Založ si blog

RTVS bráni Mikulca a útočí na NBÚ

Mimoriadne škandalózna relácia Anny Vargovej dnes opäť dosiahla svoje morálne dno. „Moderátorka“ si do svojho vládneho resp. provládneho „one man show“ pozvala známeho pro-euroatlantického agenta a provládneho influencera R.Bránika. Samozvaného bezpečnostného analytika.

R. Bránik v siahodlhých ale umelecky precítene podaných tirádach bránil ministra Mikulca, – človeka „bez bázne a hany. Človeka, čo sa v režime 24 x 7 snaží dotiahnuť kauzy predstaviteľov minulej, rozumej Ficovej vlády tak, aby opoziční činitelia zo strany, ktorá je t.č. najpopulárnejšia nemohli byť volení a skončili vo väzení.

Mikulca podľa Bránika dlhodobo prenasledovaného ale vždy čestného ministra sa ficovskí zakuklenci snažia v týchto dňoch zlikvidovať. Prečo ? Lebo je to milovník práva, férovosti a policajnej morálky. Je to biela nepoškvrnená ľalia. A tí gauneri z NBÚ, čo na neho útočia ? Odporní zakuklenci, ficovci, no jednoducho hnus.

Pán Bránik, -ľahko sa vám rozpráva ódy na údajne vždy zákonné praktiky Mikulca, keď s vami nikto nediskutuje, ba keď vám navyše nahráva na smeč pro-lipšicovská a pro-hegerovská „moderátorka“ pani Vargová. Ľahko je vrane vyhrať spevácku súťaž, keď slávikov uďobala…

-Pán Bránik, skúste si súťažne zaspievať s inými bezpečnostnými analytikmi napríklad s pánom Žitným, alebo pánom generálom Šándorom. Prečo ich do mikulcovsko-lipšicovského propagandistického okienka pani Anna Vargová nepozvala ? Čoho sa bála ? Vari len nie konfrontácie v štýle „za a proti“ ? Vari len nie plurality názorov ? Vari len nie zdravej demokratickej diskusie ?

Nielen nadávky ale aj klamstvá – stand-up humor z dielne Denníka N pokračuje

16.06.2024

Denník N uverejnil správu, že SR ani tretia agentúra – Moody´s nezhoršila rating. Ponechala nám A2, . „no s negatívnym výhľadom“. Normálny človek by si myslel, že nám agentúra rating ponechala ale výhľad zhoršila. Ono je to však inak, – agentúra nám nechala presne taký rating i presne taký výhľad, ako sme mali – teda A2 s negatívnym [...]

…“a tiež atentát na predsedu vlády“

14.06.2024

Tento skromný vetný prílepok venovala odchádzajúca prezidentka Slovenskej republiky najbeštiálnejšiemu politického zločinu, aký sa kedy stal v novodobej slovenskej histórii. Prezidentkin prílepok bol k čomusi, čo nemalo a nemá s politickým atentátom žiadnu politickú relevanciu. Ide tu o prílepok k pripomienke útoku mladého človeka / indoktrinovaného vplyvmi zo [...]

Strýko George vybaví: z Mgr. Čaputovej profesorka – alebo príležitostná STAND-UPistka ?

13.06.2024

Tak sme sa konečne dozvedeli, kam bude odložená pani Zuzana Čaputová. Svoje ďalšie uplatnenie minimálne na 15 rokov /toľko jej chýba do dôchodku/ vraj nájde v akademickej sfére. -Uľavilo sa mi, -mohlo to byť aj horšie… Onedlho budeme svedkami úkazu, aký sa pro-západne orientovaným politikom mimo služby /napr. I. Radičovej/ stáva pomerne často. Budeme svedkami [...]

Aktuálna informácia, horúca novinka, práve sa stalo, PRAVDA, mimoriadna správa, mimoriadne1, mim1

V českom vojenskom priestore explodovala munícia, na mieste sú zranení

17.06.2024 13:07

K explózii došlo vo vojenskom výcvikovom priestore Libavá neďaleko Olomouca.

koronavírus nemocnica čína wuchan lekári doktor pacient

Japonsko hlási rekordný nárast smrteľnej bakteriálnej infekcie. Experti nevedia zistiť príčinu epidémie

17.06.2024 12:23

Odborníci zatiaľ nedokázali zistiť, čo je príčinou stúpajúceho počtu prípadov.

Forró, Pellegrini

Pellegrini oslovil lídra Maďarskej aliancie Krisztiána Forróa. V paláci má vzniknúť nový poradcovský tím

17.06.2024 12:15

Nový prezident uviedol, že chce zostaviť nový poradcovský tím pre národnostné menšiny. Maďarská aliancia pre Pravdu potvrdila, že Pellegrini oslovil lídra strany Krisztiána Forróa.

Generálna prokuratúra

V minulom roku narástol počet obžalovaných mladistvých aj mladistvých recidivistov

17.06.2024 11:37

Po ôsmich rokoch vyznačujúcich sa trendom poklesu trestných stíhaní mladistvých v roku 2023 generálna prokuratúra zaznamenala jej nárast o 4 percentá.

medvedar

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 441
Celková čítanosť: 2060356x
Priemerná čítanosť článkov: 4672x

Autor blogu

Kategórie