Založ si blog

Médiá dnes a zajtra zase totálne zablokujú Smer, Republiku a SNS

Tento víkend bude v rádiu a televíziách množstvo besied. Čoraz viac začínajú mať predvolebný nádych. Manažovanie vystúpení začína mať stále viac podobu jednotne riadenej predvolebnej kampane. – Výber besedníkov akoby riadil z pozadia jeden človek. Bez ohľadu na to, že ide o formálne rôzne médiá, či už verejnoprávne /SRo, STV/ alebo súkromné /ta3, JOJ, Markíza/.

Spoločným znakom politických diskusií cez tento víkend je TOTÁLNA MEDIALNA BLOKÁDA skutočnej opozície, teda SMERU SSD, REPUBLIKY a SNS. Žiaden zástupca týchto troch opozičných strán, ktoré majú šancu chopiť sa po septembrových voľbách moci sa v rozhlase či v televíziách neobjaví. – Neskutočná nehoráznosť inštitúcií ako je RTVS, ta3, JOJ a Markíza. A nezabudnuteľná hanba tých osôb, ktoré sa na blokáde opozície v médiách podieľajú. Hnus.

Tí, čo mediálny hnus „našich“ médií milujú, budú sa môcť cez tento víkend vyžívať na „pútavých táraninách“ Budaja a Pellegriniho /SRo/, Pellegriniho a Kollára /ta3/, Remišovej a Sulíka /STV/, Matoviča a Šimečku /Markíza/. Skvelé mediálne „žrádlo“ si pre milovníkov súčasnej vlády a milovníkov virtuálnej pseudoopozície /Hlasu, PS, KDH/ pripravuje cez týždeň aj tv JOJ. Z týchto jednostranných pro-západných ingrediencií namiešajú poslucháčom a divákom riadnu dávku oblbováku novinárski šéfkuchári: Jančkárová, Dírer, Makara, Kovačič a neskôr Kresťanková-Dibáková. – „Informácie“ teda namiešajú nie nejakí amatéri, ale nositelia propagandistických a demagogických mišelinských hviezdičiek. Začo ich dostali ? – Za bojkotovanie skutočnej opozície, za ignorovanie verejnej mienky a za nechutné podlizovanie sa svojim šéfikom a majiteľom, čo sú za nimi skovaní.

-Najatí „čističi“ mediálneho priestoru SR budú mať tento víkend v našich novinách, rádiách a televízii orgie. Tento víkend tu bude hra na diskusie a na falošnú pluralitu názorov, čiže na pluralitu iba v rámci euroatlantickej orientácie t.j. „odtiaľto-potiaľto“. V každej diskusii sa bude spomínať mafián Fico a „fašisti“ z Republiky – bez toho, aby sa k tomu mohli vyjadriť…

Slizské lži z rádií a televízorov zaplavia v sobotu a nedeľu naše domácnosti. V záplave slov sa vďaka bojkotu Republiky neobjavia hoaxy /???/ o údajnom nedávnom napadnutí slovenskej rodiny nožom ozbrojeným americkým vojakom pri cukrárni Barbakan v B.Bystrici, ani o Naďovom zlyhaní pri finančnej kompenzácii za migy /agenda Republiky/. Ľudia nedostanú vysvetlenie o „prekvapivo dobrom vývoji deficitu SR“, o klamstvách, ktoré o tom šíria Heger a Matovič, či o úpadku právneho štátu /agenda Smeru/. Nedozvedia sa nič ani o nádejnom spájaní sa národniarskych strán /agenda SNS/. Skutočne aktuálne témy života Slovákov budú zasypané hlušinou táranín Matoviča, Remišovej, Sulíka, Šimečku, Budaja a spol.

Dnes a zajtra to bude v našich mienkotvorných médiách riadne silný „nášup“ pre tých, čo majú radi jednohubky z jedovatých hríbov alebo majú riadne silné všežravé žalúdky.

Normálna väčšina Slovákov bude mať tento víkend od rádií a televízorov pokoj. Vyberie sa do záhrad, do parkov a lesov, do prírody. – Lebo slnko bude nádherne svietiť. Teploty vybehnú až po 23°C. Príroda nám ukáže svoju úprimnú a láskavú tvár. – Chvalabohu, aj preto, že naši páni veľkomožní z Bruselu a Washingtonu zatiaľ na ňu ešte dosah nemajú !

Sulík aj včera imitoval „odborníka“

22.09.2023

Sulík bol a je ako podnikateľ obyčajná nula. Zbohatol iba na tom, že privatizoval verejný majetok, ktorý mal spravovať. Sulík sa hrá sa na ekonomického experta. Prečo ? Lebo v Nemecku chvíľu študoval podnikovú ekonomiku, no štúdium nedokončil. Radšej sa vrátil na Slovensko a tu si založil fy Fax and Copy a začal cez ňu predávať nemecké ai. zánovné kopírky, faxy, [...]

Sulíkova rozprávka o bohatých a dobrých podnikateľoch pre 4,9% /naivitou postihnutých/ spoluobčanov

22.09.2023

Sulík bol vo včerajšej tv diskusii na JOJ jediným členom bývalej vlády. Vlády skrachovancov, ktorí dostali SR na hranu bankrotu. Arogantný Sulík sa za to miesto pokory a ospravedlnenia pred Slovákmi prezentoval mudrovaním, mentorovaním a tisíckrát počutými prázdnymi táraninami. Sulík využil včerajšiu tv diskusiu na šírenie starej rozprávky z čias Mikloša o bohatom a [...]

Polícia údajne prepustila všetkých zadržaných. Pán HAMRAN, NEODSTÚPITE ?

20.09.2023

„Polícia prepustila všetkých zadržaných v rámci akcie vírus, vrátane exriaditeľa vojenských tajných Jána Balciara“. /Pravda, 20.9.2023/. OČTK sa údajne dozvedeli, čo chceli a tak po dohode so sudcom zadržaných prepustili. – No paráda. Na obyčajné vypočutie stačilo zadržaných predvolať a nie im vtrhnúť do bytov, dať im putá a strčiť ich do ciel [...]

rusko ukrajina vojak ruský

Ruský vojak z frontu: Nebojujeme za Šojgua, ale za kamarátov. Je to ako v Afganistane či Čečensku

25.09.2023 18:27

Ľudia sú unavení. Neexistujú žiadne rotácie, žiadne dovolenky, doplnil

Lampedusa, migranti

Poľsko zvažuje sprísnenie kontrol na hraniciach so Slovenskom

25.09.2023 17:36, aktualizované: 18:25

Ohľadom situácie na hraniciach chystá Varšava rokovania aj s Nemeckom.

meč, vražda

Muž ozbrojený mečmi ohrozoval skupinku mladých ľudí. Polícia ho obvinila

25.09.2023 17:05

Incident sa stal v hlavnom meste. Muž bol ozbrojený dvomi japonskými mečmi – katanami.

Lucy Letbyová

Pri siedmich zavraždených novorodencoch to nekončí. Zdravotná sestra pôjde opäť pred súd

25.09.2023 17:02

Bývalá sestra deťomvpichovala vzduch do krvného obehu, iným inzulín, ďalším podávala mlieko.

medvedar

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 297
Celková čítanosť: 1435017x
Priemerná čítanosť článkov: 4832x

Autor blogu

Kategórie