Založ si blog

Naďova genialita a slovenský Watergate

Bývalý minister obrany Jaroslav Naď je možno génius. Podľa jeho samého celkom určito. Nikto na Slovensku sa pri klamaní tak suverénne, tak bezočivo neusmieva do kamier ako človek, hlboko presvedčený o svojej genialite. Nikto na Slovensku pri klamaní nepoužíva takú vysoko sofistikovanú a prešpekulovanú argumentáciu ako pán Naď.. No veď posúďte sami.

Kto iný, ak nie génius dokáže odovzdať všetky bojové stíhačky svojej krajiny inej krajine zadarmo ? Kto iný ak nie génius sa pritom odvolá na právnu analýzu, ktorá neexistuje ? Kto iný, ak nie génius je po tomto všetkom ešte stále na slobode ? – Nuž áno, takýto génius žije medzi nami. Volá sa Jaroslav Naď.

-Iný dôkaz o Naďovej genialite. – Pred pár dňami Naď ohúril Slovensko tajnými informáciami. Podľa nich najvyšší ústavní činitelia majú spravodajské informácie o pokuse Ruska manipulovať voľby v SR podplácaním pro-ruských strán, osobitne Smeru SSD. Predvolebná bomba ako hrom. „Bomba“ však vyšumela, lebo sa ukázalo, že ide o starú záležitosť a že takýchto „spravodajských informácií“ sa na stoloch ústavných činiteľov kopí viacero. Sú neraz úplne protichodné a ich vierohodnosť je tesne nad nulou. – No čo už, Slováci ešte nedorástli na to, aby v plnej miere ocenili Naďovu predvídavosť a genialitu.

Dnes Naď použil ďalšiu brilantnú intelektovú operáciu. Ohúril Slovákov odhalením, že skupina úradníkov, ktorá tu a tam chodí do Bruselu informovať k rôznym témam partnerov z EU, – a ktorá nedávno údajne zneužila svoje rozhovory na ohováranie a intrigovanie proti slovenskej politickej opozícii – sa ničoho zlého nedopustila. Lebo sa nemohla. Lebo táto skupina bola vytvorená ešte v 2018, teda ešte za Fica.

Tak takáto argumentácia je non plus ultra. Je skutočne geniálna. – Podľa Naďa ak bolo niečo, nejaká vládna inštitúcia alebo nejaká konzultačná skupina vytvorená ešte pred príchodom darebákov do vlády, je jej každé obvinenie z následnej darebáckej činnosti bezpredmetné. Akékoľvek aktuálne zneužívanie existujúcej inštitúcie či skupiny nie je podľa Naďa možné, lebo ju nezaložila aktuálna darebácka vláda ale vláda predchádzajúca.

Podľa Naďa nemôže byť napr. NAKA zneužívaná Matovičom, Hegerom a spol. -lebo ju založili ešte pred nástupom Matoviča a Hegera do funkcie. Podľa Naďa sa v slovenskej olanáckej polícii, na olanáckych ministerstvách nemôže udiať nič nekalé, lebo slovenská polícia a ministerstvá nevznikli za vlády OLaNO ale už skôr. Podľa Naďa sa asi ani pištoľ v rukách gaunera nemôže stať gaunerskou vražednou zbraňou, lebo veď ju tento gauner nevymyslel nevyrobil, – lebo ju vyrobil ešte pred jej gaunerským použitím niekto iný….!

Klobúk dolu, pán Naď. Vám to teda pekelne dobre myslí. Tie vaše diabolské argumentačné schopnosti by aj nebeských anjelov presvedčili, aby sa odklonili od Pána Boha a pridali ku Luciferovi. – Pán Naď, máte iba jeden „malý“ problém: že vám nikto z normálnych Slovákov neverí. „Zaostalí“ Slováci asi ešte nedorástli na úroveň vašej geniality.

Nuž na to, kým sa stanete na Slovensku prorokom si budete musieť ešte chvíľu počkať.

Paranoidné mimovládky alebo mediálne príživníctvo ?

01.12.2023

Mimovládky už niekoľko dní vedú barnumskú spolitizovanú reklamnú kampaň vraj na svoju obranu. Niet dňa, aby niekto z opozičných politikov alebo s nimi spriaznených údajne dobročinných mimovládok nevystupoval v médiu a nerozplakával Slovákov srdcervúcimi historkami o deťoch s rakovinou, o imobilných malých pacientoch či v biede žijúcich ženičkách s kŕdľom malých [...]

Kto začína s terorizmom ?

30.11.2023

Včera a dnes sa napriek prímeriu v Gaze odohrali dva -ak chcete teroristické útoky, izraelských ozbrojencov proti Palestínčanom a potom, ak chcete teroristický útok Palestínčanov proti Izraelčanom. Začalo sa to vykrikovaním dvoch palestínskych detí na hliadkujúcich izraelských ozbrojencov v utečeneckom tábore Jannín /Západný breh, územie Palestínskej samosprávy/. [...]

Slováci nie sú antisemiti

27.11.2023

Slováci nie sú antisemiti. Žiadne prepisovanie a falšovanie histórie, žiadne kampane platených poskokov v médiách na tom nič nezmenia. Slováci nemajú radi sionistov, – tak ako nemajú radi ani iných militantných šovinistov- či už sú to šovinisti ukrajinskí, nemeckí, ruskí, maďarskí, poľskí …alebo aj slovenskí. Militantní sionisti často zamieňajú svoju [...]

COP28, klimatický summit

Emisie oxidu uhličitého v tomto roku stúpnu. Ťahúňmi sú Čína, India a letecká doprava

05.12.2023 05:05

Emisie v Číne sa oproti vlaňajšku zvýšili o 458 miliónov ton, v Indii o 233 miliónov ton a emisie z leteckej dopravy o 145 miliónov ton.

Advent, saleziáni, Nová Dubnica, mReportér

Mikuláš a anjeli potešili deti na Považí. Tradičné adventné popoludnie sa nieslo v pohodovej atmosfére

05.12.2023 05:00

Zábery z Novej Dubnice zachytil mReportér Daniel Imriška.

lietadlo

Pri Paríži spadlo malé lietadlo priamo medzi bytové domy

04.12.2023 20:50

Všetci traja členovia posádky boli s vážnymi zraneniami prevezení do nemocnice.

medvedar

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 329
Celková čítanosť: 1638698x
Priemerná čítanosť článkov: 4981x

Autor blogu

Kategórie