Protiukrajinský „Marš Poliakov“ vo Vroclavi
13. novembra 2022 08:46,
Prečítané 4 870x,
medvedar,
Nezaradené
Včera sa v poľskej Vroclavi uskutočnil niekoľkotisícový pochod poľských antifašistov pod názvom „Marš Poliakov“. Pochod reagoval na čoraz väčší počet Ukrajincov v Poľsku a na čoraz arogantnejšie správanie tzv. ukrajinských utečencov. Pochod charakterizovali heslá ako:
- Pamätáme si volynský masaker,
- Preč s banderovskými fašistami,
- V Poľsku sú Poliaci pánmi, a pod.
Vroclav si organizátori zvolili za miesto protestného proti-banderovského pochodu preto, lebo je to mesto asi s najväčším počtom ukrajinských migrantov v Poľsku. Ukrajinské utečenecké organizácie sa snažili na radnici dosiahnuť zákaz akcie, ale neuspeli. Podobné pochody sa majú ešte tohto roku uskutočniť aj v ďalších väčších poľských mestách.
Nuž čo je veľa, to je veľa. Každá trpezlivosť má svoje hranice. Na to by mali banderovci v Poľsku ale aj inde v EU pamätať.
06.06.2026
Petrohrad nehorí. Ľudia na live internetových záberoch z mesta chodia normálne po uliciach, bulváre sú plné aut, obchody a kaviarne plné ľudí. Lži o katastrofickom útoku ukrajinských dronov na Petrohrad sú komickým divadlom dezinformačnej služby CIPSO pri banderovskej rozviedke. Sú však aj smutným dôkazom toho, kam klesli médiá na Slovensku, ktoré ich nekriticky [...]
04.06.2026
Medzinárod. ekonom. fórum v Petrohrade prebieha v pokojnej atmosfére už druhý deň. Je v polčase. Hoaxy nabok,-žiadne drony, žiadne hádky. Jednoducho vecná, ale ako je to u Rusov typické, poriadne asertívna diskusia. Ukážkou toho, aké veci sa v Petrohrade reálne diskutujú je vystúpenie ministra financií RF Siluanova. Siluanov prítomným oznámil, že RUSKO DOSIAHLO PLNÚ [...]
03.06.2026
Pre tých , čo požadujú informačné zdroje: Írsky publicista a novinár Chase Bowes píše o o tom, ako Ukrajinci začali útoky na civilné autobusy v RF, lebo útoky na energetiku nie sú takmer vôbec pre nich prínosné. Aby som predbehol kadejakých wikipedických a AI-géniov, dopredu oznamujem, že Chase Bowes je úspešný írsky biznisman a publicista. Protiruské médiá ho za jeho [...]
++++++++++++++++ pre blogera medvedar dobrý... ...
V Poľsku je to kvapka v oceáne. ...
Celá debata | RSS tejto debaty