Založ si blog

Médiá zapchali ústa „inakzmýšľajúcim“ odborníkom: na TZ, znásilnenia, na covid, na gender…na kuciakiádu

Ďakujem že tu mediálny štuplík práve zapchal ústa odborníkovi s odlišným názorom na restoratívnosť trestného zákona , na znásilnenia, na očkovanie proti covidu, na príčiny našich ekonomických ťažkostí, na genderizmus…atď. – než majú redaktori a vydavatelia mejnstrímu v SR.

Nejdem tu opakovať to, čo som už dnes napísal v dvoch článkoch na túto tému. Myslím v tých článkoch, ktoré zmizli z titulky. Dnes zmizol z titulky článok „Februároviny. Kušnírová večne živá“ napísaný O7.17. Zmizol 10.50. Z titulky zmizol aj článok „Slovenské médiá zatvárajú hubu skutočným odborníkom“. Článok bol publikovaný 11.18 a z titulky zmizol 18.34 hod.

Kto však chce tieto články nájsť, nájde si ich /zatiaľ…/ v časti o ďalších článkoch tohto blogera. Chcem len ešte raz zdôrazniť, – že ani pozícia súkromných médií nie je štátom neovplyvniteľná. Štát má zákonnú ingerenciu aj na súkromné médiá. Ak budú kriviť právo občanov na slobodný prísun informácií, má SR dosť pák na to, aby to aj súkromným médiám zatrhla. Samozrejme legálnou cestou, v zmysle doteraz platných zákonov alebo zákonov ktoré ešte budú iba prijaté.

Právo občanov na pluralitné informácie je podstatou ústavou zaručenej slobody slova. Demokratický režim SR sa určite postará o rozvoj občianskych slobôd. A áno, aj o nerušené užívanie slobody slova a slobodného šírenia informácií.

-Toto samozrejme nie je nejaké vyhrážanie. Pripomenutie zákonného rámca napokon ani vyhrážaním byť nemôže. Najmä nie pre tých, čo si ctia zákony našej Slovenskej republiky.

Cintula vraj nie je Levičan

17.05.2024

Lepšie povedané, vraj nie je rodený Levičan, Tekovčan. Vraj sa narodil v Bardejove. Je teda rodený Šarišan. Ale nie o tom som chcel. Chcel som o niečom oveľa podstatnejšom. Písal som dnes o tom, že tak ako nemožno za spoluvinníka znásilnenia označiť „koketnú“ znásilnenú ženu, ale len a len násilníka samotného, – tak nemožno za spoluvinníka atentátu [...]

Ficovi vraj nič nie je: jedno opozičné krídlo vyzýva k pokoju druhé nechutne konšpiruje

17.05.2024

Počuli ste to ? Opozičná agentúra JPP miesto výziev k pokoju a zmieru veselo konšpiruje. Napríklad, že Cintula je pravicový extrémista, ktorý si svoj pacifizmus iba vymyslel. V skutočnosti bol a je srdcom „slovenský branec“. Z poverenia temných rusko-smeráckych štruktúr sa votrel do progresívno-liberálneho hnutia, aby odtiaľ donášal Ficovi a spol. Počuli ste to [...]

Novinári zase klamú: vecný popis stavu nie je šírenie nenávisti /sociologička Kusá vráť diplom !/

16.05.2024

Nepočul som odvčera ani jedného vládneho politika, ktorý by vyzýval, aby Slováci nenávideli opozičnú komunitu. Skúste si, milí novinári z RTVS, ta3, markízy, joj, sme , denníka n…stokrát pustiť záznam z včerajšieho vystúpenia Blahu a Danka. Garantujem, že tam žiadnu výzvu k nenávisti a revanšu voči opozičným médiám a opozičným politikom a sympatizantom [...]

Benjamin Netanjahu / Benny Ganc /

Ganc dal Netanjahuovi ultimátum, požaduje do 8. júna plán pre Gazu

18.05.2024 22:05

Premiér jeho návrhy označil za eufemizmy, ktoré predznamenávajú porážku Izraela.

tbilisi, gruzínsko, protest

Gruzínska prezidentka vetovala sporný zákon o zahraničnom vplyve

18.05.2024 17:08

Vládna strana Gruzínsky sen má však v parlamente dosť poslancov, aby veto hlavy štátu prehlasovala.

handlová, fico, atentát

NAKA obvinila osobu, ktorá sa mala vyhrážať ministrovi a poslancom cez sociálnu sieť

18.05.2024 15:10

Prokurátor sa stotožnil s podnetom polície na vzatie obvineného do väzby, rozhodne o nej súd.

medvedar

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 430
Celková čítanosť: 2009418x
Priemerná čítanosť článkov: 4673x

Autor blogu

Kategórie