Zastavte Putina-chceme KONZUMOVAŤ !

Prasiatka sa ozvali. Chcú znovu plný válov. Chcú žrať, chcú si užívať, chcú konzumovať. Médiám, ktoré sú z 99% v područí NATO/EU/USA teda tzv. euro-atlantickej orientácie, dokázali presvedčiť dosť veľký počet ľudí aj na Slovensku, že bez ohľadu na tradičné priateľstvo s ruským ľudom, bez ohľadu na správnosť boja ukrajinských Rusov za svoje sebaurčenie je treba už toho Putina konečne zastaviť. A to akýmikoľvek prostriedkami. Od vraždenia mladých aktivistiek typu Duginovej, cez ostreľovanie atómovej elektrárne HIMARSami až po útok na Krymský most-teda na čosi, čo je na úrovni teroristického útoku na newyorské dvojičky. Naše médiá v pohode uvádzajú odporúčania Zelenského, aby Západ podnikol preventívny /atómový/ úder proti Rusku. Bez škrupulí citujú anayltikov, podľa ktorých sa všetko vyrieši atentátom na samotného V.V.Putina.

Putina treba jednoducho zastaviť. Eliminovať. Zabiť. Tým sa všetko vyrieši. Tým sa obnoví bývalý prasačí život našich konzumentov. Budú môcť znovu chrochtať pri plných válovoch, obiehať aj dvakrát denne zábavno-nákupné centrá, vyvážať sa po výletoch a lietať do Turecka na all inclusive dovolenky aj trikrát ročne. Budú sa môcť znovu pretŕčať so svojimi značkovými kabelkami po „mišelínskych“ reštauráciách. Budú môcť v pohode, cool, indžojovať „život“. Putina treba zastaviť – a všetko sa vráti do starých komfortných kolají. Obnoví sa rovnováha krmenia a vylučovania. Ozvláštňovaná nanajvýš nejakou formálnou ekologickou alebo vintidž kampaňou, hrou na elektromobily a pod.

Keď by sa Putinovi čosi stalo, mnohým aj na Slovensku sa uľaví. Budú môcť znovu obrastať tukom -na tele i na duchu. Vráti sa k nám konzumný raj na Zemi. – Lenže -čo ak to s tým Putinom a Ruskom dopadne trochu inak ? Čo ak Putin vyhrá alebo čo ak aj po jeho odchode už návrat k plnému válovu objektívne /napr. kvôli zmene na svetových trhoch…/ nebude možný ? Čo potom ?

Dnes bola na námestí SNP veľká odborárska demonštrácia. Odhadom s 8-9 tisíc účastníkmi. „Naše“ médiá sa jej takmer nevenovali. Veď predsa na nej nešlo o Kuciaka…Médiá však urobili chybu. Odbory, ktoré sa pod vedením Moniky Uhlerovej zmenili z červených na ŽLTÉ tu totiž prezentovali de facto pro-vládnu rétoriku. „Sme hladní, chudobní, je nám zima“ – vláda konečne sa konsoliduj a začni sa o nás trochu lepšie starať. Lebo my chceme v pokoji pracovať, zarábať čo najviac a mať čas na čo najväčší konzum. Vláda urob čokoľvek, aby sa na Slovensku obnovil výkrm konzumentov. Bez ohľadu na tvoje politické zafarbenie, ideológiu resp. bez akejkoľvek ideológie. „Chceme vládu, pod ktorou nám bude dobre !“ Bez ohľadu na to, za akú cenu, v akých podmienkach a na čí úkor nám bude dobre. – To sú dnešné slovenské oportunistické, apolitické, utilitárne, konjunkturalistické odbory. Bohužiaľ.

Na transparentoch odborárov boli všelijaké heslá. Nič hodnoté, nič zásadné iba tzv. komunálna kritika. Už som len čakal, kedy tam objavím transparent s heslom „Zastavte Putina, chceme vyššie platy !“ „Zničte Rusko-chceme KONZUMOVAŤ !“ Vráťte nám naše zvyky a zlozvyky. Aj za cenu ublíženia bratskému národu, aj za cenu našich tradičných hodnôt. Aj za cenu našej národnej cti.

Ej, ej Slováci, kam ste sa to už len postupne prežrali ?

Čo nové na ukrajinskom fronte ?

25.06.2026

Na ukrajinskom fronte sa odohráva množstvo zaujímavých udalostí. Naš mejnstrímové médiá o nich nepíšu. Tak som si dovolil podeliť sa s vami aspoň o niektoré z nich: Po ovládnutí prakticky celej Konstantinovky sa začal boj o Družkovku, o mesto ležiace na diaľnici smerujúcej do Kramatorska, Vojaci 1194.pluku južnej skupiny vojsk OS RF začali na konci Družkovky budovať tzv. [...]

PANICKÝ ÚTEK z Konstantinovky=“husársky kúsok Ukrajincov“

20.06.2026

Od rána na titulke Pravdy svieti bezobsažná demagógia ČTK o akomsi „husárskom kúsku Ukrajincov“. Vraj sa ich DVOM dronom podarilo doletieť až 2000 km od Kyjeva, do západosibírskeho Ťumena, ležiaceho na úpätí Uralu. Áno, podarilo. Sibír sa však na Urale iba začína… Toto je vskutku z vojenského hľadiska „husársky kúsok“. Položme si teda pár [...]

„Horiace ropné srdce Ruska tesne vedľa Kremľa“ a iné ukrajinské HOAXY pred stretnutím Zelenského s Trumpom

16.06.2026

Pred očakávaným stretnutím Zelenského s Trumpom na okraj stretnutia krajín G7 vo Francúzsku banderovská tajná služba robí čo vie, aby žobranie o zbrane a peniaze Zelenskému uľahčila. Predvčerom pustil ukrajinský dezinformačný CIPSO do svetových médií HOAX o tom, ako barbarskí Rusi podpálili pravoslávny komplex Pečorská Lavra v Kyjeve. Veľmi neuspeli, lebo každý, kto [...]

Ai horucava bratislava

Otázkou nie je, či bude nad 40 stupňov, ale o koľko bude pekelná méta prekonaná

25.06.2026 13:11

Extrémne peklo na obzore: Slovensko mieri k historickému teplotnému rekordu, teplomery môžu ukázať až 41 °C.

komunisti bilbord kosák kladivo socializmus komunistická strana

Za kampaň s kosákom a kladivom prišli tresty, komunistická strana a jej vedenie musia za bilbordy zaplatiť tisíce eur

25.06.2026 12:50

ŠTS odsúdil Komunistickú stranu Slovenska za podporu a propagáciu hnutia smerujúceho k potlačeniu základných práv a slobôd.

pohár, voda, tekutiny, pitný režim

Hlavne, že sú bazény napustené. Záhorie extrémne míňa pitnú vodu. BVS vyzýva: Okamžite začnite šetriť

25.06.2026 12:25

Ohrozené môže byť čoskoro zásobovanie viacerých obcí.

medvedar

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 685
Celková čítanosť: 2993478x
Priemerná čítanosť článkov: 4370x

Autor blogu

Kategórie