Založ si blog

„Leško je terorista, Havran vyvražďuje Rusov a Hudák je mafián“

Takéto výroky by som mohol šíriť cez televíziu medzi slovenskú verejnosť, keby som bol zákerný propagandista, zlý človek a keby som do televízie mal prístup. Nemám ho a tak o tomto mojom osobnom názore nikto nevie.

Možnože aj dobre, že nevie. Lebo JA SI TO O TÝCHTO PÁNOCH ANI NEMYSLÍM. Nemám totiž na takéto ich obvinenie žiadne vecné dôkazy. Robím to z protestu. Nie naozaj.

Výrok v nadpise je kontrapolovanou parafrázou výrokov pána Leška, pána Havrana a pána Hudáka – známych slovenských „novinárov“. Je to vlastne výrok, zložený v opačnom garde z ich výrokov na adresu Smeru SSD. Je to parafráza ich tvrdení o členoch strany Smer SSD.

Leško, Havran a Hudák na svoje obviňujúce výroky nemajú žiadne vecné dôkazy. Oni si to, čo proklamovali v televízii iba myslia. Vzletne povedané, oni to iba indikujú z toho, čo sa na verejnosti povráva a o čom sa špekuluje. Nejde o kvalifikované tvrdenie investigatívneho novinára. Je to len osobný názor, či skôr želanie, ktoré ale páni „novinári“ nemajú o čo oprieť.

Nejde o nič reálne. Napriek tomu sú Leškove, Havranove a Hudákove obvinenia široko medializované, opakovane šírené a politicky podporované. Podporujú ich politické strany, ktoré z očierňovania konkurenčnej politickej strany Smer SSD budú mať výhody. Konkrétne napr. strany SaS a Progresívne Slovensko /PS/. Vedenia týchto strán vedia, že ide osočovanie a obviňovanie bez dôkazov a vedia aj to, že Leško, Havran a Hudák sa pri obviňovaní nesprávali ako novinári. SaS a PS vedia, že Leško, Havran a Hudák sa pri týchto výrokoch správali predovšetkým ako propagandisti a že pri daných výrokoch teda nemohli byť chránení ako novinári. SaS a PS to vedia. Pravdepodobne trestné konanie Leška, Havrana a Hudáka však podporujú, lebo im pomáha a ich súpera poškodzuje. A keby len to. Podanie trestného oznámenia na Leška, Havrana a Hudáka považujú SaS a PS dokonca za „ďalší nechutný útok Smeru na slobodu a nezávislosť novinárov“ ! – Čert ber právo a spravodlivosť. Hlavne, že oni z toho majú politický kapitál…

Smutné, čo sa na Slovensku občas deje. Normálni demokrati zvyknú pri strete s politicky inak zmýšľajúcim človekom povedať, že síce s jeho názorom nesúhlasia, ale budú sa do krvi biť za to, aby mu zostalo právo šíriť svoj názor aj verejne. Naši pseudonovinári a pseudoliberálni politici majú iné heslo. Vravia: „povedz niečo iné, ako vravíme my a my sa budeme do krvi biť za to, aby ťa za to /aj keď by to bola stokrát pravda/ hanobili, šikanovali, súdili a odsúdili“.

Nepochybujem o tom, ako skončí trestné oznámenie Smeru SSD na troch propagandistov /Leška, Havrana a Hudáka/. Vyšetrovateľ resp. prokurátor to uzavrú ad acta. Smer SSD je totiž politicky a verejne činný subjekt. A ten vraj má povinnosť strpieť viac kritiky, ako bežný občan.

-Je však obviňovanie z organizácie únosu, terorizmu, genocídy a mafiánskej činnosti bežná novinárska kritika – alebo je to /ak nie sú na tvrdenie dôkazy/ len obyčajné ohováranie, špinenie a poškodzovanie dobrého mena „kritizovaného“ subjektu na verejnosti ?

Pozostalí po Remiašovi,Tupom,Kuciakovi a Kušnírovej do politiky ?

22.03.2023

Je smutné, že Remiáš, Tupý, Kuciak a Kušnírová prišli o život v mladom veku. Smutné je i to, že napriek nasadeniu veľkých policajných kapacít doposiaľ nedošlo ku definitívnemu súdnemu uzavretiu ich smrti. Je však do tretice smutné i to, že prípady smrti týchto ľudí sú dodnes „našimi“ médiami účelovo rozpitvávané a konšpiratívne prezentované [...]

JUDr. pomohol Hegerovi obhájiť vývoz Migov

21.03.2023

JUDr. bol vzorným právnikom už za socializmu. Bol členom SZM a členom Komunistickej strany. Po koketovaní s SDĽ politicky zakotvil v strane SOP, ktorú založili Schuster a Hamžík. Po zániku SOP zlúčením so Smerom sa JUDr. s politizovaním v rámci Smeru neuspokojil. Chvíľu uvažoval o strane Sieť. Napokon sa rozhodol pre prevažne maďarskú etnickú stranu Híd. Keď sa projekt [...]

ŠVO Ruska na Ukrajine-ŠVO USA v Iraku

20.03.2023

Dovoľte ilustratívne porovnanie dvoch špeciálnych vojenských operácií, ktoré v posledných 20 rokoch vykonali dve vojenské superveľmoci: USA a RF. Pokúsim sa postupovať bez glosovania, bez komentára a ďalšej hodnotiacej analýzy. USA v Iraku rovnako ako RF na UA označili svoju vojenskú angažovanosť termínom „špeciálna vojenská operácia. V prípade USA sa to potom [...]

auta, pr

Nemecko a Európska komisia urovnali spor o koniec spaľovacích motorov. V čom je háčik?

25.03.2023 11:24

Po roku 2035 bude ďalej možné nanovo registrovať vozidlá so spaľovacími motormi, ak budú tankovať uhlíkovo neutrálne palivá.

rusko vojaci mobilizácia

Kremeľ nariadil obliecť do uniforiem ďalších 400-tisíc Rusov. Je to reálne?

25.03.2023 11:18

Rusko spúšťa masívnu náborovú kampaň na doplnenie vyčerpaných inváznych síl na Ukrajine, kde podľa západných údajov prišlo o viac ako 200-tisíc vojakov.

zmena času

V noci zo soboty na nedeľu začne platiť stredoeurópsky letný čas

25.03.2023 10:33

O 2.00 h stredoeurópskeho času (SEČ) sa hodinky posunú o hodinu dopredu na 3.00 h stredoeurópskeho letného času (SELČ).

medvedar

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 183
Celková čítanosť: 734818x
Priemerná čítanosť článkov: 4015x

Autor blogu

Kategórie