Založ si blog

Poslanec za fašistov vybavil 500 pracovných miest v R.Sobote

Primátor a poslanec NRSR pán Jozef Šimko kandidoval podľa Denníka N do NRSR za „FAŠISTICKÚ STRANU LSNS“. Dnes tento fašistický poslanec verejnosti oznámil, že aj vďaka jeho spolupráci otvorí v miestnom priemyselnom parku nemecká firma Winkelmann výrobu ZÁSOBNÍKOV NA VODU PRE VYKUROVACIE SYSTÉMY a tepelné čerpadlá. /S akou inou než s nemeckou firmou mal náš fašista spolupracovať ?/ Najväčší podiel vo výrobkovom portfóliu nemeckej firmy Winkelmann majú zásobníky na ohrev vody na báze plynu.- Toto je prvá zaujímavosť.

Agentúra DPA dnes oznámila, že po letných prázdninách vládna väčšina SPD+FDP+Zelení schváli v Bundestagu zákon, ktorý v Nemecku zakáže ďalšiu výrobu vykurovacích systémov na ohrev vody na báze plynu. Vraj treba dosiahnuť 65% podiel vykurovania na báze obnoviteľných zdrojov. – Toto je druhá zaujímavosť.

Medzi ďalšie zaujímavosti, súvisiace s týmito dvoma hlavnými zaujímavosťami patrí:

  • Ako je možné, že v demokratickom slovenskom parlamente pôsobí fašistická strana ? Prečo novinári z Denníka N, ak majú vedomosť o aktivite fašistov v slovenskom parlamente neoznámia túto nehoráznosť orgánom činným v trestnom konaní ?
  • Ak má Denník N pravdu a pán primátor Šimko sa dostal do NRSR vďaka fašistom, -ako je možné, že s fašistom Šimkom spolupracovala liberálno-demokratická slniečkárska vláda Odora od pani prezidentky Čaputovej ? Riadila sa azda precedensom, keď kedysi pri vybavovaní automobilky Kia spolupracovala Dzurindova demokratická vláda s fašistickým primátorom Žiliny Janom Slotom ?
  • Poslanec Šimko chce v septembri 2023 kandidovať do parlamentu znovu – ako kandidát Sme rodina. Bude Denník N označovať kvôli Šimkovi Sme rodinu za fašistickú rodinu a Borisa Kollára za fašistu ?
  • Nemeckí podnikatelia riešia svoje biznis projekty ohrozené hrou Nemecka na ekologizáciu veľmi zaujímavo: zariadenia na ohrev teplej vody na báze plynu presúvajú na Slovensko a /ako bolo dnes tiež oznámené/ výrobu na báze spaľovacích motorov presúvajú do Brazílie.

Každý deň sa v tej našej milovanej Európskej únii udeje veľa zaujímavého. Treba len sledovať správy, dávať si ich do súvislostí – a človek sa nestačí čudovať. Jedna zaujímavosť za druhou. – Čím nás prekvapí zajtrajší deň ?

Piaty pokus o likvidáciu Fica a spol.

17.07.2024

Geopolitické centrum spravujúce momentálne aj priestor SR sa v pomerne krátkom čase znovu pokúša zbaviť tŕňa v päte, – zbaviť sa vlády R.Fica a spol. Domáci „slovenskí“ aktivisti tohto centra idú naplno už dva roky, aby sa zavďačili svojim chlebodarcom. No napriek nemalým zdrojom sa im akosi nedarí. Fico a spol. napriek úsiliu progresívno-liberálnych [...]

Uhlerová uhla od ľavice k progresívcom: koľko odborárov s ňou súhlasí ?

14.07.2024

Predsedníčka KOZ Monika Uhlerová sa pred troma dňami v podkaste Denníka N dala počuť, že ona osobne je progresívna liberálka a nie ako jej predchodcovia na čele odborárov – ľavičiari a sociálni demokrati. Uhlerová tvrdo napadla zámer Smeru SSD postaviť v SR hrádzu progresivizmu. Byť proti progresivizmu je podľa Uhlerovej byť proti pokroku a sociálnej rovnosti. Byť za [...]

Opozícia spustila starú ošúchanú platňu o trestnom zákone

11.07.2024

Podľa Šimečkovcov a Grohlingovcov sú vládne strany Smer, Hlas a SNS babráci, lebo už po neviemkoľký raz musia prerábať trestný zákon /ďalej TZ/. Áno, pôvodný návrh novely TZ bol v NRSR predkladateľom upravovaný, lebo sa koalícia rozhodla vyhnúť sa konfrontácie s EK pri otázke právneho štátu. Potom bol pôvodný návrh upravený ešte raz, aby sa zastavila hystéria vo [...]

paríž

Do terasy parížskej kaviarne vrazilo auto: Jedna obeť a štyria ľudia v kritickom stave

17.07.2024 22:41

Vodič ušiel, spolujazdec mal pozitívny test na alkohol a drogy, uviedol zdroj z prostredia polície.

New York

Nad New Yorkom za bieleho dňa preletel meteor, potvrdila NASA

17.07.2024 21:58

Ohnivá guľa letela rýchlosťou asi 66 000 kilometrov za hodinu a klesala pod pomerne strmým uhlom.

rokovanie vlády, Robert Fico,

Fico: Zahraničná politika na štyri svetové strany je v prospech občanov. Plánuje cestu do Číny, vyjadril sa aj k Orbánovým cestám

17.07.2024 21:29, aktualizované: 21:30

Sedemnásteho júla 1992 som bol 27-ročným elévom v Slovenskej národnej rade, povedal predseda vlády.

slnečné jazerá, senec

Život mali pred sebou. Na Slnečných jazerách sa utopili dvaja mladíci

17.07.2024 21:13

Mladíci skočili do jazera z vodného bicykla a už sa nevynorili.

medvedar

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 450
Celková čítanosť: 2102453x
Priemerná čítanosť článkov: 4672x

Autor blogu

Kategórie