Založ si blog

„Systémové riešenia“ od vládnych „mŕtvol“

Čím bližšie k voľbám, tým viac sa zo strany členov odvolanej vlády / a jej v parlamente dosadených poslancov NRSR/ dostávajú na svetlo božie kadejaké divotvorné systémové riešenia. Slovensko takmer nefunguje, takže systémové riešenia by sa zišli…

Zišli by sa – ibaže nie od zombíkov, od živých politických mŕtvol, ktoré v drvivej väčšine /ak nie všetci/ v septembri skončia v politickom podsvetí resp. na smetisku dejín. Oni to vedia, ale produkovaním kadejakých systémových pseudoriešení, ktoré nie o mesiace ale o celé roky presahujú mandát, čo im Čaputová neprezieravo darovala, chcú skomplikovať život budúcej vláde.

Poverený minister zdravotníctva Heger ide takto systémovo riešiť výstavbu nemocnice Rázcochy a likvidáciu niektorých pôrodníc. Poverený minister pôdohospodárstva Vlčan ide systémovo riešiť potravinové karty. Poverený minister obrany Naď má v hlave viacero systémových riešení. Jedno sa týka výstavby oplotenia na údajne ešte stále slovenskom letisku Sliač; okrem toho systémovo rieši aj trvalý pobyt brigády NATO na území SR, nákup námorných bojových vrtuľníkov, obrnencov a pod.

Osobitne systémovo, priam náhlivo sa Naď usiluje nakúpiť najmä americké námorné vrtuľníky. Boj o Tchajvan v Juhočínskom mori sa blíži. Slovenskému námorníctvu sa vrtuľníky naozaj zídu.

Poverený minister vnútra Mikulec systémovo rieši veľkorysý nákup nových aut a prelepovanie policajných vozidiel na ukrajinskú nôtu. Poverený premiér systémovo stiahol chvost a nezakázal dovoz obilia z Ukrajiny-tak to urobili „nesystémovo“ iba Maďari a Poliaci. Heger stiahol chvostík aj pri hrozbe Nemcov zakázať dovoz jadrového paliva z Ruska. Ak by k tomu došlo, znamenalo by to pre SR systémové zvýšenie nákladov na palivo pre JE. Systémový je aj poverený minister Káčer-ten sa systémovo snaží pokaziť vzťahy SR nielen s Ruskom, Bieloruskom, Čínou …ale aj s Maďarskom. -Nový minister zahraničia bude mať čo robiť, aby takmer vojnový vzťah k týmto štátom zmenil na vzťah spolupráce a rešpektu.

Zombík Matovič našťastie už nie je členom Čaputovej „zboru povereníkov“. O to je však pri vymýšľaní systémových nezmyslov smelší. Jeho posledný nápad na daňové prázdniny pre isté skupiny občanov a s tým spojenú minimalizáciu prijmov miest a obcí „pobavil“ najmä starostov a primátorov.

Zombík Sulík a spol. chcú zase systémovo odvolávať generálneho a špeciálneho prokurátora SR, ak konajú proti zahraničnej politike vlády SR. – Systémoví podporovatelia drog, LGBTI a vraždenia nenarodených detí takto vytvorili cestu, ako bude môcť nová vláda po septembrových voľbách odvolať z funkcie špeciálneho prokurátora pro-amerického rusofóba D.Lipšica

Systémovo pristupujú ku svojej práci aj špeciálne OČTK a špeciálne súdy. Tie sa snažia rozohrať čo najviac systémových útokov na politickú opozíciu. Rozbiehajú propagandisticky účelové samosúdy. Vedia, že kauzy budú uzavreté až potom, čo oni už budú bez vládnej ochrany – no práve preto, aby k tomu nedošlo pomáhajú svojimi čudesnými postupmi pomôcť súčasnej vláde udržať sa v sedle čo najdlhšie.

Systémové opatrenia normálna vláda začína na začiatku, nie na konci vládnutia. Tak to robí vláda, ktorej ide o krajinu, o Slovensko. Súčasnej vláde však o Slovensko nejde. Jej ide o ňu samú. A o tých, ktorí ju k moci dosadili.

