Založ si blog

Opozičníci – rešpektujte výsledky volieb a zalezte

-Toto dnes povedal na adresu opozičných politikov a médií podpredseda parlamentu A.Danko. – Opozícia však miesto toho od momentu atentátu na premiéra robí pravý opak. Miesto mlčania sa predvádza falošnými taráninami v médiách. Farizejsky vyzýva na zastavenie nepriateľstva a násilia vládnu koalíciu – teda obete svojich agresívnych útokov.

Celá vláda SR je obeťou opozičnej občianskej vojny. Opozícia od prehry v septembrových parlamentných voľbách nerobí nič iné. -len vysledky demokratických volieb spochybňuje. Od septembra 2023 opozícia – politici a novinári, neustále útočia na slovenskú demokraciu, na slovenskú štátnosť a slovenskú suverenitu.

Najhlasnejšími pokoja po atentáte na premiéra SR sú – ako v čiernej komédii:

  • Kolíková,
  • Grohling,
  • Matovič,
  • Krupa,
  • Pročko,
  • Šimečka,
  • Hamran,…

teda tí, čo boli vodcami nenávistných kampaní, demonštrácií, kde sa mávalo šibenicami na Fica, kde sa vyhrážalo zastrelením vládnych poslancov (Pročko…/.

Mediálni lotri z Denníka N, zo Sme, z Jojky, z Markízy… no najmä z RTVS si už našli svoj miesto. Začínajú na jednu úroveň klásť kritiku neobjektívnosti médií a kritiku opozičnej obštrukcie s VRAŽDOU PREMIÉRA. Akýsi Sekerák v RTVS verejne dáva na jednu rovinu hejtové statusy voči redaktorke Jančkárovej s vražedným útokom na R.Fica. Demagógovia vyhrabali smrť Kuciaka a dávajú ju do súvislosti s vraždením predsedu vlády. To je teda naozaj obludná analógia.

Vláda sa vraj hnusne vyhráža opozícii. Prečo ? Lebo A.Danko avizuje zmenu v prístupe k médiám a ku úlohe opozičných politikov pri šírení politickej nenávisti. – Čo je na tomto vyhlásení „politickej vojny“ a nezmieriteľného presadzovania zákonov výhražné ? ČO ? Veď ide o logický uzáver z aktuálneho diania. O nič viac a ani o nič menej. Ide o zodpovednú konzekvenciu z útoku opozície na zákonnú vládu.

Páchateľ vražedného útoku na premiéra „presvedčený progresivista“ Juraj Cintula po zadržaní na policajnom videu zdôvodnil svoj čin tým, čo vláda R.Fica vraj obmedzuje RTVS, prenasleduje progresívnu kultúru, prijíma zlé zákony atď., atď, atď…samé mediálne táraniny z dielne Sme a Denníka N a z úst tribúnových opozičných politikov.

Motivácia strelca Cintulu je nespochybniteľne politická, protivládna, ficofóbna. Ide jednoznačne o politickú nenávisť, inšpirovanú politikou PS, SaS, hnutia Slovensko. Všetko je jasné. Netreba falošne volať po pokoji. Treba v súlade so zákonom konať. Razantne konať. Konať proti páchateľovi a všetkým, čo ho v opozičných stranách a v médiách k hroznému stavu inšpirovali.

Cintula vraj nie je Levičan

17.05.2024

Lepšie povedané, vraj nie je rodený Levičan, Tekovčan. Vraj sa narodil v Bardejove. Je teda rodený Šarišan. Ale nie o tom som chcel. Chcel som o niečom oveľa podstatnejšom. Písal som dnes o tom, že tak ako nemožno za spoluvinníka znásilnenia označiť „koketnú“ znásilnenú ženu, ale len a len násilníka samotného, – tak nemožno za spoluvinníka atentátu [...]

Ficovi vraj nič nie je: jedno opozičné krídlo vyzýva k pokoju druhé nechutne konšpiruje

17.05.2024

Počuli ste to ? Opozičná agentúra JPP miesto výziev k pokoju a zmieru veselo konšpiruje. Napríklad, že Cintula je pravicový extrémista, ktorý si svoj pacifizmus iba vymyslel. V skutočnosti bol a je srdcom „slovenský branec“. Z poverenia temných rusko-smeráckych štruktúr sa votrel do progresívno-liberálneho hnutia, aby odtiaľ donášal Ficovi a spol. Počuli ste to [...]

Novinári zase klamú: vecný popis stavu nie je šírenie nenávisti /sociologička Kusá vráť diplom !/

16.05.2024

Nepočul som odvčera ani jedného vládneho politika, ktorý by vyzýval, aby Slováci nenávideli opozičnú komunitu. Skúste si, milí novinári z RTVS, ta3, markízy, joj, sme , denníka n…stokrát pustiť záznam z včerajšieho vystúpenia Blahu a Danka. Garantujem, že tam žiadnu výzvu k nenávisti a revanšu voči opozičným médiám a opozičným politikom a sympatizantom [...]

Benjamin Netanjahu / Benny Ganc /

Ganc dal Netanjahuovi ultimátum, požaduje do 8. júna plán pre Gazu

18.05.2024 22:05

Premiér jeho návrhy označil za eufemizmy, ktoré predznamenávajú porážku Izraela.

tbilisi, gruzínsko, protest

Gruzínska prezidentka vetovala sporný zákon o zahraničnom vplyve

18.05.2024 17:08

Vládna strana Gruzínsky sen má však v parlamente dosť poslancov, aby veto hlavy štátu prehlasovala.

handlová, fico, atentát

NAKA obvinila osobu, ktorá sa mala vyhrážať ministrovi a poslancom cez sociálnu sieť

18.05.2024 15:10

Prokurátor sa stotožnil s podnetom polície na vzatie obvineného do väzby, rozhodne o nej súd.

medvedar

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 430
Celková čítanosť: 2009333x
Priemerná čítanosť článkov: 4673x

Autor blogu

Kategórie