Založ si blog

USA musia zničiť Rusko za každú cenu

Toto vyhlásil podľa Fox News americký kongresman za Demokratickú stranu Jamie Raskin / v kongrese je za štát Maryland/. Kongresman Raskin je označovaný za „taliba“ v rámci DS. On jemu podobní už dlhšie vedú „džihád“ proti Rusku.

Podľa kongresmana Raskina je medzi Ruskom a USA neprekonateľné ekonomické a vojenské súperenie. No najdôležitejším protikladom je systém hodnôt Ruska a USA. USA sú tvrdo kapitalistický, sekulárny liberálny štát. Rusko je tradicionalistická, kresťanská pravoslávna krajina, akcentujúca sociálny rozmer spoločnosti. Rusko vedie zápas s tými zložkami spoločnosti, ktoré v USA naberajú na sile a vplyve: proti LGBTI, proti feminizmu, proti genderizmu, proti voľným rodinným zväzkom…Svoj zhubný tradicionalistický vplyv sa Rusko snaží šíriť po svete, napríklad aj po krajinách Strednej a Južnej Ameriky. Preto je Rusko pre USA také nebezpečné. Preto treba Rusko definitívne zničiť. Treba ho odstrániť z mapy sveta. Treba to urobiť za akúkoľvek cenu, vrátane totálnej /jadrovej/ vojny.

Komentátor Fox News T. Carlsson poznamenáva, že aj keď je toto extrémne proti-ruské vyhlásenie kongresmana Raskina jeho neoficiálna subjektívna mienka, -má v Kongrese veľkú odozvu a veľa spojencov. Američania ale aj obyvatelia Európy a samozrejme Ruska by sa nad týmto vyhlásením mali seriozne zamyslieť.

Kovačič dnes servíroval ochutnávku predvolebných mediálnych špinavostí

28.05.2023

Dnešná diskusná relácia na Markíze bola vedení morder átorom Kovačičom v typicky policajnom režime. Dvaja vyšetrovatelia /ex-minister Na´d a Kovačič/ sa počas relácie snažili podlým prekrikovaním, skákaním do reči a krížovými výsluchmi zmiasť dr.Kaliňáka, predstaviteľa nimi tak nenávidenej strany Smer SSD. Otázky na Kaliňáka neraz súčasne lietali sprava i [...]

Boris Kollár a spol. – netárajte, neklamte

27.05.2023

Boris Kollár včera zase zaperlil. Vyhlásil, že všetky strany v NRSR – a teda aj hnutie Sme rodina, sú opozičné, lebo Ódorova vláda /na rozdiel od parlamentných strán/ nevzišla z volieb a následne nevzišla z vôle terajšej NRSR. Vznikla z rozhodnutia Čaputovej a je to teda iba jej vláda. -Pekná táranina-úmyselne nepravdivá, – zase iba jedno z množstva klamstiev [...]

O nechápavom moderátorovi, Lipšicovi a Čaputovej

26.05.2023

Prečo boli včera Lipšic a Čaputová v televízii ? Ak chcete vedieť príčinu, kliknite si na môj dnešný článok, ktorý sa tomu podrobnejšie venuje. Včera sa diali veci. Napríklad bola TB Smeru SSD. Tlačová beseda, ktorej zmysel /“ anti-fanúšik“ Smeru/ pán Bielik, ktovie prečo nepochopil. Nechápal a nechápal. Nechápal dokonca ani vtedy, keď mu všetko okolo nej [...]

Joe Biden

Biden a McCarthy sa definitívne dohodli na zvýšení dlhového stropu USA

29.05.2023 06:20

Stalo sa tak výmenou za výrazné zníženie výdavkov, ktorý má odvrátiť platobnú neschopnosť USA.

vojna na Ukrajine, Kyjev

ONLINE: Na Ukrajinu opäť padajú rakety, 15. májový útok na Kyjev

29.05.2023 06:10

Ďalšia ťažká noc pre Kyjev, uviedol kyjevský starosta Vitalij Kličko. Na hlavné mesto Ukrajiny opäť zaútočili desiatky dronov.

kollár

Sme rodina nepôjde po voľbách s každým: Kollár dáva na koalíciu 3 podmienky

29.05.2023 05:55

Prečo by sme sa mali do volieb spájať? To robiť nebudem, som však ochotný rokovať o skladaní vlády, vyhlásil v rozhovore Boris Kollár.

Ukrajina, voojna

Ruskí partizáni môžu byť pre Ukrajinu aj problém, myslí si expert

29.05.2023 05:45

Prečo zahraniční bojovníci pomáhajú Ukrajine brániť sa proti ruskej invázii?

medvedar

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 238
Celková čítanosť: 1018720x
Priemerná čítanosť článkov: 4280x

Autor blogu

Kategórie