Založ si blog

Médiá zapchali ústa „inakzmýšľajúcim“ odborníkom: na TZ, znásilnenia, na covid, na gender…na kuciakiádu

Ďakujem že tu mediálny štuplík práve zapchal ústa odborníkovi s odlišným názorom na restoratívnosť trestného zákona , na znásilnenia, na očkovanie proti covidu, na príčiny našich ekonomických ťažkostí, na genderizmus…atď. – než majú redaktori a vydavatelia mejnstrímu v SR.

Nejdem tu opakovať to, čo som už dnes napísal v dvoch článkoch na túto tému. Myslím v tých článkoch, ktoré zmizli z titulky. Dnes zmizol z titulky článok „Februároviny. Kušnírová večne živá“ napísaný O7.17. Zmizol 10.50. Z titulky zmizol aj článok „Slovenské médiá zatvárajú hubu skutočným odborníkom“. Článok bol publikovaný 11.18 a z titulky zmizol 18.34 hod.

Kto však chce tieto články nájsť, nájde si ich /zatiaľ…/ v časti o ďalších článkoch tohto blogera. Chcem len ešte raz zdôrazniť, – že ani pozícia súkromných médií nie je štátom neovplyvniteľná. Štát má zákonnú ingerenciu aj na súkromné médiá. Ak budú kriviť právo občanov na slobodný prísun informácií, má SR dosť pák na to, aby to aj súkromným médiám zatrhla. Samozrejme legálnou cestou, v zmysle doteraz platných zákonov alebo zákonov ktoré ešte budú iba prijaté.

Právo občanov na pluralitné informácie je podstatou ústavou zaručenej slobody slova. Demokratický režim SR sa určite postará o rozvoj občianskych slobôd. A áno, aj o nerušené užívanie slobody slova a slobodného šírenia informácií.

-Toto samozrejme nie je nejaké vyhrážanie. Pripomenutie zákonného rámca napokon ani vyhrážaním byť nemôže. Najmä nie pre tých, čo si ctia zákony našej Slovenskej republiky.

Fico dnes odštartoval vládnu krízu či skúšku charakterov súčasnej vládnej koalície ?

13.04.2024

Pod taktovkou relatívne vecného moderátora Mateja Baránka dnes Fico v pravidelnom formáte premiérskych monológov na RTVS odštartoval mimoriadne závažný proces. „Informoval“ verejnosť o svojom akože „osobnom názore“ na riešenie novej politickej situácie vo vládnej koalícii po zvolení P.Pellegriniho za prezidenta SR. Táto informácia tvorila iba 2-3% [...]

Ficovi a SR poskytli Michalovce „alibi“

11.04.2024

Dnes bolo v Michalovciach spoločné rokovanie vlád SR a UA. Rokovanie prebiehalo vo vľúdnom duchu, čo sa odrazilo aj v záverečnom prehlásení a na atmosfére záverečnej spoločnej tlačovej konferencie. Výsledky rokovania ? Ako sa slangovo vraví „nič moc“. Ale veď viac ako „nič moc“ ani nikto kto je len trochu v politike zorientovaný neočakával. Z oboch [...]

Povolebné SEBAKLAMY opozície

09.04.2024

Prozápadná opozícia to u nás na Slovensku zase prehrala. Prehrala, lebo jej mýtotvorná bublina narazila na útesy reality. Miesto toho, aby nastala sebareflexia, prozápadná opozícia reflexívne začína znovu snovať staré známe pavučiny lží a sebaklamov. Usiluje sa čo najskôr zaceliť rozderavené opláštenie svojej bubliny. Snaží sa čo najskôr fungovať po starom. Pomocou [...]

Kirjat Šmona / Izrael / Libanon /

Izrael čelí rozsiahlemu iránskemu útoku. Teherán útočí dronmi a raketami, Netanjahu sľúbil odpoveď

13.04.2024 22:23, aktualizované: 23:47

Izrael ohlásil uzavretie svojho vzdušného priestoru, USA židovskému štátu vyjadrili plnú podporu.

NEPOUZ, letisko, lietadlo, cestovanie

Jordánsko sa rozhodlo dočasne uzavrieť svoj vzdušný priestor pre všetky lietadlá

13.04.2024 22:20

Opatrenie prichádza v čase očakávaného odvetného útoku Iránu na Izrael.

polícia páska

V Prešove do osemmetrovej šachty spadol človek, vytiahli ho

13.04.2024 21:47

Osoba sa nachádzala v ťažko prístupnej šachte hlbokej až osem metrov.

Orenburg

Hladina rieky Ural v Orenburgu dosiahla historický rekord. Pod vodou je viac ako 3 500 domov

13.04.2024 21:08

Podľa úradov bolo za posledných 24 hodín zaplavených ďalších vyše 800 domov a 2600 súkromných pozemkov.

medvedar

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 416
Celková čítanosť: 1950732x
Priemerná čítanosť článkov: 4689x

Autor blogu

Kategórie