Založ si blog

Nadávať politikom do vrahov, mafiánov a zlodejov – v Pravde dovolené ?

Viem, že sme pred voľbami a ľudia s poruchou integrity strácajú nervy a sebakontrolu nad svojou agresívnosťou a hnevom. Ibaže čo je veľa, to je veľa. Matovič je ktosi, koho nepovažujem za svojprávnu osobu. Šimečku považujem za politického podvodníka-šmejda. Čaputovú považujem za obrovský slovenský omyl. Nikdy by som si ale nedovolil nadávať Čaputovej, Šimečkovi či Matovičovi bez dôkazov do vrahov, zlodejov a mafiánov. Bolo by to bez dôkazov a bez súdnych rozhodnutí nielen nemravné ale bol by to aj trestný čin.

Zaujímavé je, že na Slovensku, dokonca na tomto portáli však existuje ˇčlovek“, ktorý si to dovolil. Zatiaľ beztrestne. Článok s tými najhrubšími invektívami je na portáli naďalej- Nič sa nedeje. Dokedy ?

Nedávno som sa stretol s prípadom, keď pracovníčka jedného ministerstva-silového rezortu, poslala klienta „do p,,,če“ len preto, lebo jej pripomenul, že odpovedať na korešpondenciu občanov je jej zákonná povinnosť. V takomto svete, v ktorom vládni aparátčici nadávajú klientom tým najhrubším spôsobom je možné všetko. Aj označovanie trojnásobného premiéra vlády Slovenskej republiky ako vraha, zlodeja a mafiána.

Ak to s nezvládnuteľnou agresivitou niektorých jedincov pôjde takto ďalej-ak dokonca dostanú na svoje choré exhibície priestor v médiách, potom sa obávam, že ďalším stupňom šialeného stupňovania agresivity bude fyzické masové fyzické násilie a krv. Veľa, veľa krvi….

Prečo je Fico taký silný ?

28.09.2023

Pretože Fico ako jediný zápasil s hrôzovládou Matoviča, Hegera a Čaputovej celé tri a pol roka. Pretože mal zaujímavé a obsažné a áno aj útočné a bojovné tlačovky každý druhý deň. Pretože nebolo mesiaca, aby Smer neorganizoval nejakú demonštráciu či manifestáciu. Pretože jedine Smer dokázal zhromaždiť na uliciach námestiach tisícky nespokojných občanov. [...]

Volíme stabilitu a poriadok- volíme Fica,Pellegriniho, Danka a Uhríka

27.09.2023

Prečo ? Lebo slovenský štát je sociálny štát. Lebo deti na svet na Slovensku prinášajú ženy. Lebo chceme, aby NATO prestalo cez Slovensko lifrovať zbrane banderovcom. Lebo Slováci myslia sociálne a cítia národne. Lebo.lebo.lebo—je na to tisíc dôvodov. Ale vlastne preto, lebo je na to iba jeden jediný dôvod- Lebo sme Slováci, čo nie iba hovoria po slovensky, ale tu na [...]

Dokedy bude H. beztrestne hrešiť proti pravde ?

27.09.2023

Normálni ľudia tu a tam zaklamú, ale v drvivej väčšine iba pri taľafatkách. Máme však v SR jedného klamára, pre ktorého je klamanie verejnosti profesiou. Má príznačné priezvisko-volá sa H. To, čo tento hriešny človek v posledných hodinách pred volebným moratóriom pácha, je neuveriteľný ohňostroj lží. Na rozdiel od iného klamára-Matoviča-ktorý je politikom a u [...]

Daniel Lipšic, Úrad špeciálnej prokuratúry

Exmanželku zabil a rozpustil v kyseline. Lipšic podal obžalobu na Miroslava Vlčeka

28.09.2023 12:54

Andrea, po ktorej zostali dve deti, vypovedala proti svojmu exmanželovi v ekonomických trestných veciach.

zvezda news, viktor sokolov, admirál, Rusko, Čiernomorská flotila

Rusko opäť 'vzkriesilo' admirála, vyjadril sa k Čiernomorskej flotile. Niečo na tom zas nesedí

28.09.2023 12:31

V ruských médiách sa opäť objavili zábery s admirálom Sokolovom, na ktorých vyzerá veľmi živo. Namiesto potvrdenia, že žije, prinášajú zas len pochybnosti.

Taiwan ponorka predstavenie

Americký systém i torpéda. Taiwan má svoju prvú ponorku. Čina hovorí o nezmysle

28.09.2023 12:26

Prvú z ôsmich nových ponoriek zvaných Narwhal predstavila prezidentka Cchaj Jing-wen.

Policajný prezident Štefan Hamran

Útočník z Dúbravky mal čistý register trestov, uviedol Hamran

28.09.2023 12:09, aktualizované: 12:45

Polícia s ním v minulosti riešila iba priestupok v súvislosti s používaním pyrotechniky.

medvedar

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 300
Celková čítanosť: 1441849x
Priemerná čítanosť článkov: 4806x

Autor blogu

Kategórie