Založ si blog

„Pištoľníci“ sa zaplietajú do predvolebného boja

Začína to byť čoraz viac zaujímavé. Čím bližšie k voľbám, tym menej štandardné a tým menej demokratické nástroje sa začínajú používať. Do predvolebného boja nastupujú chlapi zo silových rezortov. No nie iba chlapi. Je medzi nimi aj jedna maskáčová dáma. Konkrétne:

  • Policajný prezident Hamran celkom bežne mení svoje tlačové konferencie na plamenné politické vystúpenia v prospech OĽaNO 1 /Matovič/ alebo OĽaNO 2/“demokratický“ Heger/.
  • S pomocou húfu prolipšicovských „novinárov“ sa do víru predvolebného politického boja zapojil už aj vyšetrovaný vyšetrovateľ Čurilla-samozrejme tak, aby čo najviac poškodil Smer SSD.
  • Skoro- generál Jaro Naď celkom jednoznačne poskytuje svoje /medvedie/ služby „demokratickému“ Hegerovi.
  • Bejby-Šimečka sa chystá využiť na svoju predvolebnú kampaň hlavnú veliteľku Armády Slovenskej republiky Z.Čaputovú.
  • Bývalý vysoký dôstojník GŠ SŔ generál Macko sa rozhodol podporiť Maďarov zo strany Zsolta Simona.
  • Smer SSD už dlhší čas nahovára na vstup do politiky bývalého prezidenta PZ generála Gašpara.
  • Bejby-Šimečka okrem Čaputovej siahol aj po ďalšej akvizácii-inom policajnom ex-prezidentovi Spišiakovi.
  • Proti politikom z ľavej a národniarskej časti politického spektra vystupuje pán samozvaný vraj nestranný bezpečnostný analytik R.Bránik. Zatiaľ nie je zaviazaný žiadnej konkrétnej euroatlantickej politickej strane – no o to je vo svojich pro-západných kortešačkách usilovnejší.- Konečne je tu /v jeho osobe/ aspoň jeden jednotiaci prvok tzv. pravicovej koalície.

Zdá sa, že o ľudí s povolením nosiť zbraň nebude vo volebných tímoch politických strán núdza. Nečudo, politický život sa nám na Slovensku utešene militarizuje. Dúfajme, že sa predvolebná kampaň skončí bez streľby či nedajbože obetí na životoch.

Nielen nadávky ale aj klamstvá – stand-up humor z dielne Denníka N pokračuje

16.06.2024

Denník N uverejnil správu, že SR ani tretia agentúra – Moody´s nezhoršila rating. Ponechala nám A2, . „no s negatívnym výhľadom“. Normálny človek by si myslel, že nám agentúra rating ponechala ale výhľad zhoršila. Ono je to však inak, – agentúra nám nechala presne taký rating i presne taký výhľad, ako sme mali – teda A2 s negatívnym [...]

…“a tiež atentát na predsedu vlády“

14.06.2024

Tento skromný vetný prílepok venovala odchádzajúca prezidentka Slovenskej republiky najbeštiálnejšiemu politického zločinu, aký sa kedy stal v novodobej slovenskej histórii. Prezidentkin prílepok bol k čomusi, čo nemalo a nemá s politickým atentátom žiadnu politickú relevanciu. Ide tu o prílepok k pripomienke útoku mladého človeka / indoktrinovaného vplyvmi zo [...]

Strýko George vybaví: z Mgr. Čaputovej profesorka – alebo príležitostná STAND-UPistka ?

13.06.2024

Tak sme sa konečne dozvedeli, kam bude odložená pani Zuzana Čaputová. Svoje ďalšie uplatnenie minimálne na 15 rokov /toľko jej chýba do dôchodku/ vraj nájde v akademickej sfére. -Uľavilo sa mi, -mohlo to byť aj horšie… Onedlho budeme svedkami úkazu, aký sa pro-západne orientovaným politikom mimo služby /napr. I. Radičovej/ stáva pomerne často. Budeme svedkami [...]

Generálna prokuratúra

V minulom roku narástol počet obžalovaných mladistvých aj mladistvých recidivistov

17.06.2024 11:37

Po ôsmich rokoch vyznačujúcich sa trendom poklesu trestných stíhaní mladistvých v roku 2023 generálna prokuratúra zaznamenala jej nárast o 4 percentá.

grécko, Mosley

V Grécku našli ďalšieho mŕtveho turistu, po troch nezvestných pátrajú

17.06.2024 11:37

Je to najnovší prípad z ostatnej série zmiznutí a úmrtí turistov na gréckych ostrovoch. Niektorí, ak nie všetci, sa vydali na turistiku v horúčavách.

Ruský tank, vojna na Ukrajine, Belgorodská oblasť

Pritvrdíme, krviprelievanie bude pokračovať, ak Západ neprijme Putinove podmienky, hrozí šéf ruskej tajnej služby

17.06.2024 11:35

Je absurdné, aby sa Putin, ktorý naplánoval, pripravil a uskutočnil najväčšiu ozbrojenú agresiu od druhej svetovej vojny, prezentoval ako mierotvorca, oznámila Ukrajina.

Benny Ganc

Izraelský premiér Netanjahu rozpúšťa vojnový kabinet

17.06.2024 10:58, aktualizované: 11:13

O rozpustení vojnového kabinetu informujú tiež izraelské médiá.

medvedar

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 441
Celková čítanosť: 2060256x
Priemerná čítanosť článkov: 4672x

Autor blogu

Kategórie