Založ si blog

Čaputová sa „uliala na štarte“

Čaputová začala riadne z ostra. Najprv pardonovala najproblémovejšieho člena našej hrôzo-vlády, povereného ministra Mikulca, Pokúsila sa tak zlepšiť si imidž u tej časti OĽaNO, ktorá ju už začala odmietať. Hoci nemá ani len titul JUDr. dovolila Čaputová verejne zosmiešniť okruh kvalitných a skúsených právnikov na NBÚ.

Potom sa – iste náhodou, – jej partner Rizman objavil na obrazovke jednej veľmi Čaputová-friendly súkromnej televízie , aby tu spolu s jedným veľmi Čaputová-friendly politickým analytikom komentovali výsledky prieskumu Čaputová-friendly agentúry AKO, ktorá na základe čudesnej metodol´gie zistila pre Čuputovú veľmi potešiteľnú vec: že ju občania Slovenska milujú ako nikoho nikdy nemilovali a z 55% by jej radi dali znovu svoj hlas. Údaje z AKO sú diametrálne iné, ako prieskumy popularity politikov, kde Čaputovej nameralí hodnoty hlboko pod 50% a kde sa na ňu doťahovali Pellegrini, Fico, ba dokonca aj Heger…

V čom je kúzlo prieskumu agentúry AKO ? Nuž predovšetkým v tom, že hoci sa údaje interpretujú ako signál ďalšieho víťazstva Čaputovej vo volebnej súťaži, bola ľuďom ponúknutá ako jediná alternatíva. Ľudia v prieskume AKO neposudzovali schopnosti Čaputovej na budúci výkon prezidentskej funkcie, ale iba to, ako sú ľudia spokojní so súčasným výkonom prezidentskej funkcie. Je však rozdiel medzi tým, keď si ju ľudia majú možnosť vyberať v súťaži s inými kandidátmi a keď nie. – Suma sumárum, pokiaľ nie sú známi 2-3 seriózni Čaputovej súperi, dovtedy nejde zo strany agentúry AKO o prieskum verejnej mienky ale iba o formovanie verejnej mienky. Dovtedy ide iba o tvorbu verejnej mienky v prospech Čaputovej.

Tento týždeň má byť v Bratislave ešte jedno podujatie na podporu kandidatúry Čaputovej v budúcich prezidentských voľbách. Má to byť míting strany PS na jej počesť. /A zároveň ide o predvolebný míting PS, ale to je iná téma/. – Fajn, Od množstva účastníkov tohto mítingu a od priebehu udalostí na ňom budeme môcť spoľahlivejšie posudzovať, aké šance má Čaputová, aby nás obšťastňovala svojim citlivým vnímaním slovenskej reality ešte ďalšie volebné obdobie.

V bežeckých atletických disciplínach sa hovorí, že ten, kto predčasne odštartuje nejakú súťaž, nepočká na pokyn rozhodcu a začne bežať skôr ako jeho súperi, – ten sa „ulial na štarte“. Takýto hriešnik je potom podmienečne vylúčený z pretekov a ak to urobí znovu, je diskvalifikovaný. – Bolo by dobré, keby rovnaké pravidlá pre predčasne štartujúcich ulievákov platili aj v slovenskej politike. – Čo vy na to, vážení čitatelia ?

Nielen nadávky ale aj klamstvá – stand-up humor z dielne Denníka N pokračuje

16.06.2024

Denník N uverejnil správu, že SR ani tretia agentúra – Moody´s nezhoršila rating. Ponechala nám A2, . „no s negatívnym výhľadom“. Normálny človek by si myslel, že nám agentúra rating ponechala ale výhľad zhoršila. Ono je to však inak, – agentúra nám nechala presne taký rating i presne taký výhľad, ako sme mali – teda A2 s negatívnym [...]

…“a tiež atentát na predsedu vlády“

14.06.2024

Tento skromný vetný prílepok venovala odchádzajúca prezidentka Slovenskej republiky najbeštiálnejšiemu politického zločinu, aký sa kedy stal v novodobej slovenskej histórii. Prezidentkin prílepok bol k čomusi, čo nemalo a nemá s politickým atentátom žiadnu politickú relevanciu. Ide tu o prílepok k pripomienke útoku mladého človeka / indoktrinovaného vplyvmi zo [...]

Strýko George vybaví: z Mgr. Čaputovej profesorka – alebo príležitostná STAND-UPistka ?

13.06.2024

Tak sme sa konečne dozvedeli, kam bude odložená pani Zuzana Čaputová. Svoje ďalšie uplatnenie minimálne na 15 rokov /toľko jej chýba do dôchodku/ vraj nájde v akademickej sfére. -Uľavilo sa mi, -mohlo to byť aj horšie… Onedlho budeme svedkami úkazu, aký sa pro-západne orientovaným politikom mimo služby /napr. I. Radičovej/ stáva pomerne často. Budeme svedkami [...]

Aktuálna informácia, horúca novinka, práve sa stalo, PRAVDA, mimoriadna správa, mimoriadne1, mim1

V českom vojenskom priestore explodovala munícia, na mieste sú zranení

17.06.2024 12:33

K explózii došlo vo vojenskom výcvikovom priestore Libavá neďaleko Olomouca.

koronavírus nemocnica čína wuchan lekári doktor pacient

Japonsko hlási rekordný nárast smrteľnej bakteriálnej infekcie. Experti nevedia zistiť príčinu epidémie

17.06.2024 12:23

Odborníci zatiaľ nedokázali zistiť, čo je príčinou stúpajúceho počtu prípadov.

Forró, Pellegrini

Pellegrini oslovil lídra Maďarskej aliancie Krisztiána Forróa. V paláci má vzniknúť nový poradcovský tím

17.06.2024 12:15

Nový prezident uviedol, že chce zostaviť nový poradcovský tím pre národnostné menšiny. Maďarská aliancia pre Pravdu potvrdila, že Pellegrini oslovil lídra strany Krisztiána Forróa.

Generálna prokuratúra

V minulom roku narástol počet obžalovaných mladistvých aj mladistvých recidivistov

17.06.2024 11:37

Po ôsmich rokoch vyznačujúcich sa trendom poklesu trestných stíhaní mladistvých v roku 2023 generálna prokuratúra zaznamenala jej nárast o 4 percentá.

medvedar

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 441
Celková čítanosť: 2060298x
Priemerná čítanosť článkov: 4672x

Autor blogu

Kategórie