Založ si blog

Smer 22%, PS 18%: Čaputová je v riadnom stresse. A tak podáva žaloby na Fica a Žilinku…

Promovaná právnička Čapútová resp. jej právny poradca Mazák sa asi záver svojho mandátu rozhodli presedieť v súdnych sieňach. Včera Čapútová podala podnet na Ústavný súd na generálneho prokurátora Žilinku, dnes sa dozvedáme, že podala žalobu na pravdepodobného víťaza volieb, trojnásobného premiéra a predsedu najväčšej slovenskej politickej strany Doc. JUDr. R.Fica, CSc. Vraj ide o spor na ochranu osobnosti.

Na prvý, ale aj na druhý pohľad vyzerá Čapútovej konanie ako konanie človeka v ťažkom stresse alebo ako jedinca v hysteroidnom afekte. Čapútová je v takom švungu, v takom duševnom rozpoložení, ako keby chcela podať žalobu či trestné oznámenia na všetkých Slovákov, ktorí si myslia, že Z.Č. pri výkone svojej funkcie objektívne hájila americké geopolitické záujmy, konala ako agent vplyvu USA v SR a realizátor politiky USA v SR a v EU. Ak by Z.Č. skutočne chcela -ako navrhuje iný bloger, obviniť takýchto Slovákov z útoku na jej osobnosť a osobnú česť, čaká ju veľa práce. Hoci žaloby či podnety na trestné stíhanie sama robiť nebude /na to má ľudí platených z našich daní/ už len podpísať tie milióny žalôb a trestných podaní bude riadna fuška. Iba ak by jej pri tom pomohol „pán prezident Rizman“. Iste už dokáže Čapútovej podpis slušne napodobniť, -tak ako ostatné jej úradné úkony.

Pár dní pred voľbami sa nám dvaja úhlavní nepriatelia Fica, Smeru a ľavicového pronárodného Slovenska riadne rozbehli. Matovičovi sa konečne podarilo to, o čom od začiatku svojej kampane „bez ochranky“ sníval. Konečne si kopol keď už nie do Fica, tak aspoň do Kaliňáka. Vyvolal bitku, ktorá ho buď katapultuje do parlamentu alebo hodí do hnoja, medzi politických lúzerov.

Aj pani Čapútová sa nám riadne rozbehla. Ona síce neprovokuje fyzický súboj, nekope do Fica nohami, ale jej ataky sú rovnako agresívne ako protificovské fyzické útoky Matoviča. Pani Čapútová sa rozhodla udrieť do Fica a do Smeru zákernejšie. Chce využiť svojich ľudí na súdoch a v médiách. Táto expertka na súdne spory, týkajúce sa skládok odpadu chce svoj odchod z paláca, pokles preferencií jej milovaného Progresívneho Slovenska a volebnú prehru PS nevďačným Slovákom riadne osladiť. Chce dehonestovať a ponížiť -keď už nie ich, tak aspoň ich idol Roberta Fica.

Takto nejako sa zvykne lúčiť so svojim bývalým manželom ohrdnutá žena po rozvode… Tak ako poloblázon Matovič má bohaté skúsenosti s verejnými exhibíciami, tak aj pani Čapútová má s rozvodmi a rozchodmi celkom slušnú prax. Máme sa teda ešte na čo tešiť.

PS: Dnešný ráno zverejnený prieskum verejnej mienky firmy NMS Market Research pre denník Sme ukázal, čo som tušil. Čaputová je v stresse či v panike z výsledkov toho prieskumu. Hrozné, čo i len pomyslieť: Smer s 22% by mohol elegantne zostaviť vládu s Hlasom a SNS. Nepotreboval by ani Republiku a ani Sme rodinu. Alebo by Smer mohol elegantne vytvoriť vládu s SNS, Republikou a Sme rodinou a nepotreboval by Hlas SD. Okrem 18% PS by sa do NRSR žiadni liberáli /ani z SaS, ani z Demokratov, ani z Modrého Hídu/ nedostali. Normálne Waterloo. Nečudo, že Čaputová ta hysáči. – Odkazujem jej nech nezúfa. Večer na JOJke bude prieskum od agentúry AKO. A AKO vie ako robiť „prieskum“, čo poteší liberálov. Vie výsledky správne poohýbať. Rovnako ako agentúra Median. Takže pani Čaputová, pokoj: zapnite si večer JOJku a dostanete odtiaľ dennú dávku slniečkárskych dezinformácií. To vám do 30.9. umožní zaspať. A čo potom ? Nuž nebojte sa, veď vám špecialisti z istej ambasády už dáko poradia a pomôžu.

Zmierenie na Slovensku podľa Šimečku a Matoviča

20.05.2024

Z písačiek opozičných médií sa čoraz jasnejšie dá vidieť, o čo v súvislosti s atentátom na predsedu vlády SR opozícii ide. Čoraz zreteľnejšie sa dajú rozoznať požiadavky, za ktorých by opozičné strany Progresívne Slovensko, hnutie Slovensko a SaS boli ochotné pristúpiť na aspoň dočasný zmier s vládou. S istým zjednodušením zhrniem tieto požiadavky nasledovne: [...]

Cintula vraj nie je Levičan

17.05.2024

Lepšie povedané, vraj nie je rodený Levičan, Tekovčan. Vraj sa narodil v Bardejove. Je teda rodený Šarišan. Ale nie o tom som chcel. Chcel som o niečom oveľa podstatnejšom. Písal som dnes o tom, že tak ako nemožno za spoluvinníka znásilnenia označiť „koketnú“ znásilnenú ženu, ale len a len násilníka samotného, – tak nemožno za spoluvinníka atentátu [...]

Ficovi vraj nič nie je: jedno opozičné krídlo vyzýva k pokoju druhé nechutne konšpiruje

17.05.2024

Počuli ste to ? Opozičná agentúra JPP miesto výziev k pokoju a zmieru veselo konšpiruje. Napríklad, že Cintula je pravicový extrémista, ktorý si svoj pacifizmus iba vymyslel. V skutočnosti bol a je srdcom „slovenský branec“. Z poverenia temných rusko-smeráckych štruktúr sa votrel do progresívno-liberálneho hnutia, aby odtiaľ donášal Ficovi a spol. Počuli ste to [...]

Univerzitná nemocnica Martin

Projekt novej martinskej nemocnice za takmer 400 miliónov má staviteľa. Najlacnejšiu ponuku vylúčili

20.05.2024 14:20

Hrubá stavba nemocnice má byť hotová v roku 2026.

juraj c. strelec

Hamran: Uniknuté video s atentátnikom natočil príslušník úradu pre ochranu ústavných činiteľov a posunul ho nadriadeným

20.05.2024 14:06

Na videu útočník na obvodom oddelení polície a hovorí o svojom názore na politiku.

Netanjahu

Hlavný prokurátor medzinárodného súdu požiadal o zatykače na Netanjahua a lídrov Hamasu

20.05.2024 13:56

Hlavný prokurátor ICC oznámil, že požiadal o vydanie zatykačov na lídrov palestínskeho radikálneho hnutia Hamas a Izraela.

SR Prešov Demokrati snem Naď TK POX

Vytýčili prvé pojednávanie vo veci žaloby Jaroslava Naďa na Ľuboša Blahu

20.05.2024 13:46

Naď podal na Blahu žalobu za to, že ho pred vyše dvoma rokmi opakovane nazval vlastizradcom.

medvedar

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 431
Celková čítanosť: 2014292x
Priemerná čítanosť článkov: 4674x

Autor blogu

Kategórie