Založ si blog

Novinári zase klamú: vecný popis stavu nie je šírenie nenávisti /sociologička Kusá vráť diplom !/

Nepočul som odvčera ani jedného vládneho politika, ktorý by vyzýval, aby Slováci nenávideli opozičnú komunitu. Skúste si, milí novinári z RTVS, ta3, markízy, joj, sme , denníka n…stokrát pustiť záznam z včerajšieho vystúpenia Blahu a Danka. Garantujem, že tam žiadnu výzvu k nenávisti a revanšu voči opozičným médiám a opozičným politikom a sympatizantom nenájdete. NENÁJDETE ! Konštatovanie, že bude treba zvoliť iný prístup k médiám, k mimovládkam a pouličným demonštráciám nie je šírenie nenávisti. Vyhlásenie politickej vojny nie je výzva k občianskej vojne. Je to výzva k aktivizácii politikov vládnej koalície. Nič viac a nič menej.

Takže, protivládni novinári a politici neklamte. Nikto po včerajšku žiadnu nenávisť na Slovensku nešíri. Vecný popis politiky opozície a vecný rozbor protivládnych médií nie je šírenie nenávisti. Dávať na jednu rovinu opozičné útoky, ktorými sa to od parlamentných volieb len tak hemží s realizáciou vládneho programu /s ktorým Smer, Hlas a SNS vyhrali voľbu/ je hrubé prekrúcanie. Dávať na jednu rovinu útočníka s obeťou, ktorá sa iba bráni, je nefér. Je to hnusné zavádzanie.

Áno, situáciu v SR treba upokojiť. Ale nie nasilu a umelo. Nie tak, že ten, ktorému sa ublížilo, nedovolíme sťažovať sa na útočníka. Škaredo sa mýli sociologička Kusá, keď obeti nechce dovoliť, aby ukázala prstom na zločinca, ktorý ju napadol. Upokojenie situácie nenastane, keď dobitej /v tomto prípade umierajúcej !/ obeti útoku nedovolíme stenať od bolesti alebo plakať.

Áno, situáciu treba upokojiť. Ale až potom, čo sa vecne identifikujú páchatelia vražedného útoku – nielen vykonávateľ Cintula ale aj tí, čo ho k jeho ohavnému kroku podnecovali, zásobovali nenávistnou protivládnou agendou a provokovali jeho agresivitu až do konečného vyvrcholenia.

Na Slovensku treba najprv upratať. V súlade so zákonom, ale upratať. Až potom môže nastúpiť fáza trvanlivejšieho pokoja. Žiadať obeť, aby držala „hubu“ keď zomiera, – to nie je len farizejstvo, to je do neba volajúce chrapúnstvo. To nie je nič iné, ako vytváranie podmienok na vznik ďalšej nedajbože ešte väčšej zloby a nenávisti.

Nielen nadávky ale aj klamstvá – stand-up humor z dielne Denníka N pokračuje

16.06.2024

Denník N uverejnil správu, že SR ani tretia agentúra – Moody´s nezhoršila rating. Ponechala nám A2, . „no s negatívnym výhľadom“. Normálny človek by si myslel, že nám agentúra rating ponechala ale výhľad zhoršila. Ono je to však inak, – agentúra nám nechala presne taký rating i presne taký výhľad, ako sme mali – teda A2 s negatívnym [...]

…“a tiež atentát na predsedu vlády“

14.06.2024

Tento skromný vetný prílepok venovala odchádzajúca prezidentka Slovenskej republiky najbeštiálnejšiemu politického zločinu, aký sa kedy stal v novodobej slovenskej histórii. Prezidentkin prílepok bol k čomusi, čo nemalo a nemá s politickým atentátom žiadnu politickú relevanciu. Ide tu o prílepok k pripomienke útoku mladého človeka / indoktrinovaného vplyvmi zo [...]

Strýko George vybaví: z Mgr. Čaputovej profesorka – alebo príležitostná STAND-UPistka ?

13.06.2024

Tak sme sa konečne dozvedeli, kam bude odložená pani Zuzana Čaputová. Svoje ďalšie uplatnenie minimálne na 15 rokov /toľko jej chýba do dôchodku/ vraj nájde v akademickej sfére. -Uľavilo sa mi, -mohlo to byť aj horšie… Onedlho budeme svedkami úkazu, aký sa pro-západne orientovaným politikom mimo služby /napr. I. Radičovej/ stáva pomerne často. Budeme svedkami [...]

Aktuálna informácia, horúca novinka, práve sa stalo, PRAVDA, mimoriadna správa, mimoriadne1, mim1

V českom vojenskom priestore explodovala munícia, na mieste sú zranení

17.06.2024 12:33

K explózii došlo vo vojenskom výcvikovom priestore Libavá neďaleko Olomouca.

koronavírus nemocnica čína wuchan lekári doktor pacient

Japonsko hlási rekordný nárast smrteľnej bakteriálnej infekcie. Experti nevedia zistiť príčinu epidémie

17.06.2024 12:23

Odborníci zatiaľ nedokázali zistiť, čo je príčinou stúpajúceho počtu prípadov.

Forró, Pellegrini

Pellegrini oslovil lídra Maďarskej aliancie Krisztiána Forróa. V paláci má vzniknúť nový poradcovský tím

17.06.2024 12:15

Nový prezident uviedol, že chce zostaviť nový poradcovský tím pre národnostné menšiny. Maďarská aliancia pre Pravdu potvrdila, že Pellegrini oslovil lídra strany Krisztiána Forróa.

Generálna prokuratúra

V minulom roku narástol počet obžalovaných mladistvých aj mladistvých recidivistov

17.06.2024 11:37

Po ôsmich rokoch vyznačujúcich sa trendom poklesu trestných stíhaní mladistvých v roku 2023 generálna prokuratúra zaznamenala jej nárast o 4 percentá.

medvedar

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 441
Celková čítanosť: 2060325x
Priemerná čítanosť článkov: 4672x

Autor blogu

Kategórie