Založ si blog

Smer 22%, PS 18%: Čaputová je v riadnom stresse. A tak podáva žaloby na Fica a Žilinku…

Promovaná právnička Čapútová resp. jej právny poradca Mazák sa asi záver svojho mandátu rozhodli presedieť v súdnych sieňach. Včera Čapútová podala podnet na Ústavný súd na generálneho prokurátora Žilinku, dnes sa dozvedáme, že podala žalobu na pravdepodobného víťaza volieb, trojnásobného premiéra a predsedu najväčšej slovenskej politickej strany Doc. JUDr. R.Fica, CSc. Vraj ide o spor na ochranu osobnosti.

Na prvý, ale aj na druhý pohľad vyzerá Čapútovej konanie ako konanie človeka v ťažkom stresse alebo ako jedinca v hysteroidnom afekte. Čapútová je v takom švungu, v takom duševnom rozpoložení, ako keby chcela podať žalobu či trestné oznámenia na všetkých Slovákov, ktorí si myslia, že Z.Č. pri výkone svojej funkcie objektívne hájila americké geopolitické záujmy, konala ako agent vplyvu USA v SR a realizátor politiky USA v SR a v EU. Ak by Z.Č. skutočne chcela -ako navrhuje iný bloger, obviniť takýchto Slovákov z útoku na jej osobnosť a osobnú česť, čaká ju veľa práce. Hoci žaloby či podnety na trestné stíhanie sama robiť nebude /na to má ľudí platených z našich daní/ už len podpísať tie milióny žalôb a trestných podaní bude riadna fuška. Iba ak by jej pri tom pomohol „pán prezident Rizman“. Iste už dokáže Čapútovej podpis slušne napodobniť, -tak ako ostatné jej úradné úkony.

Pár dní pred voľbami sa nám dvaja úhlavní nepriatelia Fica, Smeru a ľavicového pronárodného Slovenska riadne rozbehli. Matovičovi sa konečne podarilo to, o čom od začiatku svojej kampane „bez ochranky“ sníval. Konečne si kopol keď už nie do Fica, tak aspoň do Kaliňáka. Vyvolal bitku, ktorá ho buď katapultuje do parlamentu alebo hodí do hnoja, medzi politických lúzerov.

Aj pani Čapútová sa nám riadne rozbehla. Ona síce neprovokuje fyzický súboj, nekope do Fica nohami, ale jej ataky sú rovnako agresívne ako protificovské fyzické útoky Matoviča. Pani Čapútová sa rozhodla udrieť do Fica a do Smeru zákernejšie. Chce využiť svojich ľudí na súdoch a v médiách. Táto expertka na súdne spory, týkajúce sa skládok odpadu chce svoj odchod z paláca, pokles preferencií jej milovaného Progresívneho Slovenska a volebnú prehru PS nevďačným Slovákom riadne osladiť. Chce dehonestovať a ponížiť -keď už nie ich, tak aspoň ich idol Roberta Fica.

Takto nejako sa zvykne lúčiť so svojim bývalým manželom ohrdnutá žena po rozvode… Tak ako poloblázon Matovič má bohaté skúsenosti s verejnými exhibíciami, tak aj pani Čapútová má s rozvodmi a rozchodmi celkom slušnú prax. Máme sa teda ešte na čo tešiť.

