Založ si blog

Výtržnosti US vojakov vo Zvolene dávajú za pravdu Ficovi

Najnovší incident, čo sa odohral vo Zvolene potvrdzuje predpovede poslancov za Smer, Hlas, Republiku a LSNS, že vojenská zmluva SR s USA je zlá, škodí Slovensku a Slovákom a predstavuje veľké bezpečnostné riziko.

Nejde o prvý prípad. A podľa mňa ani o posledný. Akurát sa odohral na verejnosti, svedkom bolo príliš veľa Zvolenčanov, než aby sa dal ututlať. Nedal sa odcigániť. Úradníci Čaputovej vlády sú ale v klamaní virtuózi. Najmä tí, čo sú na ministerstve obrany, vnútra a zahraničných vecí. Tí aj napriek výpovediam očitých svedkov, napriek informáciám z mestskej a štátnej polície naďalej tvrdia, že išlo o spor medzi troma zákazníkmi supermarketu, ktorý sa teraz údajne nepriateľské živly snažia zveličiť a politicky zneužiť.

Nuž milí naďovci a čaputovci na MO SR, – bežné spory medzi zákazníkmi neprebiehajú ako bitka na podlahe predajne, nekončia sa policajnou nutnosťou použiť hmaty a chvaty /s cieľom prerušiť poškodzovanie zariadenia supermarketu/ – a hlavne, nevrcholia tým, že vojaci cudzej armády sa vyhrážajú našim slovenským štátnym policajtom smrťou !

Po udalostiach vo Zvolene by sa všetci poslanci matovičovsko-sulíkovsko-kollárovsko-remišovskej hrôzovládnej chásky mali VEREJNE OSPRAVEDLNIŤ občanom SR za to, že zle hlasovali, keď hlasovali o zmluve s USA a súhlase s pobytom cudzích vojakov NATO v SR. Mali by sa ale nielen ospravedlniť-mali by verejne deklarovať svoj odchod z politiky a zo slovenského verejného priestoru vôbec. Mali by povedať pardon a potom sa nadobro politicky odmlčať. Mali by to urobiť všetci poslanci, čo za zmluvy s USA a NATO hlasovali. ABDIKOVA´T Z POLITICKÝCH FUNKCIÍ by mala aj tá, čo ich postoj schvaľovala a podporovala – Zuzana Čaputová.

-Nie, lokaji z MO SR, – nejde o politizáciu a zveličovanie. Zvolenský prípad je výsostne politický a tak protestovať proti jeho politizácii je nonsens. Politizácia politického prípadu je plne primeraná. Nie, nejde o zveličovanie. Naopak, ide o zmenšovanie, ututlávanie a zametanie prípadu pod koberec; ide o jeho politicky účelovú bagatelizáciu.

BAGATELIZÁCIA vyčíňania amerických opilcov vo Zvolene zo strany väčšiny médií, zo strany pro-amerických politikov a Čaputovej je mimoriadna nehoráznosť. A obávam sa, že je to iba začiatok.

Prečo ? Pretože na Lešti /Oremovom Laze/ sa stavajú nové ubytovacie priestory pre 3000 vojakov. /Nota bene v čase, keď krachuje projekt štátnych nájomných bytov…/. Spolu s existujúcimi ubytovacími kapacitami sa tým kasárne na Lešti zmenia na cca PäŤTISÍCOVÉ mestečko. Ubytovacie kapacity sa rozširujú a skvalitňujú pre vojakov USA a cudzích vojakov NATO aj vo Zvolene-Sliači a v Kuchyni pri Malackách. Ak to pôjde takýmto tempom, počet cudzích vojakov v SR presiahne počet príslušníkov našej vlastnej slovenskej armády.

-Tak čo, pravicoví euroatlantici, – ešte stále tvrdíte, že Fico a spol. konšpirovali a strašili, keď hovorili o rizikách pobytu vojakov USA a NATO v Slovenskej republike ? Tak čo, -nemáte pocit hanby ? Tak čo, neprišiel čas, aby ste sa za svoje hanebné hlasovanie Slovákom verejne ospravedlnili ?

Kovačič dnes servíroval ochutnávku predvolebných mediálnych špinavostí

28.05.2023

Dnešná diskusná relácia na Markíze bola vedení morder átorom Kovačičom v typicky policajnom režime. Dvaja vyšetrovatelia /ex-minister Na´d a Kovačič/ sa počas relácie snažili podlým prekrikovaním, skákaním do reči a krížovými výsluchmi zmiasť dr.Kaliňáka, predstaviteľa nimi tak nenávidenej strany Smer SSD. Otázky na Kaliňáka neraz súčasne lietali sprava i [...]

Boris Kollár a spol. – netárajte, neklamte

27.05.2023

Boris Kollár včera zase zaperlil. Vyhlásil, že všetky strany v NRSR – a teda aj hnutie Sme rodina, sú opozičné, lebo Ódorova vláda /na rozdiel od parlamentných strán/ nevzišla z volieb a následne nevzišla z vôle terajšej NRSR. Vznikla z rozhodnutia Čaputovej a je to teda iba jej vláda. -Pekná táranina-úmyselne nepravdivá, – zase iba jedno z množstva klamstiev [...]

O nechápavom moderátorovi, Lipšicovi a Čaputovej

26.05.2023

Prečo boli včera Lipšic a Čaputová v televízii ? Ak chcete vedieť príčinu, kliknite si na môj dnešný článok, ktorý sa tomu podrobnejšie venuje. Včera sa diali veci. Napríklad bola TB Smeru SSD. Tlačová beseda, ktorej zmysel /“ anti-fanúšik“ Smeru/ pán Bielik, ktovie prečo nepochopil. Nechápal a nechápal. Nechápal dokonca ani vtedy, keď mu všetko okolo nej [...]

Joe Biden

Biden a McCarthy sa definitívne dohodli na zvýšení dlhového stropu USA

29.05.2023 06:20

Stalo sa tak výmenou za výrazné zníženie výdavkov, ktorý má odvrátiť platobnú neschopnosť USA.

vojna na Ukrajine, Kyjev

ONLINE: Na Ukrajinu opäť padajú rakety, 15. májový útok na Kyjev

29.05.2023 06:10

Ďalšia ťažká noc pre Kyjev, uviedol kyjevský starosta Vitalij Kličko. Na hlavné mesto Ukrajiny opäť zaútočili desiatky dronov.

kollár

Sme rodina nepôjde po voľbách s každým: Kollár dáva na koalíciu 3 podmienky

29.05.2023 05:55

Prečo by sme sa mali do volieb spájať? To robiť nebudem, som však ochotný rokovať o skladaní vlády, vyhlásil v rozhovore Boris Kollár.

Ukrajina, voojna

Ruskí partizáni môžu byť pre Ukrajinu aj problém, myslí si expert

29.05.2023 05:45

Prečo zahraniční bojovníci pomáhajú Ukrajine brániť sa proti ruskej invázii?

medvedar

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 238
Celková čítanosť: 1018780x
Priemerná čítanosť článkov: 4281x

Autor blogu

Kategórie