Založ si blog

Slota, Kočner a mediálne mátohy ako nástroje predvolebnej manipulácie

Načasovanie súdneho procesu so Slotom na obdobie tesne pred parlamentnými voľbami na Slovensku je prejavom toho, k akým úbohostiam sa znižuje stále vládnuca pro-západná pravica /najprv Matovičova, potom Hegerova a teraz Čaputovej/, len aby voľby ovplyvnila vo svoj prospech. Nebudem sa venovať analýze Slotovej osobnosti, ani analýze smiešno-strašne zosmoleného procesu proti nemu /žiadne materiálne dôkazy, iba výpoveď kajúcnika…/, ani Slotovým politickým činom a výčinom v minulosti. Jednoducho konštatujem zaujímavú časovú súvislosť tohto súdneho procesu s predvolebným procesom.

Nie je to jediný prípad. Podobne sa pred voľbami na súd „náhodou“ dostáva aj dvojitý daňový delikt ďalšieho proti-slovenskými médiami obľúbeného „zlosyna“ Kočnera. Dôkazná situácia je aj v tomto prípade mizerná. Dôležitý ale nie je výsledný rozsudok /v oboch prípadoch sa ešte spory môžu ťahať mesiace a roky, -pokiaľ súd poslednej inštancie rozhodne/. Dôležitý je proces a najmä – tak ako v prípade Slotu, – tá OBROVSKÁ MEDIÁLNA BUBLINA, dezinformačné konšpirácie v rádiu, televízii a mejnstrímových médiách vôbec. Kadejakí pseudo-novinári dostávajú šancu, aby v súvislosti so Slotom a s Kočnerom kreatívne naznačovali vymyslené väzby oboch vo vzťahu k R.Ficovi a strane Smer SSD. Morálne poklesnutí pseudo-novinári dostávajú šancu konšpirovať o tom, či náhodou nemal na Slotových a Kočnerových činoch podiel a profit aj Fico a jeho spolustraníci. –

Nejde však iba o podprahovú denunciáciu Fica a Smeru SSD. Ide aj o čosi väčšie. Obaja obvinení /Kočner i Slota/ dostali od vyšetrovateľov okrem hrozby, že „zomrú vo väzení“ aj inú alternatívu. Ponúkli im možnosť „spolupracovať“ pri akože odhalení väčších zločincov a zločinov-samozrejme z radov opozície, a samozrejme najmä zo Smeru. Predstavitelia OČTK podľa Slotu a Kočnera obom oznámili, že oni nie sú „CIEĽOVÉ OSOBY“. Že „čurilovcom“ ide o iné „ryby“. Slota a Kočner sú v tomto predvolebnom rybolove iba beličky, – malé návnady v love na tie pravé /pardon, ľavé/ šťuky v rybníku.

Do volieb je ešte času dosť. Poctivé orgány -„čurilovci“ majú ešte v love na Fica a na Smer rozpracované ďalšie návnady. „CIEĽOVÉ OSOBY“ sa budú pokúšať chytiť na ďalšie blyskáče a rybárske mušky.. Na ďalšie bezvýznamné kauzy, po ktorých by inokedy ani pes neštekol. – Ibaže dnes je situácia iná, dnes je pred voľbami. A každá podprahová negatívna konotácia, ktorá čo i len vzdialene súvisí so Smerom sa hodí. „Lipšicovi“ kreatívci majú aj po zmene Hegera na Čaputovej Odora ruky ešte voľné. Takže budú ďalej v NAKE, na špeciálnej prokuratúre a na špeciálnom súde kúzliť. Do poslednej chvíle, možno až do uzavretia volebných miestností.

Manipulátori a dezinformátori šturmujú nielen na OČTK a na súdoch. Šturmuje sa aj na ministerstvách. 21-členné komando D,Milla a spol. zapracovalo proti opozícii v Bruseli. Ruku k dielu priložili aj informátori-dezinformátori z NATO, ktorí pred voľbami „náhodou“ rozbiehajú svoju kampaň, zameranú na presviedčanie tej časti voličov, ktorá tradične volí Smer, aby to nerobila, lebo bude bude zle. Lebo ich Ficova vláda zbaví božsky príjemného ochranného vankúša NATO a podhodí zlosynovi z Kremľa.

