Založ si blog

V Pravde bloguje četbot

Za pár minút dokáže vyprodukovať text na akúkoľvek tému, Najčastejšie sa opiera o tzv. motivačné knihy z oblasti riadenia kariéry, finančného hospodárenia a vzťahu vedúcich a podriadených. Často ho však kŕmia aj textami z populárnej psychologickej a psychohygienickej literatúry o IQ a kretivite, šťastí, duchovnom rozvoji a vytváraní vnútornej pohody.

Články sa niekedy striedajú v minútových intervaloch, vytláčajúc z titulky predchádzajúce, ktoré tak neraz otvorilo sotva 5-6 čitateľov. Spočiatku mal četbot solídnu čítanosť aj okolo 1000. Teraz je už drvivej väčšine čitateľov jasné, o čo ide. Alebo aj nie, ale čítať stále inak namixované hlúposti – to je po čase nuda. Četbot sa ale kvôli čitateľskému nezáujmu neuráža. Publikuje „ako stroj“ ďalej.

Za četbotom je samozrejme človek resp. ľudia. Tí četbot využívajú na zasypanie nepríjemných článkov hlušinou z produkcie četbotu. Četbot publikuje svoj „príspevok“ spravidla štvrťhodinu po nejakom ideologicky nežiadúcom a nepríjemnom článku. Má za úlohu zatlačiť ho do úzadia. Predné pozície spomedzi prezentovaných článkov sú v poslednom čase vyárendované pre četbot. Akonáhle klesá v časovom poradí do úzadia, už sa objavuje nový četbot. Atakďalej dokola.

Administrátor rubriky blogov nie je hlúpy. Dávno vie, že v jeho revíri šarapatí četbot. Zrejme by aj zakročil a „dávno ho zrušil“, no asi má príkaz tváriť sa, že sa nič nedeje. V podstate sa naozaj nič nedeje. Články namiešané umelou inteligenciou s výnimkou pár nezorientovaných nováčikov už nikto neotvára. Pre blogerov nepredstavujú žiadnu intelektuálnu konkurenciu. Jediný, kto by mohol mať problém je Pravda. Ak by sa medzi blogermi objavili dvaja-traja ďalší takýto četbotoví táraji, bola by rubrika blogov už nepoužiteľná. Na čitateľov by pôsobila odpudivo. Pravda by prišla o /dovolím si povedať/ štvrtinu-tretinu čitateľov, ktorí Pravdu otvárajú iba kvôli blogovisku a svojim obľúbeným blogerom. Ak by produkcie takýchto blogerov zasypala hlušina falošných blogov, stratili by čitatelia, blogeri a diskutéri /možno aj trolovia/ chuť a z Pravdy odišli, napríklad do Hlavných správ.

Pravda by stratila, čitatelia a blogeri by stratili. Jediní, kto by získali, by boli isté špeciálne pracoviská boja s „dezinformáciami“, hoaxami, konšpiráciami a pod. Ale ani oni vlastne nie na dlho. Onedlho by podobne ako trolovia privyrábajúci si na blogovisku Pravdy stratili zdroj svojho živobytia. Ale vlastne ani to nie nadlho. Lebo na tomto špinavom súčasnom svete si špina nové uplatnenie vždy rýchlo nájde. O špinu a špiny je dnes veľký záujem.

Klamári z SaS už znovu útočia na vládu, – akoby sa Ficovi nič nestalo

28.05.2024

Strana SaS bola jediná, ktorá tesne po atentáte na Fica pokračovala v kampani do eurovolieb, ako by sa nič nestalo. Vedenie SaS dnes už netvoria ekonomickí odborníci ako Viskupič, Kiššová, Mihál, prípadne Sulík, Cigániková, Szalay..Nahradila ich grupa klamárov a fanaticky protivládnych propagandistov ako sú Grohling, Kolíková, Dostál, Marcinková a v poslednom čase stále [...]

Útok na Fica – pché, ale takmer atentát na Hegera-to bolo niečo /podľa Jančkárovej a spol/.

26.05.2024

Sitácia v mediálnej sfére sa v SR vyvíja síce pomaly ale viac-menej smerom k lepšiemu. Na šachovnici boja proti ľavicovo-národnej vláde vypadla z boja Hanzelová, Ostrihoňová, Kresťanko-Dibáková, Dírer, Makara…no a najnovšie aj Kovačič. Marta Jančkárová zatiaľ nie. Darí sa jej na rtvs vytrvalo manipulovať, očierňovať vládu a intrigovať proti nej. Jančkárová, [...]

Moderátor Bielik ukázal, aký nezmysel je zmier medzi obeťou a zločincom

21.05.2024

Moderátor Bielik urobil experiment. Chcel si overiť, či je možné nejaké to zmierenie pri okrúhlom stole medzi opozíciou a koalíciou. No a vyšlo mu, že takéto zmierenie, ktoré sa rovná zmieru medzi obeťou a zločincom možné nie je. Vyšlo mu, že akékoľvek okrúhle stoly súčasného či budúceho prezidenta na túto tému sú nezmysel. Moderátor Bielik sa zbytočne namáhal. [...]

facebook, socialna siet, dieta, tablet

Na sociálnych sieťach sa šíri nebezpečná koláž. Zobrazuje novinárov, ktorí majú byť "odstavení"

29.05.2024 20:20

Koláž sa objavila aj pod facebookovým príspevkom strany Smer či priamo v komentároch na profile predsedu vlády Fica.

Hana Sipková

V Tatrách bez stopy zmizla mladá Bratislavčanka. Mobil nechala v apartmáne, pátrajú po nej od nedele

29.05.2024 18:04

Po nezvestnej žene pátrali aj horskí záchranári.

gaza

Vojna v Gaze pravdepodobne potrvá ďalších sedem mesiacov, povedal izraelský predstaviteľ

29.05.2024 17:50

Za cieľ operácie si Izrael podľa Hanegbiho stanovil zničenie vojenskej infraštruktúry Hamasu a jeho spojencov.

Marián Magát

Marián Magát obžalovaný z extrémizmu zostáva vo väzbe

29.05.2024 16:55

Špecializovaný trestný súd zamietol návrh obžalovaného na prepustenie z väzby.

medvedar

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 434
Celková čítanosť: 2030527x
Priemerná čítanosť článkov: 4679x

Autor blogu

Kategórie