Založ si blog

Obetovaním Matoviča chcú Slovákom zapchať ústa !

Spasiteľský komplex, ktorým trpí Igor Matovič, v najbližších dňoch asi konečne dosiahne svoje naplnenie. Prozápadný liberálno-populistický zlepenec chystá národu vianočný darček. Na upokojenie svojho pokračujúceho vládnutia ponúkne Slovákom hlavu Matoviča. Igor Matovič sa tak má stať baránkom božím, ktorý sníme z jeho spoluvládcov, -tých čo spolu s ním nastúpili po voľbách v 2020, – všetky hriechy sveta.

Za všetko, čo bolo na činoch hrôzovlády OLaNO-Sme rodina-SaS-Za ľudí zlé, bude oficiálne zodpovedný Matovič. Možno tak trochu aj Mikulec a Krajči, no predovšetkým Matovič. Matovič bude zodpovedný za covid, za vysoké ceny energií, za genocídny rast potravín, za nedostatky v zdravotníctve, školstve, súdnictve, za vydrancované rozpočty miest a obcí, za čudné aktivity polície a OČTK, za rozvrátenú kultúru a vymierajúce pôvodné slovenské umenie, za holoruby a orgie developerov v národných parkoch, za slimačie tempo výstavby diaľnic, za to, že nemáme letectvo a tanky /lebo sme ich darovali banderovcom/, za zlyhania v oblasti informatizácie, problémové čerpanie eurofondov, za pokles investovania, za odsúdenie dôchodcov a sociálne odkázaných na pomalú smrť hladom a chladom, za katastrofálne výsledky v športe…

Hrozné hriechy. Prežije Matovič tieto ťažké obvinenia ? Vysoko pravdepodobne ÁNO. Prežije a prenesie sa cez to s eleganciou „trnafského selláka“.

Presunom z vlády do parlamentu sa Matovič vracia na svoju materskú parlamentnú pôdu. Na dosky divadla, kde toho toľko navyvádzal. Do prostredia, ktoré ho inšpirovalo k nezabudnuteľným kreáciám, etudám, performancom.

Matovič sa oslobodením spod jarma ministerských povinností znovu dostane do umeleckej formy. Získa čas na na prípravu svojich „názorných pomôcok“, plagátikov, tričiek, balónikov, a pod. No predovšetkým získa čas na prípravu predvolebnej kampane. Lebo aj keď sa liberálnom, progresívcom a populistom podarí odsunúť voľby až na február 2024, aj tak sa v druhej polovici roka 2023, teda asi o 5-6 mesiacov začne neľútostná predvolebná kampaň. Matovič do nej vstúpi opäť v obľúbenej póze „opozičníka“ tvrdo útočiaceho na korupciu tých „čo tu 12 rokov vládli“ ale trochu rýpajúceho aj do tých, čo budú vládnuť po ňom a budú chcieť zneuctiť a znivočiť jeho skvelé nápady.

Matovič ako správny baránok boží zabezpečí „rekonštruovanej“ vláde Hegera, Kollára a Remišovej / s podporou Sulíka/, – nevinnosť. Ako už hodinu po vyslovení nedôvery vyhlásil Heger, „všetko sa začne odznovu“. Na voňavej, hriechmi minulosti neznečistenej zelenej lúke. Baránok-vykupiteľ z Trnavy zabezpečí rekonštruovanej vláde beztrestnosť. Matovič jej zabezpečí alibi.

-No pozor, -Matovič ako správny spasiteľ po pár hodinách klinickej smrti využije timeout a ušetrenú silu. A v správny čas „vstane z mŕtvych“. Sekta plná nových posíl a nových apoštolov, začne znovu v predvolebnom období hlásať pravdy o dejinotvornom poslaní Svätého Igora. Noví kariéristi sa zhŕknu pod zástavou OĽaNO a zopár z nich naozaj aj prenikne na vysnívané miesta v novom parlamente. Noví matovičkári tak Igorovi zabezpečia dostatok roztlieskavačiek pri jeho staronových politických exhibíciách.

Slováci nebojte sa. Matovič možno odíde , aby umožnil Hegerovi, Kollárovi, Remišovej a Sulíkovi vytvoriť novú 76-ku, aby spriechodnil novú Hegerovu vládu. No odíde iba preto, aby sa vrátil. Aby sa vrátil v pravý čas, pred voľbami, ako Napoleon z Elby. Ako rytier bez viny a hany. S vreckami plnými šokujúcich odhalení o svojich dobiedzavých politických súperoch.

– Matovič je a bude na Slovensku na veky vekov. Lebo vyrastá zo závistlivých, pomstivých a nenávistných dušičiek niektorých našich spoluobčanov. – Oni Matoviča tak potrebujú, že keby napokon Matovič aj nebol, – museli by si ho vymyslieť.

Ľudkovia, nebojte sa, Matovič tu bude navždy. Nebojte sa, -dobre bude.

Paranoidné mimovládky alebo mediálne príživníctvo ?

01.12.2023

Mimovládky už niekoľko dní vedú barnumskú spolitizovanú reklamnú kampaň vraj na svoju obranu. Niet dňa, aby niekto z opozičných politikov alebo s nimi spriaznených údajne dobročinných mimovládok nevystupoval v médiu a nerozplakával Slovákov srdcervúcimi historkami o deťoch s rakovinou, o imobilných malých pacientoch či v biede žijúcich ženičkách s kŕdľom malých [...]

Kto začína s terorizmom ?

30.11.2023

Včera a dnes sa napriek prímeriu v Gaze odohrali dva -ak chcete teroristické útoky, izraelských ozbrojencov proti Palestínčanom a potom, ak chcete teroristický útok Palestínčanov proti Izraelčanom. Začalo sa to vykrikovaním dvoch palestínskych detí na hliadkujúcich izraelských ozbrojencov v utečeneckom tábore Jannín /Západný breh, územie Palestínskej samosprávy/. [...]

Slováci nie sú antisemiti

27.11.2023

Slováci nie sú antisemiti. Žiadne prepisovanie a falšovanie histórie, žiadne kampane platených poskokov v médiách na tom nič nezmenia. Slováci nemajú radi sionistov, – tak ako nemajú radi ani iných militantných šovinistov- či už sú to šovinisti ukrajinskí, nemeckí, ruskí, maďarskí, poľskí …alebo aj slovenskí. Militantní sionisti často zamieňajú svoju [...]

COP28, klimatický summit

Emisie oxidu uhličitého v tomto roku stúpnu. Ťahúňmi sú Čína, India a letecká doprava

05.12.2023 05:05

Emisie v Číne sa oproti vlaňajšku zvýšili o 458 miliónov ton, v Indii o 233 miliónov ton a emisie z leteckej dopravy o 145 miliónov ton.

Advent, saleziáni, Nová Dubnica, mReportér

Mikuláš a anjeli potešili deti na Považí. Tradičné adventné popoludnie sa nieslo v pohodovej atmosfére

05.12.2023 05:00

Zábery z Novej Dubnice zachytil mReportér Daniel Imriška.

lietadlo

Pri Paríži spadlo malé lietadlo priamo medzi bytové domy

04.12.2023 20:50

Všetci traja členovia posádky boli s vážnymi zraneniami prevezení do nemocnice.

medvedar

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 329
Celková čítanosť: 1638693x
Priemerná čítanosť článkov: 4981x

Autor blogu

Kategórie