Založ si blog

Čaputová Slovákov nezastaví

Dnešný útok špeciálneho prokurátora a vyšetrovateľa NAKA na poslanca Gašpara a na p. Bodora je kryštálovo čistým dôkazom o politicky motivovanej činnosti špeciálnej prokuratúry. Lipšic a jeho tlupa chcú vyhrotiť zúfalý boj o svoje prežitie. Darmo sa však pechoria. Už im zvoní politický „umieráčik“. Slovákov kopanie zdochýnajúceho lipšicovského koňa nezastaví.

Slovákov nezastaví ani Zuzana z Pezinka. Slovákov nezastaví ani jej obhajoba vyšetrovateľov kriviacich právo, ani jej pokus o záchranu deformovanej prokurátorskej štruktúry, ktorá systematicky porušovala ľudské práva, ani použitie /zneužitie prezidentského veta z jej strany.

Slovákov nezastavia kadejaké majdany prešpuráčikov, čo sa ani dva mesiace od volieb nevedia zmieriť s porážkou a plní zloby kričia „dosť bolo Fica“. – Nie, milí porazenci, – dvom miliónom Slovákov, ktorí si túto vládu zvolili, Fica nie je dosť. Naopak, už sa tešia na to, že volebný program s ktorým Smer, Hlas a SNS vo voľbách zvíťazili, začínajú Fico a spol. prenášať do života.

Slováci prežijú Čaputovej nenáležité vystúpenia, prežijú jej vetá, prežijú pouličné stretávky pravicových pomýlencov. Slováci prežijú bububu z americkej ambasády. Slováci si očistia legislatívu od chorých prvkov, umožňujúcich zneužívať právo na kriminalizáciu opozície. Slováci následne skonsolidujú spoločenské, ekonomické ale aj mediálne prostredie SR a vykročia k obnove svojho rastu a svojej štátnej suverenity.

Čaputová Slovákov nezastaví. Slováci tých pár mesiacov, počas ktorých ešte Zuzana bude môcť blokovať národnú obrodu, vydržia. Slováci vo svojich dejinách vydržali veľa. Veľmi veľa. Vydržia, vytrimajú, pretrpia aj pani Zuzanu z Pezinka.

Čačaná pani Čaputová a 9 najväčších svinstiev

19.02.2024

Onedlho pani Čaputová opustí palác, kde bola zamestnaná. Niekto si bude pamätať, ako kultivovane prednášala cudzie texty, niekto si bude pamätať, aká bola čačaná v tom modrom, čiernom či inom hanečkovskom kostýmčeku. Nuž a my Slováci čo ? Ubezpečujem pani Čaputovú, že si tiež budeme pamätať. Budeme si pamätať menej čačané, skôr nepekné ba až hnusné veci. [...]

Čaputová sa správa ako kajúcnik – teda spolupracujúca obvinená osoba

18.02.2024

Len stručne. Dnešná spanilá jazda Čaputovej na Markíze zaujala jej skvelým hereckým výkonom. Zuzana Č. má dobrú slovnú pamäť. Text svojich vyjadrení nielenže skvelo odrapotala, ale urobila aj nadprácu – na niektoré „otázky“ moderátora odpovedala ešte skôr ako ich stihol celé sformulovať.. Jednoducho, Čaputová evidentne POZNALA CELÝ SCENÁR relácie. [...]

Ak je Putin politicky zodpovedný za smrť Navaľného, sú Čaputová a Kolíková politicky zodpovedné za smrť Lučanského a Krivočenka

17.02.2024

Politická analógia nepustí. Ak majú pravdu politici a publicisti na Západe, ak majú pravdu opoziční novinári a politici v SR, – že totiž bez ohľadu na konkrétnu príčinu smrti je za Navaľného úmrtie zodpovedný Putin, – potom jednoznačne tvrdia aj to, že za smrť generála Lučanského a advokáta Krivočenka je zodpovedná prezidentka Čaputová. Samozrejme, [...]

Húsíovia / Jemen /

Húsíovia nad Červeným morom zostrelili americký vojenský dron

21.02.2024 08:31

Húsijskí povstalci, ktorí ovládajú rozsiahle oblasti Jemenu, tvrdia, že útočia na lode v Červenom mori v rámci odvety za izraelskú vojenskú operáciu v Pásme Gazy.

Antony Blinken

Rio de Janeiro hostí šéfov diplomacií G20. Stretnú sa aj Blinken s Lavrovom

21.02.2024 08:12

Ministri zahraničia krajín skupiny G20 budú hovoriť najmä o vojnách na Ukrajine a na Blízkom východe.

Robotyne, streľba do zajatcov

VIDEO: Unian: Ruskí vojaci opäť postrieľali ukrajinských zajatcov

21.02.2024 08:00

Moskva a Kyjev sa od ruskej invázie na Ukrajinu obviňujú zo zabíjania vojnových zajatcov.

Viagra

V španielskom meste Don Benito zadržali kňaza, ktorý obchodoval s viagrou

21.02.2024 07:44

Kňaz bol v meste dobre známy a tešil sa obľube miestnych. K zadržaniu došlo v dome, ktorý kňaz zdieľa s iným mužom - svojím životným partnerom.

medvedar

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 381
Celková čítanosť: 1838100x
Priemerná čítanosť článkov: 4824x

Autor blogu

Kategórie