Založ si blog

Dokedy bude H. beztrestne hrešiť proti pravde ?

Normálni ľudia tu a tam zaklamú, ale v drvivej väčšine iba pri taľafatkách. Máme však v SR jedného klamára, pre ktorého je klamanie verejnosti profesiou. Má príznačné priezvisko-volá sa H. To, čo tento hriešny človek v posledných hodinách pred volebným moratóriom pácha, je neuveriteľný ohňostroj lží. Na rozdiel od iného klamára-Matoviča-ktorý je politikom a u ktorého sú účelové lži súčasťou politizovania, H. politikom nie je. S politikmi jedného /pravicového/ spektra je spojený „iba komerčne“. Urobí pre nich všetko, ak to bude mať zaplatené.

H. nemá problém znížiť za dva dni preferencie Smeru o 4-5% pod priemer preferencií uvádzaných inými agentúrami. H. nemá problém zvýšiť podľa opačného vzorca preferencie PS tak, aby porazila Smer. H. nemá problém namaľovať preferenčný úpadok Republiky a SNS. H. rovnako tak nemá problém navýšiť preferencie Demokratov tak, aby nerozhodnutých voličov motivoval k voľbe tejto pofidérnej strany.

Suma sumárum H. sa svojimi klamstvami dostal na číslo 74 pre ľavicu a národniarov a 76 pre protislovenskú pravicu. Aká náhoda, že ? Nie, nejde o náhodu. Na začiatku hriešnych klamstiev boli práve tieto čísla. Manipulácie s údajmi smerovali k tomu, aby bol pomer 76 ku 74 na konci reťazca klamstiev dosiahnutý.

Hriešny človiek H. pošpinil hriechmi proti pravde Slovenskú republiku. Po voľbách, pri čistení Augiášovho chlieva slniečkárskych mimovládok, agentúr a médií bude potrené, aby čističi všetko poriadne vyčistili. A aby pri tom čistení nezabudli ani na pampúšika H. a jeho hriechy.

Paranoidné mimovládky alebo mediálne príživníctvo ?

01.12.2023

Mimovládky už niekoľko dní vedú barnumskú spolitizovanú reklamnú kampaň vraj na svoju obranu. Niet dňa, aby niekto z opozičných politikov alebo s nimi spriaznených údajne dobročinných mimovládok nevystupoval v médiu a nerozplakával Slovákov srdcervúcimi historkami o deťoch s rakovinou, o imobilných malých pacientoch či v biede žijúcich ženičkách s kŕdľom malých [...]

Kto začína s terorizmom ?

30.11.2023

Včera a dnes sa napriek prímeriu v Gaze odohrali dva -ak chcete teroristické útoky, izraelských ozbrojencov proti Palestínčanom a potom, ak chcete teroristický útok Palestínčanov proti Izraelčanom. Začalo sa to vykrikovaním dvoch palestínskych detí na hliadkujúcich izraelských ozbrojencov v utečeneckom tábore Jannín /Západný breh, územie Palestínskej samosprávy/. [...]

Slováci nie sú antisemiti

27.11.2023

Slováci nie sú antisemiti. Žiadne prepisovanie a falšovanie histórie, žiadne kampane platených poskokov v médiách na tom nič nezmenia. Slováci nemajú radi sionistov, – tak ako nemajú radi ani iných militantných šovinistov- či už sú to šovinisti ukrajinskí, nemeckí, ruskí, maďarskí, poľskí …alebo aj slovenskí. Militantní sionisti často zamieňajú svoju [...]

Jeruzalem, streľba, teroristi

Prvý zasiahol proti teroristom pri útoku v Jeruzaleme, zabili ho vlastní. Vojaka, ktorý strieľal, zatkli

05.12.2023 05:30

Ako prvý začal Izraelčan Juval Castleman páliť na útočníkov v Jeruzaleme, ktorí strieľali do ľudí. Sám zahynul po guľke izraelského vojaka, ktorý si ho splietol s teroristom.

Orbán, Fico

Fico nemusí byť ako Orbán, myslí si európsky think-tank. Čaká EÚ veľký boj s Maďarskom o Ukrajinu?

05.12.2023 05:30

Zdá sa, že nová slovenská vláda by mohla byť prirodzeným prokremeľským spojencom Maďarska, ale...

COP28, klimatický summit

Emisie oxidu uhličitého v tomto roku stúpnu. Ťahúňmi sú Čína, India a letecká doprava

05.12.2023 05:05

Emisie v Číne sa oproti vlaňajšku zvýšili o 458 miliónov ton, v Indii o 233 miliónov ton a emisie z leteckej dopravy o 145 miliónov ton.

Advent, saleziáni, Nová Dubnica, mReportér

Mikuláš a anjeli potešili deti na Považí. Tradičné adventné popoludnie sa nieslo v pohodovej atmosfére

05.12.2023 05:00

Zábery z Novej Dubnice zachytil mReportér Daniel Imriška.

medvedar

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 329
Celková čítanosť: 1638716x
Priemerná čítanosť článkov: 4981x

Autor blogu

Kategórie