Založ si blog

Matovič a Lipšic začali špinavú predvolebnú kampaň: kajúcnik Imrecze je ich maskot

Tak už to začalo. Dva dni po opätovnom „zvolení“ hrôzovládcov sa začala šikana vedúcich predstaviteľov opozície. Matovič a Lipšic vedia, že im ide o politické bytie a nebytie. Rozohrali svoj vabank.

OLaNO nemá žiadne výsledky, nemá žiaden program do budúcnosti. Nemá slušnej verejnosti čo ponúknuť. Menej slušných tiež občanov je však na Slovensku pomerne dosť. A tak aspoň im Matovič a Lipšic ponúkajú ich obvyklé „žrádlo“: kriminalizáciu politických oponentov, obvinenia, nočné prepadačky Hamranových kukláčov, vyšetrovania, šťavnaté články pani Todovej, absurdné obžaloby od Repu, Šureka, Čurillu a spol., kuriózne súdne rozhodnutia právnických géniov Klimenta, Záleskej, Szabovej a spol.

Matovič a Lipšic na svoju obranu nevedia verejnosti ponúknuť nič pozitívne. Psi sa bránia útokom. A tak hrôzovládcovia ponúknu verejnosti aspoň vyhrážky, prenasledovanie, policajné záťahy a mediálnu /dúfajme , že iba mediálnu/ krv . Veľa krvi.

Príslovie hovorí, že zo špinavých rúk čistú robotu nečakaj. Ktovie. No veď uvidíme. Uvidíme, do akej miery sa poctiví ľudia v OČTK a najmä nezávislí sudcovia ešte budú báť praktík, ktoré sa tu 3 roky proti pocitovým sudcom, advokátom a policajtom používali. Či podľahnú, ustúpia, budú mlčať a teda aj svedčiť. Alebo či sa s perspektívou septembrových volieb odhodlajú obhajovať zákonnosť a právo.

Uvidíme, koľko slovenských voličov sa dá špinavou volebnou kampaňou Matoviča a Lipšica ohlúpnuť. Zistíme, ako početné sú skupinky deklasovaných tiežobčanov, ochotných tlieskať nezákonnosti, obviňovaniu a väzneniu politických súperov ako forme predvolebného boja. Uvidíme, ako veľký je slovenský voličský suterén a koľko hlasov šialenec dostane. Zistíme, akú nádej na politické prežitie bude mať po septembri Lipšic, Mikulec, Hamran a spol.

Politické zlo má šancu na úspech iba vtedy, keď brnkne na mentálne struny pouličnej a krčmovej ľudskej spodiny. Má nádej iba ak sa na jeho stranu pridajú mediálne krkavce. Bez podpory významnejšej časti verejnosti a médií politické zlo, predstavované Matovičom a Lipšicom nemá šancu. – Priatelia, čo myslíte, – koľko naivných človiečikov s bohatšou výbavou osobnej naivity, škodoradosti, závisti a nenávisti sa šikanovaniu opozičných vodcov poteší ? Čo myslíte, ako sú Slováci po 3 rokoch skúseností s Matovičom a spol. imúnni proti „trnafským“ konfabuláciám a „lipšicovským“ znetvoreninám práva ?

Bude špinavá predvolebná kampaň Matoviča, Lipšica a spol. na Slovensku znovu sláviť úspech ?

Otázka pre riaditeľa RTVS:

PREČO RTVS VYSIELA OD SKORÉHO RÁNA TÚTO MEDIÁLNU /DEZ/INFORMAČNÚ BOMBU V PRAVIDELNÝCH HODINOVÝCH INTERVALOCH ?

Otázka pre NAKU:

PREČO TÚTO UŽ ROK ZNÁMU IMRECZEHO TÁRANINU ZMENILA NAKA NA OBVINENIE DVA DNI PO ZAČIATKU VOLEBNEJ KAMPANE ?

Pozostalí po Remiašovi,Tupom,Kuciakovi a Kušnírovej do politiky ?

22.03.2023

Je smutné, že Remiáš, Tupý, Kuciak a Kušnírová prišli o život v mladom veku. Smutné je i to, že napriek nasadeniu veľkých policajných kapacít doposiaľ nedošlo ku definitívnemu súdnemu uzavretiu ich smrti. Je však do tretice smutné i to, že prípady smrti týchto ľudí sú dodnes „našimi“ médiami účelovo rozpitvávané a konšpiratívne prezentované [...]

JUDr. pomohol Hegerovi obhájiť vývoz Migov

21.03.2023

JUDr. bol vzorným právnikom už za socializmu. Bol členom SZM a členom Komunistickej strany. Po koketovaní s SDĽ politicky zakotvil v strane SOP, ktorú založili Schuster a Hamžík. Po zániku SOP zlúčením so Smerom sa JUDr. s politizovaním v rámci Smeru neuspokojil. Chvíľu uvažoval o strane Sieť. Napokon sa rozhodol pre prevažne maďarskú etnickú stranu Híd. Keď sa projekt [...]

ŠVO Ruska na Ukrajine-ŠVO USA v Iraku

20.03.2023

Dovoľte ilustratívne porovnanie dvoch špeciálnych vojenských operácií, ktoré v posledných 20 rokoch vykonali dve vojenské superveľmoci: USA a RF. Pokúsim sa postupovať bez glosovania, bez komentára a ďalšej hodnotiacej analýzy. USA v Iraku rovnako ako RF na UA označili svoju vojenskú angažovanosť termínom „špeciálna vojenská operácia. V prípade USA sa to potom [...]

zmena času

V noci zo soboty na nedeľu začne platiť stredoeurópsky letný čas

25.03.2023 10:33

O 2.00 h stredoeurópskeho času (SEČ) sa hodinky posunú o hodinu dopredu na 3.00 h stredoeurópskeho letného času (SELČ).

hodina zeme, sviečky, noc, tma

V sobotu bude Hodina Zeme, na známych budovách sa vypnú svetlá

25.03.2023 10:27

Svetový fond na ochranu prírody vyzýva ľudí, aby počas dňa sami "vypli" a strávili hodinu tým, že urobia niečo pozitívne pre planétu.

sviečková manifestácia

Heger: Sviečková manifestácia pripomína význam trvania na hodnotách demokracie

25.03.2023 09:59

Sviečková manifestácia bola jedným z najvýznamnejších verejných vystúpení proti komunistickej moci na Slovensku.

Ukrajina, Rusko, vojna na Ukrajine

Ruské sily postúpili v okolí Bachmutu aj v meste samotnom, uvádza ISW

25.03.2023 08:27

Ukrajinský generálny štáb ohlásil odrazenie 59 útokov za posledný deň.

medvedar

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 183
Celková čítanosť: 734785x
Priemerná čítanosť článkov: 4015x

Autor blogu

Kategórie