Založ si blog

Zuzana Č. „pšukla do sukne“ – život ide ďalej

To, čo dnes vyprodukovala Zuzana Č. budú mnohí považovať za ďalší dôkaz jej vlastizradnosti resp., za morálne dno v jej doterajšom správaní. Ja si to nemyslím.

Každá žena a každý muž má právo myslieť si o schvaľovaných zákonoch v parlamente, čo chce. Môže si myslieť čo chce o zákonoch, ktoré pripravovali profesori a docenti práva aj promovaná právnička z Pezinka. Nech si myslí, čo chce. Nech celý proces kodifikácie zmien trebárs aj trochu pozdrží. – Nič to ale nezmení na skutočnosti, že zmeny, s ktorými išli súčasné vládne strany do volieb pred dvoma mesiacmi, s ktorými nota bene vyhrali voľby a ktoré 30.septembra schválili cca 2 milióny voličov, teda demokratická väčšina voličov súčasná vláda nepresadí. – Presadí. Po vete Zuzany Č. to presadí o čosi neskôr, ale presadí. – Navrhovatelia zákona Zuzanu Č. poznajú, takže s jej vetom rátali a prispôsobili tomu účinnosť.

To, čo dnes o 13.00 prezentovala Zuzana Č. je iba taký malý pšuk. Trochu neslušný, trochu neprístojný, -ale dá sa ho prežiť. Rovnako sa dá prežiť aj dvojtisícový protivládny „majdan“ pred úradom vlády. Výkriky zopár amatérskych „znalcov práva“, lúzerov, porazencov, neschopných akceptovať výsledok septembrových volieb vývoj na Slovensku nezastavia.

Zmeny zákonov odporučila EK dôkladnejšie prediskutovať a až potom ev. schváliť. NRSR presne toto teraz urobí. Diskusia k špeciálnej prokuratúre, zmenám v inšitúte kajúcnika či inštitúte oznamovateľa resp. k zmene trestných sadzieb bude dlhá a dôkladná. Len zo strany opozície dostanú kritické hlasy k dispozícii 71 x 20 + 4 x 30 minút teda vyše 25 hodín čistého diskusného času. Plus k tomu možno rovnakú porciu času vo faktických poznámkach a procedurálnych návrhoch. Zákony budú prediskutované kvalitne. Brusel bude môcť byť spokojný.

No ale na konci potom príde rozuzlenie. Príde schválenie zmien v legislatíve v súlade so želaniami slovenských voličov spred dvoch mesiacov. -Žiaden pšuk v sukni, ani keby jeho autorom bola samotná pani Zuzana Č. , na tom nič nezmení. Pšuk odznie. A Slovensko pôjde ďalej.

Čačaná pani Čaputová a 9 najväčších svinstiev

19.02.2024

Onedlho pani Čaputová opustí palác, kde bola zamestnaná. Niekto si bude pamätať, ako kultivovane prednášala cudzie texty, niekto si bude pamätať, aká bola čačaná v tom modrom, čiernom či inom hanečkovskom kostýmčeku. Nuž a my Slováci čo ? Ubezpečujem pani Čaputovú, že si tiež budeme pamätať. Budeme si pamätať menej čačané, skôr nepekné ba až hnusné veci. [...]

Čaputová sa správa ako kajúcnik – teda spolupracujúca obvinená osoba

18.02.2024

Len stručne. Dnešná spanilá jazda Čaputovej na Markíze zaujala jej skvelým hereckým výkonom. Zuzana Č. má dobrú slovnú pamäť. Text svojich vyjadrení nielenže skvelo odrapotala, ale urobila aj nadprácu – na niektoré „otázky“ moderátora odpovedala ešte skôr ako ich stihol celé sformulovať.. Jednoducho, Čaputová evidentne POZNALA CELÝ SCENÁR relácie. [...]

Ak je Putin politicky zodpovedný za smrť Navaľného, sú Čaputová a Kolíková politicky zodpovedné za smrť Lučanského a Krivočenka

17.02.2024

Politická analógia nepustí. Ak majú pravdu politici a publicisti na Západe, ak majú pravdu opoziční novinári a politici v SR, – že totiž bez ohľadu na konkrétnu príčinu smrti je za Navaľného úmrtie zodpovedný Putin, – potom jednoznačne tvrdia aj to, že za smrť generála Lučanského a advokáta Krivočenka je zodpovedná prezidentka Čaputová. Samozrejme, [...]

HIMARS

Smrtiaci úder na ruský výcvikový priestor. Najmenej 60 mŕtvych vojakov

21.02.2024 09:55

Ruskú základňu pri dedine Trudivske ukrajinska armáda podľa zdrojov ostreľovala z raketometov HIMARS.

Abraham Lincoln

Bidenov prapradedko dostal milosť od Lincolna, ukazujú odhalené archívne dokumenty

21.02.2024 09:55

Príbeh predka súčasného amerického prezidenta bol ukrytý medzi záznamami o stovkách podobných súdov v národnom archíve.

univerzitna nemocnica, Antolská, Nemocnica sv. Cyrila a Metoda

Na klinike v Petržalke podali výpovede viacerí zdravotníci. Nemocnica hovorí o organizovanom konaní

21.02.2024 09:18

Nemocnica deklarovala, že sa snaží získať nových zamestnancov, aby bola zdravotná starostlivosť na klinike zachovaná v plnom rozsahu aj po 1. apríli.

Quantum / Daniel Furka / Samuel Furka /

Bratia Furkovci vyvinuli prístroj Quantum. Za desať sekúnd odhalí viaceré ochorenia, vyšetrenie stojí iba pár centov

21.02.2024 09:00

Prístroj slovenských vedcov využíva na diagnostiku umelú inteligenciu.

medvedar

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 381
Celková čítanosť: 1838167x
Priemerná čítanosť článkov: 4825x

Autor blogu

Kategórie