Poverenci naozaj majú v tom, čo robia istý systém. Spočíva v tom, aby budúcej vláde priestor na jej vládnutie čo najviac zúžili, zamínovali, aby ju zaviazali k čudesným úlohám a čo najviac vyšťavili z daňových prijmov a ostatných použiteľných zdrojov. Systémové riešenia súčasnej vlády spočívajú v systéme po nás potopa. V systéme čím dnes lepšie, tým zajtra horšie. V systéme zákerného prechodu do opozície. V nej budú potom po voľbách vykrikovať – vidíte . aké zlé výsledky má nová vláda – a pamätáte sa, aké dobré systémové veci sme navrhovali my-no vy ste nás nezvolili, tak vám teraz treba…

Súčasná poverená vláda je už systémovo v opozícii. A chce si v nej svoj budúci život čo najviac osladiť. A kto je za týmto systémom, kto stojí v pozadí ? Nuž jedna systemotvorná osoba. Tá, čo toto všetko dopustila. Tá, čo dala poverencom poverenie. Zuzana Čaputová.

Čačaná pani Čaputová a 9 najväčších svinstiev

19.02.2024

Onedlho pani Čaputová opustí palác, kde bola zamestnaná. Niekto si bude pamätať, ako kultivovane prednášala cudzie texty, niekto si bude pamätať, aká bola čačaná v tom modrom, čiernom či inom hanečkovskom kostýmčeku. Nuž a my Slováci čo ? Ubezpečujem pani Čaputovú, že si tiež budeme pamätať. Budeme si pamätať menej čačané, skôr nepekné ba až hnusné veci. [...]

Čaputová sa správa ako kajúcnik – teda spolupracujúca obvinená osoba

18.02.2024

Len stručne. Dnešná spanilá jazda Čaputovej na Markíze zaujala jej skvelým hereckým výkonom. Zuzana Č. má dobrú slovnú pamäť. Text svojich vyjadrení nielenže skvelo odrapotala, ale urobila aj nadprácu – na niektoré „otázky“ moderátora odpovedala ešte skôr ako ich stihol celé sformulovať.. Jednoducho, Čaputová evidentne POZNALA CELÝ SCENÁR relácie. [...]

Ak je Putin politicky zodpovedný za smrť Navaľného, sú Čaputová a Kolíková politicky zodpovedné za smrť Lučanského a Krivočenka

17.02.2024

Politická analógia nepustí. Ak majú pravdu politici a publicisti na Západe, ak majú pravdu opoziční novinári a politici v SR, – že totiž bez ohľadu na konkrétnu príčinu smrti je za Navaľného úmrtie zodpovedný Putin, – potom jednoznačne tvrdia aj to, že za smrť generála Lučanského a advokáta Krivočenka je zodpovedná prezidentka Čaputová. Samozrejme, [...]

univerzitna nemocnica, Antolská, Nemocnica sv. Cyrila a Metoda

Na klinike v Petržalke podali výpovede viacerí zdravotníci. Nemocnica hovorí o organizovanom konaní

21.02.2024 09:18

Nemocnica deklarovala, že sa snaží získať nových zamestnancov, aby bola zdravotná starostlivosť na klinike zachovaná v plnom rozsahu aj po 1. apríli.

Quantum / Daniel Furka / Samuel Furka /

Bratia Furkovci vyvinuli prístroj Quantum. Za desať sekúnd odhalí viaceré ochorenia, vyšetrenie stojí iba pár centov

21.02.2024 09:00

Prístroj slovenských vedcov využíva na diagnostiku umelú inteligenciu.

Robert Fico / Ladislav Kamenický /

Miliarda z Bruselu pre Slovensko sa zasekla na novele Trestného zákona. Je to výstražný prst pre vládu či strašenie opozície?

21.02.2024 09:00

Tému zmien Trestného zákona pozorne sledujú aj európske autority. Okrem toho s našou vládou aj aktívne komunikujú.

Húsíovia / Jemen /

Húsíovia nad Červeným morom zostrelili americký vojenský dron

21.02.2024 08:31

Húsijskí povstalci, ktorí ovládajú rozsiahle oblasti Jemenu, tvrdia, že útočia na lode v Červenom mori v rámci odvety za izraelskú vojenskú operáciu v Pásme Gazy.

medvedar

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 381
Celková čítanosť: 1838158x
Priemerná čítanosť článkov: 4825x

Autor blogu

Kategórie