PS: Dnešný ráno zverejnený prieskum verejnej mienky firmy NMS Market Research pre denník Sme ukázal, čo som tušil. Čaputová je v stresse či v panike z výsledkov toho prieskumu. Hrozné, čo i len pomyslieť: Smer s 22% by mohol elegantne zostaviť vládu s Hlasom a SNS. Nepotreboval by ani Republiku a ani Sme rodinu. Alebo by Smer mohol elegantne vytvoriť vládu s SNS, Republikou a Sme rodinou a nepotreboval by Hlas SD. Okrem 18% PS by sa do NRSR žiadni liberáli /ani z SaS, ani z Demokratov, ani z Modrého Hídu/ nedostali. Normálne Waterloo. Nečudo, že Čaputová ta hysáči. – Odkazujem jej nech nezúfa. Večer na JOJke bude prieskum od agentúry AKO. A AKO vie ako robiť „prieskum“, čo poteší liberálov. Vie výsledky správne poohýbať. Rovnako ako agentúra Median. Takže pani Čaputová, pokoj: zapnite si večer JOJku a dostanete odtiaľ dennú dávku slniečkárskych dezinformácií. To vám do 30.9. umožní zaspať. A čo potom ? Nuž nebojte sa, veď vám špecialisti z istej ambasády už dáko poradia a pomôžu.

Prečo je Fico taký silný ?

28.09.2023

Pretože Fico ako jediný zápasil s hrôzovládou Matoviča, Hegera a Čaputovej celé tri a pol roka. Pretože mal zaujímavé a obsažné a áno aj útočné a bojovné tlačovky každý druhý deň. Pretože nebolo mesiaca, aby Smer neorganizoval nejakú demonštráciu či manifestáciu. Pretože jedine Smer dokázal zhromaždiť na uliciach námestiach tisícky nespokojných občanov. [...]

Volíme stabilitu a poriadok- volíme Fica,Pellegriniho, Danka a Uhríka

27.09.2023

Prečo ? Lebo slovenský štát je sociálny štát. Lebo deti na svet na Slovensku prinášajú ženy. Lebo chceme, aby NATO prestalo cez Slovensko lifrovať zbrane banderovcom. Lebo Slováci myslia sociálne a cítia národne. Lebo.lebo.lebo—je na to tisíc dôvodov. Ale vlastne preto, lebo je na to iba jeden jediný dôvod- Lebo sme Slováci, čo nie iba hovoria po slovensky, ale tu na [...]

Dokedy bude H. beztrestne hrešiť proti pravde ?

27.09.2023

Normálni ľudia tu a tam zaklamú, ale v drvivej väčšine iba pri taľafatkách. Máme však v SR jedného klamára, pre ktorého je klamanie verejnosti profesiou. Má príznačné priezvisko-volá sa H. To, čo tento hriešny človek v posledných hodinách pred volebným moratóriom pácha, je neuveriteľný ohňostroj lží. Na rozdiel od iného klamára-Matoviča-ktorý je politikom a u [...]

Daniel Lipšic, Úrad špeciálnej prokuratúry

Exmanželku zabil a rozpustil v kyseline. Lipšic podal obžalobu na Miroslava Vlčeka

28.09.2023 12:54

Andrea, po ktorej zostali dve deti, vypovedala proti svojmu exmanželovi v ekonomických trestných veciach.

zvezda news, viktor sokolov, admirál, Rusko, Čiernomorská flotila

Rusko opäť 'vzkriesilo' admirála, vyjadril sa k Čiernomorskej flotile. Niečo na tom nesedí

28.09.2023 12:31

V ruských médiách sa opäť objavili zábery s admirálom Sokolovom, na ktorých vyzerá veľmi živo. Namiesto potvrdenia, že žije, prinášajú zas len pochybnosti.

Taiwan ponorka predstavenie

Americký systém i torpéda. Taiwan má svoju prvú ponorku. Čina hovorí o nezmysle

28.09.2023 12:26

Prvú z ôsmich nových ponoriek zvaných Narwhal predstavila prezidentka Cchaj Jing-wen.

Policajný prezident Štefan Hamran

Útočník z Dúbravky mal čistý register trestov, uviedol Hamran

28.09.2023 12:09, aktualizované: 12:45

Polícia s ním v minulosti riešila iba priestupok v súvislosti s používaním pyrotechniky.

medvedar

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 300
Celková čítanosť: 1442226x
Priemerná čítanosť článkov: 4807x

Autor blogu

Kategórie