Založ si blog

V Pravde bloguje četbot

Za pár minút dokáže vyprodukovať text na akúkoľvek tému, Najčastejšie sa opiera o tzv. motivačné knihy z oblasti riadenia kariéry, finančného hospodárenia a vzťahu vedúcich a podriadených. Často ho však kŕmia aj textami z populárnej psychologickej a psychohygienickej literatúry o IQ a kretivite, šťastí, duchovnom rozvoji a vytváraní vnútornej pohody.

Články sa niekedy striedajú v minútových intervaloch, vytláčajúc z titulky predchádzajúce, ktoré tak neraz otvorilo sotva 5-6 čitateľov. Spočiatku mal četbot solídnu čítanosť aj okolo 1000. Teraz je už drvivej väčšine čitateľov jasné, o čo ide. Alebo aj nie, ale čítať stále inak namixované hlúposti – to je po čase nuda. Četbot sa ale kvôli čitateľskému nezáujmu neuráža. Publikuje „ako stroj“ ďalej.

Za četbotom je samozrejme človek resp. ľudia. Tí četbot využívajú na zasypanie nepríjemných článkov hlušinou z produkcie četbotu. Četbot publikuje svoj „príspevok“ spravidla štvrťhodinu po nejakom ideologicky nežiadúcom a nepríjemnom článku. Má za úlohu zatlačiť ho do úzadia. Predné pozície spomedzi prezentovaných článkov sú v poslednom čase vyárendované pre četbot. Akonáhle klesá v časovom poradí do úzadia, už sa objavuje nový četbot. Atakďalej dokola.

Administrátor rubriky blogov nie je hlúpy. Dávno vie, že v jeho revíri šarapatí četbot. Zrejme by aj zakročil a „dávno ho zrušil“, no asi má príkaz tváriť sa, že sa nič nedeje. V podstate sa naozaj nič nedeje. Články namiešané umelou inteligenciou s výnimkou pár nezorientovaných nováčikov už nikto neotvára. Pre blogerov nepredstavujú žiadnu intelektuálnu konkurenciu. Jediný, kto by mohol mať problém je Pravda. Ak by sa medzi blogermi objavili dvaja-traja ďalší takýto četbotoví táraji, bola by rubrika blogov už nepoužiteľná. Na čitateľov by pôsobila odpudivo. Pravda by prišla o /dovolím si povedať/ štvrtinu-tretinu čitateľov, ktorí Pravdu otvárajú iba kvôli blogovisku a svojim obľúbeným blogerom. Ak by produkcie takýchto blogerov zasypala hlušina falošných blogov, stratili by čitatelia, blogeri a diskutéri /možno aj trolovia/ chuť a z Pravdy odišli, napríklad do Hlavných správ.

Pravda by stratila, čitatelia a blogeri by stratili. Jediní, kto by získali, by boli isté špeciálne pracoviská boja s „dezinformáciami“, hoaxami, konšpiráciami a pod. Ale ani oni vlastne nie na dlho. Onedlho by podobne ako trolovia privyrábajúci si na blogovisku Pravdy stratili zdroj svojho živobytia. Ale vlastne ani to nie nadlho. Lebo na tomto špinavom súčasnom svete si špina nové uplatnenie vždy rýchlo nájde. O špinu a špiny je dnes veľký záujem.

Sulík aj včera imitoval „odborníka“

22.09.2023

Sulík bol a je ako podnikateľ obyčajná nula. Zbohatol iba na tom, že privatizoval verejný majetok, ktorý mal spravovať. Sulík sa hrá sa na ekonomického experta. Prečo ? Lebo v Nemecku chvíľu študoval podnikovú ekonomiku, no štúdium nedokončil. Radšej sa vrátil na Slovensko a tu si založil fy Fax and Copy a začal cez ňu predávať nemecké ai. zánovné kopírky, faxy, [...]

Sulíkova rozprávka o bohatých a dobrých podnikateľoch pre 4,9% /naivitou postihnutých/ spoluobčanov

22.09.2023

Sulík bol vo včerajšej tv diskusii na JOJ jediným členom bývalej vlády. Vlády skrachovancov, ktorí dostali SR na hranu bankrotu. Arogantný Sulík sa za to miesto pokory a ospravedlnenia pred Slovákmi prezentoval mudrovaním, mentorovaním a tisíckrát počutými prázdnymi táraninami. Sulík využil včerajšiu tv diskusiu na šírenie starej rozprávky z čias Mikloša o bohatom a [...]

Polícia údajne prepustila všetkých zadržaných. Pán HAMRAN, NEODSTÚPITE ?

20.09.2023

„Polícia prepustila všetkých zadržaných v rámci akcie vírus, vrátane exriaditeľa vojenských tajných Jána Balciara“. /Pravda, 20.9.2023/. OČTK sa údajne dozvedeli, čo chceli a tak po dohode so sudcom zadržaných prepustili. – No paráda. Na obyčajné vypočutie stačilo zadržaných predvolať a nie im vtrhnúť do bytov, dať im putá a strčiť ich do ciel [...]

švajčiarsko, kostol, omša, obťažovanie sexuálne

Predvolebná anketa: Odstrihnúť cirkev od štátneho rozpočtu by si priali aj čitatelia Pravdy

25.09.2023 19:25

V predvolebnej ankete sa denník Pravda pýtali aj na odluku cirkvi od štátu.

Srbsko Kosovo Kurti policajti streľba obeť

Chce niekto z Kosova nový Karabach?

25.09.2023 18:58

Čo mienili dosiahnuť a kto ich poslal? Komando dobre vycvičených a vyzbrojených útočníkov v uniformách bez insígnií má na svedomí jeden z najnásilnejších dní v Kosove za posledné roky.

rusko ukrajina vojak ruský

Ruský vojak z frontu: Nebojujeme za Šojgua, ale za kamarátov. Je to ako v Afganistane či Čečensku

25.09.2023 18:27

Ľudia sú unavení. Neexistujú žiadne rotácie, žiadne dovolenky, doplnil

Lampedusa, migranti

Poľsko zavedie kontroly vozidiel na hraniciach so Slovenskom

25.09.2023 17:36, aktualizované: 19:15

Ohľadom situácie na hraniciach chystá Varšava rokovania aj s Nemeckom.

medvedar

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 297
Celková čítanosť: 1435050x
Priemerná čítanosť článkov: 4832x

Autor blogu

Kategórie