Založ si blog

Čaputová podpísala – Iba jarmočný špekulant nejaký dokument odsúhlasí podpisom a potom ho napadne na súde

Iba neúprimný bezzásadový špekulant /nechcem použiť silnejší výraz/ sa uchýli k takej nemorálnosti, že právny dokument najprv podpisom odsúhlasí a potom, – pretože má na súde svojich ľudí, obráti sa na takýto akože férový súd. Na súd, kde prevažujú jeho „kamaráti“.

Ak je takýmto špekulantom nejaký mafián, nejaký nečestný podnikateľ či podlý obchodník, je to riadne odporná nemravnosť. Ak je však takýmto špekulantom osoba na vysokej štátnej funkcii, je to už nehoráznosť ohrozujúca základy právneho štátu. V takomto prípade je to jedno obrovské FUJ.

Ozaj, -špekulant, ktorý sa opiera akoby už vopred dané súdne rozhodnutie, iba prezrádza ako veľmi je do korumpovania súdu namočený. Odkiaľ tento špekulant vie, že súd zavalený tisícami iných podnetov, sa práve jeho podnetom bude zaoberať ? Odkiaľ vie, že súd jeho podnet prijme na ďalšie rozhodovanie ? A odkiaľ vie, že mu súd vyhovie z tak netradičného dôvodu ako je pozastavenie účinnosti zákona len preto , že bol prijatý v skrátenom konaní ? Nota bene vo formálne skrátenom konaní, lebo jeho faktické prerokovávanie v parlamente bola najdlhšie v dejinách štátu.

Veľa otázok, -no všetky tieto otázky vrhajú špekulanta do veľmi veľmi nepekného svetla. Vrhajú tohto špekulanta až na morálne dno jeho doteraz aj tak nie veľmi mravnej činnosti.

  • Tento blog venujem HOVORKYNI OPOZÍCIE promovanej blondíne Z.Č. z Pezinka. Dúfam, že si ho stihne prečítať skôr, ako zmizne z titulky a možno nadobro aj z internetu.
  • Vážení občania-správajte sa ako prezidentka. Obchodnú zmluvu, zmenku…súhlas s obsahom akéhokoľvek právneho dokumentu pokojne vyjadrite jeho podpisom. A ak sa neskôr ukáže, že vám nevyhovuje, – poprite svoj súhlas s tým, že ste si IBA NEUPLATNILI PRÁVO VETA…

Nielen nadávky ale aj klamstvá – stand-up humor z dielne Denníka N pokračuje

16.06.2024

Denník N uverejnil správu, že SR ani tretia agentúra – Moody´s nezhoršila rating. Ponechala nám A2, . „no s negatívnym výhľadom“. Normálny človek by si myslel, že nám agentúra rating ponechala ale výhľad zhoršila. Ono je to však inak, – agentúra nám nechala presne taký rating i presne taký výhľad, ako sme mali – teda A2 s negatívnym [...]

…“a tiež atentát na predsedu vlády“

14.06.2024

Tento skromný vetný prílepok venovala odchádzajúca prezidentka Slovenskej republiky najbeštiálnejšiemu politického zločinu, aký sa kedy stal v novodobej slovenskej histórii. Prezidentkin prílepok bol k čomusi, čo nemalo a nemá s politickým atentátom žiadnu politickú relevanciu. Ide tu o prílepok k pripomienke útoku mladého človeka / indoktrinovaného vplyvmi zo [...]

Strýko George vybaví: z Mgr. Čaputovej profesorka – alebo príležitostná STAND-UPistka ?

13.06.2024

Tak sme sa konečne dozvedeli, kam bude odložená pani Zuzana Čaputová. Svoje ďalšie uplatnenie minimálne na 15 rokov /toľko jej chýba do dôchodku/ vraj nájde v akademickej sfére. -Uľavilo sa mi, -mohlo to byť aj horšie… Onedlho budeme svedkami úkazu, aký sa pro-západne orientovaným politikom mimo služby /napr. I. Radičovej/ stáva pomerne často. Budeme svedkami [...]

Benny Ganc

Izraelský premiér Netanjahu rozpúšťa vojnový kabinet

17.06.2024 10:58, aktualizované: 11:13

O rozpustení vojnového kabinetu informujú tiež izraelské médiá.

Emmanuel Macron,

Vo Francúzsku sa začala kampaň pred predčasnými parlamentnými voľbami

17.06.2024 10:48

Prvé kolo volieb sa bude konať 30. júna. Rozhodujúce druhé kolo je naplánované na 7. júla.

Tusk

Plánovanie atentátov a sabotáži v Poľsku: obžalovaní ruskí špióni zmizli

17.06.2024 10:30

Poľský súd vlani v decembri odsúdil 14 zo 16 cudzincov obžalovaných z účasti na príprave sabotážnych akcií na poľskom území.

Tropické teploty v Bratislave

Prichádzajú trópy. Vyberajte sandále a opaľovacie krémy. Úľava? V nedohľadne

17.06.2024 10:18

Hydrometeorologický ústav avizuje v tomto týždni na Slovensku výrazné oteplenie.

medvedar

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 441
Celková čítanosť: 2060224x
Priemerná čítanosť článkov: 4672x

Autor blogu

Kategórie