Založ si blog

Koľko % preferencií dostane Matovič za útoky od LGBTI ?

Matovič je v boji za volebnými preferenciami opäť inovatívny. Chodí na miesta, kde by mohlo dôjsť názorovým stretom a kde hrozí, že mu jeho protivníci nielen vynadajú, ale tí jednoduchší dajú aj jednu-dve po papuli.

Včera sa Matovič „náhodou“ vyskytoval pred NRSR v čase, keď tam prišla asi stovka-dve LGBTI aktivistov a anarchistov. Tí keď Matoviča uvideli, začali mu nadávať, a začali ho aj kmásať a mykať za ramená. Matovič bol v siedmom nebi. – Ešte keby mu tak nejaký gej vyťal pred kamerami aspoň jednu facku -to by bolo ! To by Matovičovi predvolebné preferencie vyleteli aj o 10% !

Je to v tej našej politike „sranda“. Pri získavaní jednoduchších ľudí, ktorí tradične volia OLaNO sú zbytočné perfektne spracované programy. Zbytočné sú plamenné prejavy o tom, ako nám môže byť dobre. Postačí, ak sa vodca OLaNO Matovič dá gejom či lesbám vyfackať. Hneď je martýrom boja s LGBTI a hneď je OLaNO v hre o silné parlamentné pozície.

Pán Matovič, čo ste ešte ochotný v boji za preferenciami podstúpiť ? Aký dôkaz, že nemáte hrdosť a osobnú časť ? Koľko pľuvancov do očí, koľko faciek resp, koľko kopnutí do zadku ? Pán Matovič, máte vy ešte nejaké zvyšky integrity ?

PS: Čudné, k akým významovým posunom dochádza u ľudí, ktorí nepozorne čítajú. Takže na vysvetlenie: 1/ jednoduchší ľudia, nie sú tí, čo sú proti LGBTI ideológii, ale tí čo volili Matoviča a chystajú sa ho voliť znovu,-lebo je to pre nich neohrozený hrdina v boji proti LGBTI, 2/ článok nie je o LGBTI, ale o Matovičovi a o technikách jeho práce pri získavaní voličov-o tom, ako je ochotný provokovať aj bitku, len aby potom celý poudieraný „od gejov a lesieb“ poskytoval interview v televízii, 3/ v dave, čo išiel k NRSR-nevediac ešte, že tam na nich bude číhať provokatér Matovič, ozajstných LGBTI bola menšina; pod zástavami anarchistov ale aj hipsterov tam boli najmä aktivisti Progresívneho Slovenska-to boli tí najagresívnejší-nie gejovia ale hetero s deťmi a s poriadnou dávkou nenávisti voči slovenskej normalite.

Nedajte sa nachytať priatelia ! Ani Matovičom, ani šimečkovcami z Progresívneho Slovenska !

Fico dnes odštartoval vládnu krízu či skúšku charakterov súčasnej vládnej koalície ?

13.04.2024

Pod taktovkou relatívne vecného moderátora Mateja Baránka dnes Fico v pravidelnom formáte premiérskych monológov na RTVS odštartoval mimoriadne závažný proces. „Informoval“ verejnosť o svojom akože „osobnom názore“ na riešenie novej politickej situácie vo vládnej koalícii po zvolení P.Pellegriniho za prezidenta SR. Táto informácia tvorila iba 2-3% [...]

Ficovi a SR poskytli Michalovce „alibi“

11.04.2024

Dnes bolo v Michalovciach spoločné rokovanie vlád SR a UA. Rokovanie prebiehalo vo vľúdnom duchu, čo sa odrazilo aj v záverečnom prehlásení a na atmosfére záverečnej spoločnej tlačovej konferencie. Výsledky rokovania ? Ako sa slangovo vraví „nič moc“. Ale veď viac ako „nič moc“ ani nikto kto je len trochu v politike zorientovaný neočakával. Z oboch [...]

Povolebné SEBAKLAMY opozície

09.04.2024

Prozápadná opozícia to u nás na Slovensku zase prehrala. Prehrala, lebo jej mýtotvorná bublina narazila na útesy reality. Miesto toho, aby nastala sebareflexia, prozápadná opozícia reflexívne začína znovu snovať staré známe pavučiny lží a sebaklamov. Usiluje sa čo najskôr zaceliť rozderavené opláštenie svojej bubliny. Snaží sa čo najskôr fungovať po starom. Pomocou [...]

Kirjat Šmona / Izrael / Libanon /

Izrael čelí rozsiahlemu iránskemu útoku. Teherán útočí dronmi a raketami, Netanjahu sľúbil odpoveď

13.04.2024 22:23, aktualizované: 23:47

Izrael ohlásil uzavretie svojho vzdušného priestoru, USA židovskému štátu vyjadrili plnú podporu.

NEPOUZ, letisko, lietadlo, cestovanie

Jordánsko sa rozhodlo dočasne uzavrieť svoj vzdušný priestor pre všetky lietadlá

13.04.2024 22:20

Opatrenie prichádza v čase očakávaného odvetného útoku Iránu na Izrael.

polícia páska

V Prešove do osemmetrovej šachty spadol človek, vytiahli ho

13.04.2024 21:47

Osoba sa nachádzala v ťažko prístupnej šachte hlbokej až osem metrov.

Orenburg

Hladina rieky Ural v Orenburgu dosiahla historický rekord. Pod vodou je viac ako 3 500 domov

13.04.2024 21:08

Podľa úradov bolo za posledných 24 hodín zaplavených ďalších vyše 800 domov a 2600 súkromných pozemkov.

medvedar

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 416
Celková čítanosť: 1950716x
Priemerná čítanosť článkov: 4689x

Autor blogu

Kategórie