Založ si blog

Heger sa odstrihol od Matoviča !?

Ľudkovia, -viete čo sa stalo ? Edko Heger sa nám odstrihol. Úplne sa odstrihol od svojho Slnka. Silu na svoje vízie bude odteraz čerpať už iba z vládnych zdrojov. Sály, mediálny servis, autá a lietadlá, tisícky úradníkov na ministerstvách, repre fondy, imidž…to všetko už nebude pochádzať z Matovičovho mešca, ale z kapitoly úradu vlády a rezervy predsedu vlády.

No keby len to. Edko Heger nám – ľuďom s vynulovanou pamäťou- chce nahovoriť, že sa z večera na ráno, akoby lusknutím prsta zbavil zodpovednosti za doterajšie oľanácke vládnutie. Edko Heger si myslí, že sa odstrihol od všetkých vládnych činov, prečinov a zločinov. Edko sa pousiloval odstrihnúť od zodpovednosti za 21 tisíc zbytočných úmrtí, od násilného testovania, od násilného očkovania, od kšeftov trnavskej firmičky s testami, od kšeftov z momkami, od podozrivých korupciou a okrádaním smrdiacich kšeftov svojich /bývalých/ ministrov Mikulca, Kolíkovej, Budaja, od neschopnosti ministrov zdravotníctva Krajčiho a Lengvarského, od neschopnosti ministrov poľnohospodárstva Mičovského a Vlčana…a najmä od zodpovednosti za havarijný chod ministerstva financií riadeného Matovičom a predtým samotným Hegerom.

Heger luskol prstom a odstrihol sa. Čo bolo bolo, terazky je z neho Demokrat. A myslí si, že sme sa od vlastnej pamäte odstrihli aj my. Že sme tu všetci politické blondínky. Že máme dlhé vlasy a krátku pamäť.

Nie pán Edko, neodstrihli sme sa. Vy sa od zodpovednosti za 3 a pol roka hrôzovlády môžete stokrát odstrihnúť, stokrát môžete lusknúť prstom a povedať abrakadabra, – to čo je za mnou, zmizni, to čo je predo mnou rozkvitni, – no v realite sa nič nezmení. Slováci majú dobrú pamäť. Slováci si vás pamätajú z videjka po boku Matoviča z francúzskej Riviéry. Slováci si vás pamätajú ako verného miništranta Matoviča a Lipšica pri kriminalizácii a šikane opozície. Slováci si pamätajú, ako ste ich kvôli covidu nezmyselne týrali. Slováci si pamätajú, ako ste im pri odstraňovaní dôsledkov lokdavnov „pomáhali“. Pamätajú si to tie tisícky podnikateľov, ktorých ste pripravili o živobytie i pozostalí po zbytočných obetiach pandémie.

Milý náš odstrihnutý Edko. Darmo sa pechoríte. Od morálnej a pravdepodobne aj od trestnoprávnej zodpovednosti za spoluúčasť v hrôzovládnej organizovanej skupine sa neodstrihnete. Zostanete v pamäti Slovákov navždy oblepený nálepkami OLaNO. Zostanete navždy visieť na šnúrke od gatí Igora Matoviča.

Darmo budete strihať. Tá šnúrka z Matovičových gatí vám už zostane na pupku nadosmrti. Cez ňu budete ako cez pupočnú šnúru spojený s darcom vášho politického života-Igorom Matovičom.

Kto s Matovičom zachádza, s Matovičom aj schádza. S Matovičom ste ako dvaja zbojníci. Spolu ste „ovce kradli“. Spolu aj, obrazne povedané, „odvisnete“. – Amen.

Pozostalí po Remiašovi,Tupom,Kuciakovi a Kušnírovej do politiky ?

22.03.2023

Je smutné, že Remiáš, Tupý, Kuciak a Kušnírová prišli o život v mladom veku. Smutné je i to, že napriek nasadeniu veľkých policajných kapacít doposiaľ nedošlo ku definitívnemu súdnemu uzavretiu ich smrti. Je však do tretice smutné i to, že prípady smrti týchto ľudí sú dodnes „našimi“ médiami účelovo rozpitvávané a konšpiratívne prezentované [...]

JUDr. pomohol Hegerovi obhájiť vývoz Migov

21.03.2023

JUDr. bol vzorným právnikom už za socializmu. Bol členom SZM a členom Komunistickej strany. Po koketovaní s SDĽ politicky zakotvil v strane SOP, ktorú založili Schuster a Hamžík. Po zániku SOP zlúčením so Smerom sa JUDr. s politizovaním v rámci Smeru neuspokojil. Chvíľu uvažoval o strane Sieť. Napokon sa rozhodol pre prevažne maďarskú etnickú stranu Híd. Keď sa projekt [...]

ŠVO Ruska na Ukrajine-ŠVO USA v Iraku

20.03.2023

Dovoľte ilustratívne porovnanie dvoch špeciálnych vojenských operácií, ktoré v posledných 20 rokoch vykonali dve vojenské superveľmoci: USA a RF. Pokúsim sa postupovať bez glosovania, bez komentára a ďalšej hodnotiacej analýzy. USA v Iraku rovnako ako RF na UA označili svoju vojenskú angažovanosť termínom „špeciálna vojenská operácia. V prípade USA sa to potom [...]

auta, pr

Nemecko a Európska komisia urovnali spor o koniec spaľovacích motorov. V čom je háčik?

25.03.2023 11:24

Po roku 2035 bude ďalej možné nanovo registrovať vozidlá so spaľovacími motormi, ak budú tankovať uhlíkovo neutrálne palivá.

zmena času

V noci zo soboty na nedeľu začne platiť stredoeurópsky letný čas

25.03.2023 10:33

O 2.00 h stredoeurópskeho času (SEČ) sa hodinky posunú o hodinu dopredu na 3.00 h stredoeurópskeho letného času (SELČ).

hodina zeme, sviečky, noc, tma

V sobotu bude Hodina Zeme, na známych budovách sa vypnú svetlá

25.03.2023 10:27

Svetový fond na ochranu prírody vyzýva ľudí, aby počas dňa sami "vypli" a strávili hodinu tým, že urobia niečo pozitívne pre planétu.

sviečková manifestácia

Heger: Sviečková manifestácia pripomína význam trvania na hodnotách demokracie

25.03.2023 09:59

Sviečková manifestácia bola jedným z najvýznamnejších verejných vystúpení proti komunistickej moci na Slovensku.

medvedar

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 183
Celková čítanosť: 734796x
Priemerná čítanosť článkov: 4015x

Autor blogu

Kategórie