Založ si blog

Matovičov plán B

Matovič vie, že momentálne prehráva. Matovič vie, že po septembrových voľbách nebude vo vládnej koalícii. Matovič vie, že s ním nikto nebude chcieť po voľbách nič mať, nikto s ním nebude chcieť spolupracovať nielen vo vláde, ale ani v parlamentnej opozícii.

Matovič však vie aj to, že to ani s tým jeho parlamentným opozičníctvom nebude až také jednoduché. Matovič vie, že sa bude musieť poriadne obracať, aby sa do NRSR vôbec dostal.

Matovičova hlavná predvolebná zbraň – 500 eurová odmena za volebnú účasť, – v podobe plánu A /schválenie odmeny v parlamente/ je v skutočnosti plán B: je to propagandistická cesta k tomu, aby sa Matovič do parlamentu vôbec dostal. Tzv. plán B a C je iba hra. V skutočnosti sú všetky Matovičove plány A, B,C…XYZ iba súčasťou jedného jediného globálneho plánu B. Podstatou tohto globálneho únikového plánu B je, aby si Matovič po jesenných voľbách zabezpečil v NRSR komfortnú opozičnú pozíciu. A z jeho osobného pohľadu komfortné živobytie pre seba, pre svoju manželku, pre svoje deti a pre „manželkine“ firmy a realitné projekty.

Matovič chce prísľubom 500-euroviek zabezpečiť pre svoju OĽaNO, spoločnosť s ručením obmedzeným, – dostatok hlasov a teda dostatok peňazí zo štátneho rozpočtu. Matovič si kampaňou okolo 500-euroviek chce zabezpečiť nielen dobrý život, ale aj dostatok prostriedkov na realizáciu svojho koníčka – politizovania na typicky matovičovský škandalózny spôsob. Cirkusové predstavenia á la Matovič neboli, nie sú a ani v budúcnosti nebudú zadarmo. Preto už dnes, v predvolebnej kampani Matovič ako dobrý cirkusový principál myslí na budúcnosť. A zháňa prostredníctvom typicky matovičovských pitoreskných a šokantných atómoviek pre OĽaNO staronové a nové hlasy. Zháňa si peniaze na svoj povolebný opozičný parlamentný dobre zásobený a teplučký brloh.

Zháňa si však už dnes aj témy na svoje povolebné opozičné kampaňovanie. Šibrinkovanie s 500-eurovkami alebo so znížením poslaneckých platov a podobné témy, brnkajúce na citlivé struny závistlivcov a chamtivcov určite prežijú 30.september 2023. Matovič si nimi bude prisládzať svoj opozičný život nonstop, možno až do ďalších volieb v roku 2027.

Matovič je emočne a psychicky posunutý človek. Plánovať však vie. Matovič už dnes pol roka pred voľbami plánuje a robí na svojej povolebnej opozičnej budúcnosti. Vojak sa stará, vojak má.

– Toto je Matovičov skutočný plán B: zabezpečenie sa na časy, keď bude musieť žiť v novej opozičnej realite. Zabezpečenie na opozičné časy, v ktorých sa on sám osobne /ak má poslanecký mandát a peniaze/ cíti ako ryba vo vode.

Kovačič dnes servíroval ochutnávku predvolebných mediálnych špinavostí

28.05.2023

Dnešná diskusná relácia na Markíze bola vedení morder átorom Kovačičom v typicky policajnom režime. Dvaja vyšetrovatelia /ex-minister Na´d a Kovačič/ sa počas relácie snažili podlým prekrikovaním, skákaním do reči a krížovými výsluchmi zmiasť dr.Kaliňáka, predstaviteľa nimi tak nenávidenej strany Smer SSD. Otázky na Kaliňáka neraz súčasne lietali sprava i [...]

Boris Kollár a spol. – netárajte, neklamte

27.05.2023

Boris Kollár včera zase zaperlil. Vyhlásil, že všetky strany v NRSR – a teda aj hnutie Sme rodina, sú opozičné, lebo Ódorova vláda /na rozdiel od parlamentných strán/ nevzišla z volieb a následne nevzišla z vôle terajšej NRSR. Vznikla z rozhodnutia Čaputovej a je to teda iba jej vláda. -Pekná táranina-úmyselne nepravdivá, – zase iba jedno z množstva klamstiev [...]

O nechápavom moderátorovi, Lipšicovi a Čaputovej

26.05.2023

Prečo boli včera Lipšic a Čaputová v televízii ? Ak chcete vedieť príčinu, kliknite si na môj dnešný článok, ktorý sa tomu podrobnejšie venuje. Včera sa diali veci. Napríklad bola TB Smeru SSD. Tlačová beseda, ktorej zmysel /“ anti-fanúšik“ Smeru/ pán Bielik, ktovie prečo nepochopil. Nechápal a nechápal. Nechápal dokonca ani vtedy, keď mu všetko okolo nej [...]

KĽDR Kórea strela balistická raketa

Japonsko sa chystá zostreliť akúkoľvek raketu KĽDR, ktorá naruší jeho územie

29.05.2023 08:06

Pchjongjang pred sériou vyjadrení japonských činiteľov Tokiu oznámil, že medzi 31. májom a 11. júnom sa chystá do vesmíru vyslať satelit.

Joe Biden

Biden a McCarthy sa definitívne dohodli na zvýšení dlhového stropu USA

29.05.2023 06:20

Stalo sa tak výmenou za výrazné zníženie výdavkov, ktorý má odvrátiť platobnú neschopnosť USA.

vojna na Ukrajine, Kyjev

ONLINE: Kyjev pod paľbou. Popko: Nepriateľ chce držať obyvateľstvo v psychickom napätí

29.05.2023 06:10, aktualizované: 08:30

Ďalšia ťažká noc pre Kyjev, uviedol kyjevský starosta Vitalij Kličko. Na hlavné mesto Ukrajiny opäť zaútočili desiatky dronov.

kollár

Sme rodina nepôjde po voľbách s každým: Kollár dáva na koalíciu 3 podmienky

29.05.2023 05:55

Prečo by sme sa mali do volieb spájať? To robiť nebudem, som však ochotný rokovať o skladaní vlády, vyhlásil v rozhovore Boris Kollár.

medvedar

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 238
Celková čítanosť: 1019034x
Priemerná čítanosť článkov: 4282x

Autor blogu

Kategórie