Založ si blog

Ficovi vraj nič nie je: jedno opozičné krídlo vyzýva k pokoju druhé nechutne konšpiruje

Počuli ste to ? Opozičná agentúra JPP miesto výziev k pokoju a zmieru veselo konšpiruje. Napríklad, že Cintula je pravicový extrémista, ktorý si svoj pacifizmus iba vymyslel. V skutočnosti bol a je srdcom „slovenský branec“. Z poverenia temných rusko-smeráckych štruktúr sa votrel do progresívno-liberálneho hnutia, aby odtiaľ donášal Ficovi a spol.

Počuli ste to ? Cintulov atentát je provokácia Smeru, Hlasu a SNS zameraná na to, aby zdôvodnila chystané represálie a premenu SR na policajný fašistický štát. Cintulov atentát slúži smerákom presne na to, na čo slúžil nastupujúcemu hitlerovskému nacizmu požiar Reichstagu. Je to akcia, ktorá má zdôvodniť budúce kroky ficovskej totality.

Počuli ste to ? Samotná streľba na Fica vraj bola mydlová komédia, či dokonca fraška. Bolo to divadlo, v ktorom miesto krvi tiekol kečup, v ktorom ochrankári pomáhali Cintulovi zamieriť na Fica a chránili ho pred lynčom davu.

Počuli ste to ? Fico vraj nebol pri streľbe vôbec zranený. Iba to hral. Fico je v nemocnici v úplnom poriadku. Je izolovaný pred verejnosťou, aby vládna koalícia mohla používať jeho zranenie na kampaň proti opozícii. O tom, že Fico je živý a zdravý vie samozrejme iba veľmi úzky okruh lekárov- oddaných smerákov. Keď príde vhodný čas, rekonvalescent Fico sa objaví na verejnosti a začnú putinovské čistky. – Namojdušu, toto je svätá „pravda“. Konšpirácia tisícročia ako hrom.

Kto stojí za týmito zločinnými výmyslami ? Ktovie. Formálne sú to anonymovia zo sociálnych sietí. Neformálne sú to vraj skvelí scenáristi ako Arpád Sz., Peter Sch. a spol. – Ale ktovie. Možno je aj to iba konšpirácia.

Nie je podstatné, z ktorej zadnice vyšiel smrad. Pre isté kruhy je dôležité hlavne to, aby to tu zasmradil. A poskytol nové palivo krídlu nezmieriteľnej proti-ficovskej opozície.

Nielen nadávky ale aj klamstvá – stand-up humor z dielne Denníka N pokračuje

16.06.2024

Denník N uverejnil správu, že SR ani tretia agentúra – Moody´s nezhoršila rating. Ponechala nám A2, . „no s negatívnym výhľadom“. Normálny človek by si myslel, že nám agentúra rating ponechala ale výhľad zhoršila. Ono je to však inak, – agentúra nám nechala presne taký rating i presne taký výhľad, ako sme mali – teda A2 s negatívnym [...]

…“a tiež atentát na predsedu vlády“

14.06.2024

Tento skromný vetný prílepok venovala odchádzajúca prezidentka Slovenskej republiky najbeštiálnejšiemu politického zločinu, aký sa kedy stal v novodobej slovenskej histórii. Prezidentkin prílepok bol k čomusi, čo nemalo a nemá s politickým atentátom žiadnu politickú relevanciu. Ide tu o prílepok k pripomienke útoku mladého človeka / indoktrinovaného vplyvmi zo [...]

Strýko George vybaví: z Mgr. Čaputovej profesorka – alebo príležitostná STAND-UPistka ?

13.06.2024

Tak sme sa konečne dozvedeli, kam bude odložená pani Zuzana Čaputová. Svoje ďalšie uplatnenie minimálne na 15 rokov /toľko jej chýba do dôchodku/ vraj nájde v akademickej sfére. -Uľavilo sa mi, -mohlo to byť aj horšie… Onedlho budeme svedkami úkazu, aký sa pro-západne orientovaným politikom mimo služby /napr. I. Radičovej/ stáva pomerne často. Budeme svedkami [...]

Benny Ganc

Izraelský premiér Netanjahu rozpúšťa vojnový kabinet

17.06.2024 10:58, aktualizované: 11:13

O rozpustení vojnového kabinetu informujú tiež izraelské médiá.

Emmanuel Macron,

Vo Francúzsku sa začala kampaň pred predčasnými parlamentnými voľbami

17.06.2024 10:48

Prvé kolo volieb sa bude konať 30. júna. Rozhodujúce druhé kolo je naplánované na 7. júla.

Tusk

Plánovanie atentátov a sabotáži v Poľsku: obžalovaní ruskí špióni zmizli

17.06.2024 10:30

Poľský súd vlani v decembri odsúdil 14 zo 16 cudzincov obžalovaných z účasti na príprave sabotážnych akcií na poľskom území.

Tropické teploty v Bratislave

Prichádzajú trópy. Vyberajte sandále a opaľovacie krémy. Úľava? V nedohľadne

17.06.2024 10:18

Hydrometeorologický ústav avizuje v tomto týždni na Slovensku výrazné oteplenie.

medvedar

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 441
Celková čítanosť: 2060228x
Priemerná čítanosť článkov: 4672x

Autor blogu

Kategórie