Dotvorme tento predvolebný manipulačný a dezinformačný karneval o nedávnu návštevu Sorosa ml. v Bratislave, následné pridelenie 21 mil. eur z verejných zdrojov sorosovskej mimovládke, ktorá kedysi investovala milióny do pádu Mečiara, pridajme k tomu preskúšavanie špicľovacieho vojenského systému na Lešti, osoľme to hoaxom o podplácaní Smeru SSD zo strany Rusov atď., atď. – a máme „spravodlivú“ predvolebnú idylku SR ako vymaľovanú.

Obraz predvolebného Slovenska je dnes všetko len nie férová súťaž volebných programov politických strán. Kamienky do mozaiky vkladajú čudní ľudia-zo zahraničia ale aj zo slovenskej politickej a mediálne scény. – Tej oficiálnej, zloženej z legalizantov, i tej skrytej, tvorenej rôznymi zo spánku prebudenými agentmi vplyvu, aktivistami , svorkami trolov, influencerov, „blogerov“, nepálskych herečiek, zombie-politikov dzurindovskej éry: Dzurindu, Mikloška, BUGÁRA…a ostatného planktónu, či predstavuje zdroje živín pre euroatlantické obludy a keltsko-germánskych predátorov.

Verejný priestor na Slovensku sa plní obskúrnymi figúrkami a perfídnymi príbehmi. Stáva sa čoraz nebezpečnejší. Našťastie, Slováci sa neboja mátoh. A tú svoju cestu k urnám 30.septembra si napriek všetkým „bububu“ napokon nájdu. Just si ju nájdu !

Prečo je Fico taký silný ?

28.09.2023

Pretože Fico ako jediný zápasil s hrôzovládou Matoviča, Hegera a Čaputovej celé tri a pol roka. Pretože mal zaujímavé a obsažné a áno aj útočné a bojovné tlačovky každý druhý deň. Pretože nebolo mesiaca, aby Smer neorganizoval nejakú demonštráciu či manifestáciu. Pretože jedine Smer dokázal zhromaždiť na uliciach námestiach tisícky nespokojných občanov. [...]

Volíme stabilitu a poriadok- volíme Fica,Pellegriniho, Danka a Uhríka

27.09.2023

Prečo ? Lebo slovenský štát je sociálny štát. Lebo deti na svet na Slovensku prinášajú ženy. Lebo chceme, aby NATO prestalo cez Slovensko lifrovať zbrane banderovcom. Lebo Slováci myslia sociálne a cítia národne. Lebo.lebo.lebo—je na to tisíc dôvodov. Ale vlastne preto, lebo je na to iba jeden jediný dôvod- Lebo sme Slováci, čo nie iba hovoria po slovensky, ale tu na [...]

Dokedy bude H. beztrestne hrešiť proti pravde ?

27.09.2023

Normálni ľudia tu a tam zaklamú, ale v drvivej väčšine iba pri taľafatkách. Máme však v SR jedného klamára, pre ktorého je klamanie verejnosti profesiou. Má príznačné priezvisko-volá sa H. To, čo tento hriešny človek v posledných hodinách pred volebným moratóriom pácha, je neuveriteľný ohňostroj lží. Na rozdiel od iného klamára-Matoviča-ktorý je politikom a u [...]

Daniel Lipšic, Úrad špeciálnej prokuratúry

Exmanželku zabil a rozpustil v kyseline. Lipšic podal obžalobu na Miroslava Vlčeka

28.09.2023 12:54

Andrea, po ktorej zostali dve deti, vypovedala proti svojmu exmanželovi v ekonomických trestných veciach.

zvezda news, viktor sokolov, admirál, Rusko, Čiernomorská flotila

Rusko opäť 'vzkriesilo' admirála, vyjadril sa k Čiernomorskej flotile. Niečo na tom nesedí

28.09.2023 12:31

V ruských médiách sa opäť objavili zábery s admirálom Sokolovom, na ktorých vyzerá veľmi živo. Namiesto potvrdenia, že žije, prinášajú zas len pochybnosti.

Taiwan ponorka predstavenie

Americký systém i torpéda. Taiwan má svoju prvú ponorku. Čina hovorí o nezmysle

28.09.2023 12:26

Prvú z ôsmich nových ponoriek zvaných Narwhal predstavila prezidentka Cchaj Jing-wen.

Policajný prezident Štefan Hamran

Útočník z Dúbravky mal čistý register trestov, uviedol Hamran

28.09.2023 12:09, aktualizované: 12:45

Polícia s ním v minulosti riešila iba priestupok v súvislosti s používaním pyrotechniky.

medvedar

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 300
Celková čítanosť: 1442708x
Priemerná čítanosť článkov: 4809x

Autor blogu

Kategórie