Založ si blog

Nájdite u Čaputovej aspoň jednu kritiku, jeden nesúlad s postojmi USA !

Čaputová je podľa mňa jednoznačnou agentkou vplyvu USA v Slovenskej republike. Konala a koná vždy v zhode s hodnotami a ideológiou USA. Šírila a šíri tieto hodnoty nonstop počas celého obdobia jej čudnej politickej kariéry.

Koľkože oficiálnych i neoficiálnych stretnutí absolvovala Čaputová s veľvyslancami USA príp. V.Británie ? A koľko stretnutí absolvovala za tie roky s veľvyslancami Ruska alebo Číny ? Kam viedli jej zahraničné cesty okrem krajín Západu ?

Koľkokrát sa stretla za dlhý čas svojej prítomnosti v prezidentskom paláci s predstaviteľmi národniarskych strán LSNS a Republiky ? Koľkokrát sa stretla na politickom rokovaní s vedením jedinej parlamentnej ľavicovej strany Smer SSD – nota bene najpopulárnejšej politickej strany na Slovensku ? Koľkokrát sa zúčastnila na spoločenských podujatiach za účasti predstaviteľov ľavicových alebo národniarskych strán ?

Čaputová je príkladom extrémistky. Je extrémne nepriateľsky naladená voči stranám Republika, LSNS a Smer SSD. Tým je nepriamo extrémne nepriateľsky naladená aj voči voličom týchto strán. Tým je extrémne nepriateľsky naladená voči obrovskej skupine občanov, čo myslia ľavicovo a cítia národne. A to je minimálne tretina občanov SR.

Čaputová vie, že veľká časť Slovákov prechováva priateľské citové väzby voči najväčšiemu slovanskému národu-voči ruskému národu. Čaputová sa nikdy ani len náznakom nestotožnila s hodnotami a tradíciami tejto časti občanov SR. Naopak, v každom svojom verejnom vystúpení na tradičné slovensko-ruské priateľstvo útočila. A vždy v takomto prípade presadzovala názory a videnia vecí cez prizmu politiky USA.

-Prečo ? Pretože Čaputová je jednoznačný agent USA, konkrétne agent vplyvu USA v Slovenskej republike. Tých , čo nesúhlasia, vyzývam aby v oficiálnych verejných vystúpeniach Čaputovej našli aspoň jeden jediný prejav jej kritiky či nesúhlasu s politickými krokmi USA. -Nože ho predložte, páni a dámy !

Neverím v zázračný súzvuk Čaputovej duše a duše J. Bidena. Neverím, že 100% zhoda názorov, hodnôt a ideológie medzi Čaputovou a administratívou USA je dielom náhody. Neverím, v zázraky. Verím, že vysvetlenie súzvuku USA a Čaputovej je jednoduchšie. Vysvetlenie je pre 60% občanov SR, ktorí nedôverujú Čaputovej jasné: Čaputová je agent vplyvu USA v Slovenskej republike. Bohužiaľ.

Kovačič dnes servíroval ochutnávku predvolebných mediálnych špinavostí

28.05.2023

Dnešná diskusná relácia na Markíze bola vedení morder átorom Kovačičom v typicky policajnom režime. Dvaja vyšetrovatelia /ex-minister Na´d a Kovačič/ sa počas relácie snažili podlým prekrikovaním, skákaním do reči a krížovými výsluchmi zmiasť dr.Kaliňáka, predstaviteľa nimi tak nenávidenej strany Smer SSD. Otázky na Kaliňáka neraz súčasne lietali sprava i [...]

Boris Kollár a spol. – netárajte, neklamte

27.05.2023

Boris Kollár včera zase zaperlil. Vyhlásil, že všetky strany v NRSR – a teda aj hnutie Sme rodina, sú opozičné, lebo Ódorova vláda /na rozdiel od parlamentných strán/ nevzišla z volieb a následne nevzišla z vôle terajšej NRSR. Vznikla z rozhodnutia Čaputovej a je to teda iba jej vláda. -Pekná táranina-úmyselne nepravdivá, – zase iba jedno z množstva klamstiev [...]

O nechápavom moderátorovi, Lipšicovi a Čaputovej

26.05.2023

Prečo boli včera Lipšic a Čaputová v televízii ? Ak chcete vedieť príčinu, kliknite si na môj dnešný článok, ktorý sa tomu podrobnejšie venuje. Včera sa diali veci. Napríklad bola TB Smeru SSD. Tlačová beseda, ktorej zmysel /“ anti-fanúšik“ Smeru/ pán Bielik, ktovie prečo nepochopil. Nechápal a nechápal. Nechápal dokonca ani vtedy, keď mu všetko okolo nej [...]

KĽDR Kórea strela balistická raketa

Japonsko sa chystá zostreliť akúkoľvek raketu KĽDR, ktorá naruší jeho územie

29.05.2023 08:06

Pchjongjang pred sériou vyjadrení japonských činiteľov Tokiu oznámil, že medzi 31. májom a 11. júnom sa chystá do vesmíru vyslať satelit.

Joe Biden

Biden a McCarthy sa definitívne dohodli na zvýšení dlhového stropu USA

29.05.2023 06:20

Stalo sa tak výmenou za výrazné zníženie výdavkov, ktorý má odvrátiť platobnú neschopnosť USA.

vojna na Ukrajine, Kyjev

ONLINE: Kyjev pod paľbou. Popko: Nepriateľ chce držať obyvateľstvo v psychickom napätí

29.05.2023 06:10, aktualizované: 08:30

Ďalšia ťažká noc pre Kyjev, uviedol kyjevský starosta Vitalij Kličko. Na hlavné mesto Ukrajiny opäť zaútočili desiatky dronov.

kollár

Sme rodina nepôjde po voľbách s každým: Kollár dáva na koalíciu 3 podmienky

29.05.2023 05:55

Prečo by sme sa mali do volieb spájať? To robiť nebudem, som však ochotný rokovať o skladaní vlády, vyhlásil v rozhovore Boris Kollár.

medvedar

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 238
Celková čítanosť: 1019047x
Priemerná čítanosť článkov: 4282x

Autor blogu

Kategórie