

Zničená dedina Robotyne na Ukrajine

Plány ukrajinskej ofenzívy boli veľkolepé. Pekelná ruská obrana rozmetala stratégiu USA a Kyjeva

05.12.2023 07:00

Plány ukrajinskej protiofenzívy zahŕňali rýchly postup, za 24 hodín o 14 km. Ideálne mali Ukrajinci dosiahnuť za 60 či 90 dní Azovské more. Stratégia stroskotala.

Mount Merapi, sopka

Počet obetí sopky Marapi sa zvýšil na 13, po desiatich horolezcoch ešte pátrajú

05.12.2023 06:39

Počet obetí nedeľňajšieho výbuchu sopky Marapi v indonézskej provincii Západná Sumatra sa zvýšil na 13.

Jeruzalem, streľba, teroristi

Prvý zasiahol proti teroristom pri útoku v Jeruzaleme, zabili ho vlastní. Vojaka, ktorý strieľal, zatkli

05.12.2023 05:30

Ako prvý začal Izraelčan Juval Castleman páliť na útočníkov v Jeruzaleme, ktorí strieľali do ľudí. Sám zahynul po guľke izraelského vojaka, ktorý si ho splietol s teroristom.

Orbán, Fico

Fico nemusí byť ako Orbán, myslí si európsky think-tank. Čaká EÚ veľký boj s Maďarskom o Ukrajinu?

05.12.2023 05:30

Zdá sa, že nová slovenská vláda by mohla byť prirodzeným prokremeľským spojencom Maďarska, ale...

medvedar

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 329
Celková čítanosť: 1638755x
Priemerná čítanosť článkov: 4981x

Autor blogu

Kategórie