Založ si blog

Poslanec za fašistov vybavil 500 pracovných miest v R.Sobote

Primátor a poslanec NRSR pán Jozef Šimko kandidoval podľa Denníka N do NRSR za „FAŠISTICKÚ STRANU LSNS“. Dnes tento fašistický poslanec verejnosti oznámil, že aj vďaka jeho spolupráci otvorí v miestnom priemyselnom parku nemecká firma Winkelmann výrobu ZÁSOBNÍKOV NA VODU PRE VYKUROVACIE SYSTÉMY a tepelné čerpadlá. /S akou inou než s nemeckou firmou mal náš fašista spolupracovať ?/ Najväčší podiel vo výrobkovom portfóliu nemeckej firmy Winkelmann majú zásobníky na ohrev vody na báze plynu.- Toto je prvá zaujímavosť.

Agentúra DPA dnes oznámila, že po letných prázdninách vládna väčšina SPD+FDP+Zelení schváli v Bundestagu zákon, ktorý v Nemecku zakáže ďalšiu výrobu vykurovacích systémov na ohrev vody na báze plynu. Vraj treba dosiahnuť 65% podiel vykurovania na báze obnoviteľných zdrojov. – Toto je druhá zaujímavosť.

Medzi ďalšie zaujímavosti, súvisiace s týmito dvoma hlavnými zaujímavosťami patrí:

  • Ako je možné, že v demokratickom slovenskom parlamente pôsobí fašistická strana ? Prečo novinári z Denníka N, ak majú vedomosť o aktivite fašistov v slovenskom parlamente neoznámia túto nehoráznosť orgánom činným v trestnom konaní ?
  • Ak má Denník N pravdu a pán primátor Šimko sa dostal do NRSR vďaka fašistom, -ako je možné, že s fašistom Šimkom spolupracovala liberálno-demokratická slniečkárska vláda Odora od pani prezidentky Čaputovej ? Riadila sa azda precedensom, keď kedysi pri vybavovaní automobilky Kia spolupracovala Dzurindova demokratická vláda s fašistickým primátorom Žiliny Janom Slotom ?
  • Poslanec Šimko chce v septembri 2023 kandidovať do parlamentu znovu – ako kandidát Sme rodina. Bude Denník N označovať kvôli Šimkovi Sme rodinu za fašistickú rodinu a Borisa Kollára za fašistu ?
  • Nemeckí podnikatelia riešia svoje biznis projekty ohrozené hrou Nemecka na ekologizáciu veľmi zaujímavo: zariadenia na ohrev teplej vody na báze plynu presúvajú na Slovensko a /ako bolo dnes tiež oznámené/ výrobu na báze spaľovacích motorov presúvajú do Brazílie.

Každý deň sa v tej našej milovanej Európskej únii udeje veľa zaujímavého. Treba len sledovať správy, dávať si ich do súvislostí – a človek sa nestačí čudovať. Jedna zaujímavosť za druhou. – Čím nás prekvapí zajtrajší deň ?

Čačaná pani Čaputová a 9 najväčších svinstiev

19.02.2024

Onedlho pani Čaputová opustí palác, kde bola zamestnaná. Niekto si bude pamätať, ako kultivovane prednášala cudzie texty, niekto si bude pamätať, aká bola čačaná v tom modrom, čiernom či inom hanečkovskom kostýmčeku. Nuž a my Slováci čo ? Ubezpečujem pani Čaputovú, že si tiež budeme pamätať. Budeme si pamätať menej čačané, skôr nepekné ba až hnusné veci. [...]

Čaputová sa správa ako kajúcnik – teda spolupracujúca obvinená osoba

18.02.2024

Len stručne. Dnešná spanilá jazda Čaputovej na Markíze zaujala jej skvelým hereckým výkonom. Zuzana Č. má dobrú slovnú pamäť. Text svojich vyjadrení nielenže skvelo odrapotala, ale urobila aj nadprácu – na niektoré „otázky“ moderátora odpovedala ešte skôr ako ich stihol celé sformulovať.. Jednoducho, Čaputová evidentne POZNALA CELÝ SCENÁR relácie. [...]

Ak je Putin politicky zodpovedný za smrť Navaľného, sú Čaputová a Kolíková politicky zodpovedné za smrť Lučanského a Krivočenka

17.02.2024

Politická analógia nepustí. Ak majú pravdu politici a publicisti na Západe, ak majú pravdu opoziční novinári a politici v SR, – že totiž bez ohľadu na konkrétnu príčinu smrti je za Navaľného úmrtie zodpovedný Putin, – potom jednoznačne tvrdia aj to, že za smrť generála Lučanského a advokáta Krivočenka je zodpovedná prezidentka Čaputová. Samozrejme, [...]

Quantum / Daniel Furka / Samuel Furka /

Bratia Furkovci vyvinuli prístroj Quantum. Za desať sekúnd odhalí viaceré ochorenia, vyšetrenie stojí iba pár centov

21.02.2024 09:00

Prístroj slovenských vedcov využíva na diagnostiku umelú inteligenciu.

Robert Fico / Ladislav Kamenický /

Miliarda z Bruselu pre Slovensko sa zasekla na novele Trestného zákona. Je to výstražný prst pre vládu či strašenie opozície?

21.02.2024 09:00

Tému zmien Trestného zákona pozorne sledujú aj európske autority. Okrem toho s našou vládou aj aktívne komunikujú.

Húsíovia / Jemen /

Húsíovia nad Červeným morom zostrelili americký vojenský dron

21.02.2024 08:31

Húsijskí povstalci, ktorí ovládajú rozsiahle oblasti Jemenu, tvrdia, že útočia na lode v Červenom mori v rámci odvety za izraelskú vojenskú operáciu v Pásme Gazy.

Antony Blinken

Rio de Janeiro hostí šéfov diplomacií G20. Stretnú sa aj Blinken s Lavrovom

21.02.2024 08:12

Ministri zahraničia krajín skupiny G20 budú hovoriť najmä o vojnách na Ukrajine a na Blízkom východe.

medvedar

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 381
Celková čítanosť: 1838127x
Priemerná čítanosť článkov: 4824x

Autor blogu

Kategórie