Založ si blog

Zbabelý český národ

Šimečka je českého pôvodu. Pochádza z toho národa, čo do poslednej chvíle slúžil Hitlerovi a vyrábal pre neho „o suchom saláme a pive“ v ČKD, Škode a Zbrojovke skvelé nemecké zbrane. Česi boli národ zbabelcov, čo sa nikdy nezmohol na ozbrojený odpor proti utláčateľom. Väčšinu vojakov na Bielej hore tvorili Nemci -lebo veď tzv. „české stavy“ boli tiež Nemci z Bohémie-nie z Česka, z Bohémie. A aj ich „český“ kráľ bol Nemec – Friedrich Falcký.

Česi boli takí zbabelí, že sa neodvážili ani len prihlásiť sa k Slovanom. Musel to za nich urobiť Slovák Šafárik. Česi boli takí zbabelci, že ešte aj ich légie musel komandovať Slovák Štefánik. Keď potom Briti rozhodli o atentáte na Heydricha, museli úlohou poveriť Slováka Gabčíka.

Zbabelosť Čechov bola taká veľká, že im tzv. pražské povstanie museli uskutočniť ruskí vlasovci. Po vojne to boli zbabelci z Čiech, čo tu poslušne na Slovensku zavádzali boľševizmus. A keď sa národ v 1968 začal proti nemu búriť, musel sa na čelo „pražskej jari“ postaviť Slovák Dubček. Českí zbabelci sa potom po porážke socializmu s ľudskou tvárou neodvážili od strachu komunikovať so Sovietmi na najvyššej úrovni. Musel prísť Slovák Husák, ktorý to zvládol, získal u Sovietov rešpekt a priviedol aj Čechov ku bránam demokracie. A potom v 1992 musel zbabelým Čechom založiť ich prvý skutočne český štát Slovák Mečiar.

Česi sú národ zbabelcov. Škoda, že im to v Prahe nemá kto povedať. Prečo ? Lebo v Česku niet vydavateľa novín s takou gurážou, aby českej verejnosti nadávky na zbabelých Čechov v Čechách prezentoval.

-Tento článok neodráža skutočný názor autora na Čechov. Autor s tvrdením , že Česi sú národ zbabelcov nesúhlasí. Článok vznikol iba preto, aby parafrázoval iný článok, – článok, ktorý o „zbabelých Slovákoch“ resp. Slovákoch ako národe zbabelcov napísal publicista Martin Šimečka. Syn dogmatického pro-ruského komunistu Šimečku st. a otec dogmatického pro-amerického antikomunistu Šimečku mladšieho.

Nielen nadávky ale aj klamstvá – stand-up humor z dielne Denníka N pokračuje

16.06.2024

Denník N uverejnil správu, že SR ani tretia agentúra – Moody´s nezhoršila rating. Ponechala nám A2, . „no s negatívnym výhľadom“. Normálny človek by si myslel, že nám agentúra rating ponechala ale výhľad zhoršila. Ono je to však inak, – agentúra nám nechala presne taký rating i presne taký výhľad, ako sme mali – teda A2 s negatívnym [...]

…“a tiež atentát na predsedu vlády“

14.06.2024

Tento skromný vetný prílepok venovala odchádzajúca prezidentka Slovenskej republiky najbeštiálnejšiemu politického zločinu, aký sa kedy stal v novodobej slovenskej histórii. Prezidentkin prílepok bol k čomusi, čo nemalo a nemá s politickým atentátom žiadnu politickú relevanciu. Ide tu o prílepok k pripomienke útoku mladého človeka / indoktrinovaného vplyvmi zo [...]

Strýko George vybaví: z Mgr. Čaputovej profesorka – alebo príležitostná STAND-UPistka ?

13.06.2024

Tak sme sa konečne dozvedeli, kam bude odložená pani Zuzana Čaputová. Svoje ďalšie uplatnenie minimálne na 15 rokov /toľko jej chýba do dôchodku/ vraj nájde v akademickej sfére. -Uľavilo sa mi, -mohlo to byť aj horšie… Onedlho budeme svedkami úkazu, aký sa pro-západne orientovaným politikom mimo služby /napr. I. Radičovej/ stáva pomerne často. Budeme svedkami [...]

Generálna prokuratúra

V minulom roku narástol počet obžalovaných mladistvých aj mladistvých recidivistov

17.06.2024 11:37

Po ôsmich rokoch vyznačujúcich sa trendom poklesu trestných stíhaní mladistvých v roku 2023 generálna prokuratúra zaznamenala jej nárast o 4 percentá.

Ruský tank, vojna na Ukrajine, Belgorodská oblasť

Pritvrdíme, krviprelievanie bude pokračovať, ak Západ neprijme Putinove podmienky, hrozí šéf ruskej tajnej služby

17.06.2024 11:35

Je absurdné, aby sa Putin, ktorý naplánoval, pripravil a uskutočnil najväčšiu ozbrojenú agresiu od druhej svetovej vojny, prezentoval ako mierotvorca, oznámila Ukrajina.

Benny Ganc

Izraelský premiér Netanjahu rozpúšťa vojnový kabinet

17.06.2024 10:58, aktualizované: 11:13

O rozpustení vojnového kabinetu informujú tiež izraelské médiá.

Emmanuel Macron,

Vo Francúzsku sa začala kampaň pred predčasnými parlamentnými voľbami

17.06.2024 10:48

Prvé kolo volieb sa bude konať 30. júna. Rozhodujúce druhé kolo je naplánované na 7. júla.

medvedar

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 441
Celková čítanosť: 2060237x
Priemerná čítanosť článkov: 4672x

Autor blogu

Kategórie