Založ si blog

Mikulec je večný !

Dalo sa to čakať. Mikulca súčasná stále vládna koalícia podržala. Mikulec je večný lebo súčasná vládna koalícia stále ešte funguje. Do konca septembra perfektne funguje. V detailoch ako je schvaľovanie zákonov a v Pláne obnovy to možno vyzerá , že nie ale to je iba handrkovanie sa o peniaze do poslednej chvíle. To je iba taká hra, v ktorej sa napokon kumpáni vždy ako tak dohodnú.

V čom sa ale súčasná stále vládna koalícia zhodne na 100%, to je prenasledovanie opozície, -samozrejme tej ozajstnej, nie hranej. Symbolom kriminalizácie opozície do posledného dňa, do 30.septembra je Mikulec. Preto keby sa aj čo dialo, keby na svetlo božie vyšli akékoľvek jeho zlyhania, činy a zločiny, – Mikulec nepadne. Mikulec je „večný“. Jeho osoba je symbolom vládnutia tejto vládnej koalície. Pozrite sa na neho, na jeho tvár, na jeho vyjadrovacie zručnosti a myšlienkové pochody…no je to jednoducho jemný vzdelaný a preduchovnený človek. Je to dobrák, je to oslava človečenstva v rýdzej podobe. Je to vrchol dokonalosti matky prirody. Preto si ho Matovič vybral, preto za neho Mikulec kope a bude mu verný do poslednej chvíle.

A všetky tie útoky proti nemu ? To sú iba zlomyseľné informačné hry, komploty, nezákonné útoky na neho ako toho najverejnejšieho zo všetkých verejných činiteľov. V pozadí útokov je samozrejme Smer SSD a Hlas SD. Veď SBÚ je predsa iba nástroj sociálnych demokratov a Beluský, ktorý ako predseda výboru vytiahol najnovšiu „intrigu“ proti Mikulcovi je predsa dačo ešte horšie-je to nácek, fašista. -Nuž a takíto ľudia, čo donedávna údajne okrádali SR o miliardy eur každý deň ,- takíto ľavicovo-národniarski vyvrheli nám tu chceli diskreditovať, dať dolu nášho skvelého milovaného Mikulca ? – Naivisti …

-Nie, nikdy neprejdú. Nášho skvelého ministra Mikulca si ubránime. A tak sa aj my zachránime. Lebo my- Matovičovci-Krupovci-Hegerovici-Hamranovci-Lipšicovci-Čurilovci sme ešte tu. Sme stále silní – bez ohľadu na to, aké stranícke ochranné sfarbenie momentálne používame. My sa tak ľahko nevzdáme. – Čo myslíte, prečo inokedy tak akčná Čaputová už dávno nekonala ? Čo myslíte, prečo tie veci okolo Mikulca tak veľavravne dôkladne študuje ? Čo myslíte, prečo – vy naivní malí „myslitelia“ ? Vy romantici, vy idealisti-stále ste sa nepoučili ?

-Slováci, daromné sú vaše nádeje. Mikulec a Lipšic sú veční ! Možno sa onedlho prezlečú do iných tričiek. Ale sú tu a budú tu. Pokiaľ bude v cudzine potreba, aby boli -tak tu budú. Forever !

Paranoidné mimovládky alebo mediálne príživníctvo ?

01.12.2023

Mimovládky už niekoľko dní vedú barnumskú spolitizovanú reklamnú kampaň vraj na svoju obranu. Niet dňa, aby niekto z opozičných politikov alebo s nimi spriaznených údajne dobročinných mimovládok nevystupoval v médiu a nerozplakával Slovákov srdcervúcimi historkami o deťoch s rakovinou, o imobilných malých pacientoch či v biede žijúcich ženičkách s kŕdľom malých [...]

Kto začína s terorizmom ?

30.11.2023

Včera a dnes sa napriek prímeriu v Gaze odohrali dva -ak chcete teroristické útoky, izraelských ozbrojencov proti Palestínčanom a potom, ak chcete teroristický útok Palestínčanov proti Izraelčanom. Začalo sa to vykrikovaním dvoch palestínskych detí na hliadkujúcich izraelských ozbrojencov v utečeneckom tábore Jannín /Západný breh, územie Palestínskej samosprávy/. [...]

Slováci nie sú antisemiti

27.11.2023

Slováci nie sú antisemiti. Žiadne prepisovanie a falšovanie histórie, žiadne kampane platených poskokov v médiách na tom nič nezmenia. Slováci nemajú radi sionistov, – tak ako nemajú radi ani iných militantných šovinistov- či už sú to šovinisti ukrajinskí, nemeckí, ruskí, maďarskí, poľskí …alebo aj slovenskí. Militantní sionisti často zamieňajú svoju [...]

Jeruzalem, streľba, teroristi

Prvý zasiahol proti teroristom pri útoku v Jeruzaleme, zabili ho vlastní. Vojaka, ktorý strieľal, zatkli

05.12.2023 05:30

Ako prvý začal Izraelčan Juval Castleman páliť na útočníkov v Jeruzaleme, ktorí strieľali do ľudí. Sám zahynul po guľke izraelského vojaka, ktorý si ho splietol s teroristom.

Orbán, Fico

Fico nemusí byť ako Orbán, myslí si európsky think-tank. Čaká EÚ veľký boj s Maďarskom o Ukrajinu?

05.12.2023 05:30

Zdá sa, že nová slovenská vláda by mohla byť prirodzeným prokremeľským spojencom Maďarska, ale...

COP28, klimatický summit

Emisie oxidu uhličitého v tomto roku stúpnu. Ťahúňmi sú Čína, India a letecká doprava

05.12.2023 05:05

Emisie v Číne sa oproti vlaňajšku zvýšili o 458 miliónov ton, v Indii o 233 miliónov ton a emisie z leteckej dopravy o 145 miliónov ton.

Advent, saleziáni, Nová Dubnica, mReportér

Mikuláš a anjeli potešili deti na Považí. Tradičné adventné popoludnie sa nieslo v pohodovej atmosfére

05.12.2023 05:00

Zábery z Novej Dubnice zachytil mReportér Daniel Imriška.

medvedar

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 329
Celková čítanosť: 1638726x
Priemerná čítanosť článkov: 4981x

Autor blogu

Kategórie